Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Който познае от коя игра са текстурите получава бисквитка! :lol:

 

Колега, като даваш задачки поне се погрижи да има тръпка. Дори да не знае човек отговора, ти си му го дал в задачата - .......screenshotdoom200902272.........

 

post-12-1234436500.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Кой точно доом е това ? Дуум 2 за мен е най-добрия. Имам ultimate и final doom, но те са нечовешки трудни.

 

Преди 2 дни гледах и филма, който междудругото кърти мивки.

Link to comment
Share on other sites

Рапторе, то дори само по пищовечто е очеизвадно, че е Doom, но текстурите по стените и пода не са от Doom, това беше и въпроса. :D

Може би най-издайнически са одраните лица и релефа на Исус в първата снимка.

 

Thief - картата е за Doom 2, заменя първата. Иначе, да, Final Doom: Plutonia e безбожно труден в последните нива.

Link to comment
Share on other sites

Е, и аз да взема 70мл винце да си пиина... обаче се почувствах гадно като си сипах сега.

:huh:

Link to comment
Share on other sites

Не ми казвай, че някой те е report-нал и са ти сложили warn, заради сутришните ти поздрави! :blink:

 

Ъъъ...да. Но какво да се прави - разни хора, разни идиоти.За съжаление хора без чувство за хумор/ и мозък/ ще има винаги.Така че - добър вечер.

 

Ред. В интерес на истината бях предупреждаван 2 пъти.

Ред.2 Поздрав за всички тия чекиджии, да им го набия у калпавите пръстенца, с Ленинград - "Свобода".

Link to comment
Share on other sites

Ще ми липсват поздравите ти, да поседим минута без да пишеш в памет на цензурирането на шегите тук.

:D

Link to comment
Share on other sites

Грим, кажи ни защо се пише "добър вечер", а не "добра вечер"?Винаги ми е било интересно, но не знам къде да проверя( а и ме мързи май ).

 

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Ще ми липсват поздравите ти, да поседим минута без да пишеш в памет на цензурирането на шегите тук.

:D

 

 

Мхм...Цензура...или цензурщина?

 

Грим, кажи ни защо се пише "добър вечер", а не "добра вечер"?

 

 

Не знам.Честно.Ако някой знае - да сподели.

/и глейте ся лапачите на мухи/и пишки/ къв филологически спор ще почнат по въпроса...най-вероятно/

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е да го опитам. Да видим тия 28 палки дали си струват. Ебаси пиенето. Трябва с нефт да се занимавам, за да смуча такъв коняк.

 

Друго си е Бургас 63 или Сливенска Перла :lol:

 

Мхм...Цензура...или цензурщина?

Не знам.Честно.Ако някой знае - да сподели.

/и глейте ся лапачите на мухи/и пишки/ къв филологически спор ще почнат по въпроса...най-вероятно/

 

почти заспал...и се разсмях....евала ;)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро.

Ред. Да ви свършят цигарите, да си разлеете кафето, жена ви да ви отказва цял месец и да хванете запек.Дано!

Link to comment
Share on other sites

Няма да спра да се учудвам по какви доби ставаш всяка събота сутрин. За мен това събитие е по-невероятно от среща с извънземни. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Лягам бе, ора, лягам....Връз чужди жени...Иначе какво толкова ненормално има в ставането в 6 часа?В почивните дни :bgrin: Веднъж свикне ли човек...

Link to comment
Share on other sites

Някой ми обясняаше, че нямало прости жени, просто мъжете не сме разбирали... ГЛУПОСТИ!

 

Сигурно ти го е обяснявала проста жена...

Link to comment
Share on other sites

Някой ми обясняаше, че нямало прости жени, просто мъжете не сме разбирали... ГЛУПОСТИ!

 

А кой мислиш ражда шофьорите на камиони и рейсове?

Link to comment
Share on other sites

Ама как не ми се седи в наааааасс... Няма и ко да правя навън, няма и $ да ходя навън... Да го ева! Криза...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...