Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз и твоите мога да попипам, Насьо :)) Тъкмо после с Виден ще си приказвате като герои от мултфилм emoticon-0144-nod.gif

Link to comment
Share on other sites

Ми млад и космат я, не бръснат пеерас кат вас. Па и убав. 

Ти мое в пъпа да ми бъркаш, мъхчета да вадиш.

 

 

Ся сериозно...майната му, намерих си квото ми тряяше...

Link to comment
Share on other sites

Простак! Ще ми изневеряваш с Йети!  :laughing:

 

ЕДИТ - Друго си е гладката, немиризлива повърхност. Стфчо го е казал - ШАР ПЕЯ 

 

ЕДИТ 2 - Къде го намери - в пъпа?

Link to comment
Share on other sites

Готов съм да поема този риск, само за да ти докажа, че ще изкарам три цигари време по потник навън. На теб ще ти замръзнат кайсиите само при мисълта!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Позна. Аз бих те гледал от другата страна на вратата. За предпочитане облегнат на камина, печка, парно или друг отоплителен уред.

 

П.п. И да знаеш, докът викаш на оня пикоч - бира, все тъй ще си мрънкаш :))

Той явно си я харесва. Щом след толкова бъзикане продължава да я пие...

 

 

Имам около 150 риби, 7 хамстера и 2 заека вкъщи... Разбраха ме, мирясаха - Ники не ще..... ХАХАХАХАХАХХА

Ъъъъъ, да разбера... какво? 

Рошав с тенденция за катилизъм - кво друго да си? Обръсни Шар Пея - ще се родиш  :grin:

Последния път много ме сърбя. Сега само го подстригвам, че пък иначе се заплитат космите кат' пораснат много и пак кофти - знаеш ли какво е гадно да се оскубиш там?

Link to comment
Share on other sites

Явно си бръснал с тъп нож - странно като за тебе. Случва се косъм да направи проблем, но е рядкост принципно. А Шар Пея винаги пее по-добре... Изненадай жена ти някой път... Аз откак покараха ги махам - смЕтай колко години са тва ХАХАХАХ


Възникна скандал с Ангел - вие какво мислите за тая снимка? Предварително издавам, че има ярко жълта кърпичка в Жоба, снимката е от чалгарница..

Link to comment
Share on other sites

Възникна скандал с Ангел - вие какво мислите за тая снимка? Предварително издавам, че има ярко жълта кърпичка в Жоба, снимката е от чалгарница..

Нищо не мисля, ама не е много редно да пускаш чужди снимки във форума ...

Link to comment
Share on other sites

Чаках кой ще е пРЪвиот да го каже... Не очаквах да си ти.

 

Остави ми я махнах - а всикчи чалгари на Планета я виждат..... CIVIL RIGHTS!

Link to comment
Share on other sites

Безсрамник и дразнител... Облизвам се... НАЗДРАВЕ!

 

Не бе, що да съм дразнител  :grin: това с мидите беше само за мезе, преди малко направих профилактика на скарата с наденички, едните с повечко кимионец, а другите с повечко червено пиперче, коите напълних днес към 6 кг за проба след като си монтирах съдомиялната която вчера чопнах от черния петък. И сега поливам машинката със студена бира и сочни домашни наденички, е и пържено къртоФче за гарнитурка.

Трябва някой ден да ми дойдете на гости да пробвате от ябълковата и нещо на скара, а и скоро ще се зареждат саръците.... :Drool:

 

782288.jpg782289.jpg

Link to comment
Share on other sites

Земи тоя фитнес, земи тия два тона кюмур. Де*а, с тия нежни сисадмински ръчички, дето са свикнали с клавиатура, а не лопата и кофа малко байгън ми дойде :) Ся си зимам дозата нацепин и утре съм Батка!

Link to comment
Share on other sites

В момента, в който спомена кимион, ме изгуби....

 

Що бе, ти на луканките ким не слагаш ли?!!?!!??

Link to comment
Share on other sites

Имам лошо натъртено - навремето Дядо ги тъпчеше с кимион, в схема така щото убива всичко друго в Стоката

 

Забранена подправка.. Жената тайно успява да слипне, но съм й казал - видя ли,  Бикът в мен се пробужда в лошия смисъл


Тотално съм в ДЖАЗА - хайде да си подмятаме песни, гледам и Стефчо чете наште глупости

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...