Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Във форума ни има нова звезда. Уличния побойник, колоса на писмената реч, ерудирания оратор, финия майстор на правописа и сътворителя на мъдрости и много смях - Тосо...

Да ни е жив и здрав - с два свои поста ми оправи настроението след 12 часа бачкане и нерви :)

Ако имах на работата си такъв генератор на добро настроение, сигурно отдавна щях да съм спрял цигарите :)

Link to comment
Share on other sites

Най-арно ми е посред нощ да слушам Blink 182 и да киризим простотии у форума :smile: И да не мислам ко ша праам след два дена, рано сутрин, на дървен чин, в забравено от the rest of the world даскало :ghost

Link to comment
Share on other sites

Във форума ни има нова звезда. Уличния побойник, колоса на писмената реч, ерудирания оратор, финия майстор на правописа и сътворителя на мъдрости и много смях - Тосо...

Да ни е жив и здрав - с два свои поста ми оправи настроението след 12 часа бачкане и нерви :)

Ако имах на работата си такъв генератор на добро настроение, сигурно отдавна щях да съм спрял цигарите :)

 

ХАХАХАХАХХААА!!! Як си :D :P.

 

Олееее за утре имам да уча точно 10 минути, чудя се сега ли или в някое междучасие :>.

Някой успя ли да види затъмнението. Към 1.00 часа погледнах имаше облаци и повече не си направих труда да ставам и да се опитвам да видя нещо :\.

Link to comment
Share on other sites

Абе ще спра ред булите баси.... :angry: след като изпия останалите ми 3 :laughing: Не си мислете че съм пристрастен просто бая тежко ми стана снощи от тях..щях да родя в бара :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Hmmmmmmmmmm странно имам си приятелка от около 2-3 седмици и много я харесвам тя мен даже повече, но интересното е, че когато съм без нея нищо нечувствам някво такова безразлично ми е, но когато си помисля за нея полудявам... баси простотията мисля, че полудявам...

Link to comment
Share on other sites

Във форума ни има нова звезда. Уличния побойник, колоса на писмената реч, ерудирания оратор, финия майстор на правописа и сътворителя на мъдрости и много смях - Тосо...

Да ни е жив и здрав - с два свои поста ми оправи настроението след 12 часа бачкане и нерви :)

Ако имах на работата си такъв генератор на добро настроение, сигурно отдавна щях да съм спрял цигарите :)

Много добре ме представи пред останалите братя спамери

Интересно ти къв си? Като гледам твойте 2600 и нещо мнения си застаряваща звезда

Що ся да не ти се изтъркаха твойте лафчета та почна да цитираш другите надежни спамери в скучния форум на интернет доставчика ?

 

"Уличния побойник" Незнаех, че съм но вече ще знам, благодаря

"Финия Майстор" Нямам практика за да съм майстор, пък камоли ФИН

"Два поста" по тази логика ако напиша 102 поста 56 дена след бачкане ти ще си със добро настроние?

 

Ем браво на мен, трябва да ме почерпиш един сок със маракуя от 2 литра или по добре един кашон със солети "Бъкс Бъни"

Link to comment
Share on other sites

Много добре ме представи пред останалите братя спамери

Интересно ти къв си? Като гледам твойте 2600 и нещо мнения си застаряваща звезда

Що ся да не ти се изтъркаха твойте лафчета та почна да цитираш другите надежни спамери в скучния форум на интернет доставчика ?

 

"Уличния побойник" Незнаех, че съм но вече ще знам, благодаря

"Финия Майстор" Нямам практика за да съм майстор, пък камоли ФИНЕН

"Два поста" по тази логика ако напиша 102 поста 56 дена след бачкане ти ще си със добро настроние?

 

Ем браво на мен, трябва да ме почерпиш един сок със маракуя от 2 литра или по добре един кашон със солети "Бъкс Бъни"

Бухахаха, че и спори. rofl.gifroflmao.gifЛелеее, че неграмотен - окей, човещинка, ама и се напъва... Дето се викаше, най-смешното е, че тъпите хора са уверени в интелектуалните си способности, а умните се съмняват. Няма да казвам сред кои от двете си :)

Като държиш да спориш за думата "фин" - защо не отвориш тълковен речник и не я потърсиш? Ако те мързи - виж тук.

Ще те почерпя с едни обикновени бисквити "FF вкус" и сок ябълка "FF вкус"...

 

Отново - безпогрешен! Оправи ми настроението с един свой пост, а още не съм гледал за други :) А за 2600+ постове, виж кога съм регистриран ;]

Link to comment
Share on other sites

Ем браво на мен, трябва да ме почерпиш един сок със маракуя от 2 литра или по добре един кашон със солети "Бъкс Бъни"

 

Оригинален си като турски анцуг.

 

"Два поста" по тази логика ако напиша 102 поста 56 дена след бачкане ти ще си със добро настроние?

 

Завидни познания по логика и математика.

 

Абе момче, разбери, че не си нито интересен, нито забавен. Сега щях да ти кажа, че просто мястото ти не е в този форум, но няма да го направя просто защото и на мен си ми смешен :lol: .

Продължавай да ни забавляваш!

 

Едит: Казва се ФИН, не ФИНЕН.

Link to comment
Share on other sites

Ако стартират отново "Риск печели, риск губи" - вече знам кой ще е новия му водещ.

Освен това се казва като китайски гуменки "adibas"... :P

 

Баси... хора, благодаря ви {} Днеска ще излизам с една девойка, а до преди малко бях в супер тъпо и умряло настроение... Благодаря ви, че ми върнахте жаждата за живот и доброто настроение :)

Link to comment
Share on other sites

Ало шефче, разбирам когато ме базикат обаче прекаляваш възможностите си...

Link to comment
Share on other sites

Ало шефче, разбирам когато ме базикат обаче прекаляваш възможностите си...

 

Братленче ни ма когато си бил на мойте години не си допускал грешки и си бил ДОСТАТАЧНО УМЕН та сега да имаш толкова голяммо самочуствие че ще тръгнеш да ме критикуваш а?

По таз логика ти се се родил научен на Български език и не допускаш правописни грешки, браво браво, само аз тъпото просто лапенце още продължавам да се уча него...

Съжелявам от името на майка ми че не ме е родила научен та да не ми се пресмива някъв си "меко казано" прекарващ времето след работа пред компа да флуди и да се присмива на другите че са допускали грешки а съмия той е една грешка!

 

Дано и този пост да те е развеселил :throw:

Да, поста откровено ме развесели (откровен също се пише с едно "н"). Но започвам да се чудя да се смея ли, да плача ли..

Другарю, когато бях на твоите години бях "зубър" и "комплексар" в очите на съучениците си, понеже имах глупостта от време на време да внимавам в час и да имам среден успех над 4. Случваше се да уча, да чета книги, а не както правеха повечето други и както беше куул - да кисна в игрите и да цъкам Street Fighter, Mortal Kombat и Lancelot (не че не го правех)... Някои от съучениците ми и до ден днешен пишат със по 4-5 правописни грешки в изречение и имат по-беден речник от циганин. И работят като общи работници, понеже беше куул да имаш бележник пълен с двойки. Искам да ти кажа, че ако сега не се научиш да пишеш грамотно - никога няма да се научиш. Защото вярвай ми - адски е трудно като си на 20-30 години да тръгнеш да учиш неща, които се учат в основното училище.

Иначе - да, признавам си, тъпо е, да се присмиваш на човек, с повече от 10 години по-малък от теб, но да ти кажа - на твоите години пишех далеч по-грамотно. Никой не се е родил научен, но за да се научиш - трябва да учиш. Знанията и уменията не идват сами - трябва мъъничко да се понапънеш :)

А за свободното време - прекарай 12 часа на работа и да те видя ще ти се излиза ли някъде...

Списък с допуснати правописни грешки:

базикам - пише се бЪзикам

прекаляваш с възможностите си - неправилно построена фраза

ни ма - нима, пише се слято

мойте - пише се моИте

достатАчно - достатЪчно

голямМо - голямо, само едно "м"

съжЕлявам - пише се съжАлявам

съмия - сАмия

 

Написах това, не за да изтъквам себе си, а за да се замислиш ти. Сега ти може и да ти е простено, 'щото си "малък", но след 10 години, като напишеш такава автобиография, кандидатствайки за работа, не само, че няма да те вземат, но и ще ти се смеят. Освен, ако не кандидатстваш за общ работник :)

 

 

П.П. Да, не отричам - грешка съм. Никой от родителите ми не ме е планирал, но ако искаш ги питай дали съжаляват за тази си грешка.

 

Редакция: Виждам, че си махнал голяма част от написаното, но аз ще го оставя в цитата :)

Link to comment
Share on other sites

пф. скучни сте.

Link to comment
Share on other sites

Сега ти може и да ти е простено, 'щото си "малък", но след 10 години, като напишеш такава автобиография, кандидатствайки за работа, не само, че няма да те вземат, но и ще ти се смеят. Освен, ако не кандидатстваш за общ работник :)

Стига си помагал на конкуренцията пък и ти ;)

 

Редакция: Виждам, че си махнал голяма част от написаното, но аз ще го оставя в цитата :)

Мда.. това е много грубо :D

Link to comment
Share on other sites

... да кисна в игрите и да цъкам Street Fighter ...

 

Сигаааааа... :P

 

При цялото ми уважение, Скорп, да няма споменаване на тая Светая Светих в какъвто и да е негативен контекст! От SF може само да се усвоят добри навици и да се развие философски мироглед :D :D

Link to comment
Share on other sites

Две страници изписахте, само заради новопоявил се спамер ... Тц тц тц

 

До месец два ще му мине желанието, освен ако не е непоправим като afx и The`ScorpioN . :D А можеби в него виждате скрита конкуренция и заплаха да ви надмине... :confused

 

 

ПП: А с вас двамата ( дето ви споменах по-горе) кога ще се видим да побъбрем, че съм ви забравил мутритИ ?

Link to comment
Share on other sites

Няма по голям спамер от asd!

Чи ко му и на asd уе.Каде ма намесифти мени.Ай сиктир :laughing: .Пък и toso не е спамер просто човека ни мой пиши гръмотну :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Чи ко му и на asd уе.Каде ма намесифти мени.Ай сиктир :laughing: .Пък и toso не е спамер просто човека ни мой пиши гръмотну :laughing:

 

Funnay-Out_of_reach.jpg

 

Дето вика един модератор: "Владей спама в себе си!"

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...