Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата , че петък и събота вечер искам по едно шише Собиески ябълка или ванилия но днес ( петък ) ще се задоволя с Търговище за сабота още не се знаи зависи колко е жега можем да минем и на бира .

Link to comment
Share on other sites

а аз днеска зех парички и отивам да се напия като гъз макар че не е хубаво понеже тренирам ама не съм пил от около 6-7 месеца и просто като гледам приятелите как пият ми текат лигите , малко разпускане от други ден пак яко тренировки :D

Link to comment
Share on other sites

Искам да отида на концерта на Rick Pier Oneil в Стара Загора ама на дали ще успея .

Aз пък чакам Chambao в София през септември :punk

Link to comment
Share on other sites

мисля си,дали ако предпочиташ да поркаш сам,вместо с още някой,просто щото ти е по-айляк така,си алкос??? :blink: :D и защо изобщо ми тряаа да поркам :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Играя карти прекалено много;като цяло бездействам,което ме кара да мисля адски много за всякакви неща,а така се подсещам,че не върша нищо градивно и тъпча на едно място,а това хич не ми харесва.Станал съм прекалено добър напоследък и много трудно се ядосвам.Ама това май не е лошо,защото вече никой не ми се качва на главата.Като не се изнервям,хората губят тръпката да ме вбесяват.

Link to comment
Share on other sites

Иска ми се да изтезавам доста шофьори. Най вече тези които нощно време карат по магистралата на дълги. След това викам да мина през някой шофьори на турски тирове. Накрая служителите на ГКПП Калотина.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да овладея спама в себе сииииииииииии :bgrin:

Нещо ме е хванала лудата вълна....

Интересно защо точно сега ми се иска да яздя магаре, да съм с мексиканска шапка, да пия текила от бутилката и накрая да се изръся от магарето(което естествено е задължително да тичка бързо) върху някой кактус. Тагава да се появи отнякъде един мачо и да ме изчисти от трънчетата :laughing: Всъщност, иска ми се и да пея пиянски песни, но тогова вероятността да изгоня мачото е огромна-никакви песни!

Усещам колко силно наложително е да избия лиготията от главата си!

 

edit:

моля някой модератор да ме спре....

Link to comment
Share on other sites

Привет-мривет от моренцето! :P

welcome back

 

Не мога да овладея спама в себе сииииииииииии :bgrin:

Спокойно. Не си по-голям спамър от мене при всички случаи :D

Link to comment
Share on other sites

Играя карти прекалено много;
Дай да те хвана на четворка белот някоя вечер тогава :unsure:

 

 

Привет-мривет от моренцето! :P

Ти не е лошо да се връщаш вече ми се струва.

 

Не мога да овладея спама в себе сииииииииииии :bgrin:

Нещо ме е хванала лудата вълна....

А ти пък не е лошо да отскочиш до моренцето.

 

Фаръл, много добър аватар. Шърли ми е любимка.

 

Не мога да заспя по никакъв начин тази нощ :(

Link to comment
Share on other sites

Вече съм в 10-дневен платен отпуск, след малко заминавам на север, на изток...далече от тоя загубен град. Бахти жегата. Не мога да се напия като хората тука ве :sick Пийнеш едно-две, препотиш се, стане ти лошо...ай щи...загубената работа.

 

Вие му мислете, аз се махам. Отивам да си изпия парите някъде на студено B)

Link to comment
Share on other sites

Трябва да си купя нов/голям/ хард,защото се оказа,че искам да сваля албумите на десетина групи,а няма къде,а уж всички mp3 ги бях свалил на дискове :blink: Никакво го няма скапаното място

Link to comment
Share on other sites

Сранно - 1 л Загорка и 0,5 Ариана снощи и днес съм по-енергичен отвсякога-дори станах необичйно рано,като се има предвид колко късно си легнах :blink:

Link to comment
Share on other sites

На мен сега ми минава през главата, че трябва да си къпя кучето и после да го реша, което ще ми отнеме 2 часа понеже е чау-чау и направо не ми почва.... :(

Link to comment
Share on other sites

Тъга...

аааааааааа без такива думички, моля :) Още повече, че не може вечно да вали... :)

 

Мисля си, че снощи беше жестоко!

Всъщност, аз не мисля, защото главата така ме цепи, че ще полудея....Обаче си струва....

Благодаря на всички, които се сетиха за мене и ме накараха да се усмихна днес! Ей, сладури, да знаете, че пожелавайки ми усмивки, сами ги създавате! :)

Link to comment
Share on other sites

хаххаха

вече при 2ри приятел забелязвам , че когато се събере с мадамата си става пълен гей-темерут

и двамата си просят боя през 5 минути , ама как да тръгне човек да ги псува налива удря , пред мадамата с голямо М :angry1

 

тва да се правиш на някъф е толкова тъпо и детинско

 

малки пишки :angry1 :angry1 :sick :angry1

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че на Българите нетрябва да ни се дава книжка :angry1 :angry1 Сега само от нас до гарата да ида и да се върна 2-ма бакшиша ми секоха пътя и за капак един щото е полицай реши да мине на червено и замалко да го отнеса ама поне ми теглих едни за майка му :angry1

Link to comment
Share on other sites

Баси MTV-то... одеве съвсем случайно се загледах в клипа на Bullet for my Valentine - Tears don't Fall и ми направи впечатление как вокала не пееше така агресивно както в оригиналния клип... тоест - не се дереше ;) хаха.. деа и цензурата! FUCK MTV!!!

 

P.S. Yes .. i'm fuckin' emo!! So fuckin' wut :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...