Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз пък нищо не си харесах от емаг-а

 

На всичкото отгоре единствената категория, където имаше шанс нещо да ме заинтригува - PC Kомпоненти нещата не са разделени, а всичко е накуп. След ровене - най-големия SSD диск на промоция се оказа 250гб (а аз искам 500 - 250 не стигат). Нормален диск ми трябваше 4тб (поръчах преди седмица) - сега гледам и такива няма на промоция.

 

От мониторите единствения който можеше да представлява интерес се оказа Acer и то само с 15% намаление. Dell - промоции 0бр.

 

Мъка мъка...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Разгледах всичко и лично мен нищо не ме интересува. Иначе има някои неща с много примамливи цени - ХДД Хитачи половин ТБ за лаптоп за 70 лева, жестоки рутери на АСУС на приемливи цени, монитори на хубави цени... 

Link to comment
Share on other sites

Оказа се че има разлика в моделите и то сериозна и си запазих офертата в ЖАР. Друго си е да си коректен и да се обадиш. Между другото и оттам ми разправят, че народа е луднал днес... 

 

Жоро много добре е направил, то и аз РЕВА за тотална подмяна на машината, но сега няма пари за това... 

Под някои оферти в емаг за лаптопи например, пише,че се предоставя точно от Jar.Тъй че са си някакви партньори.

Link to comment
Share on other sites

Ми да ама мониторите са скапани. Тези дето не са скапани не са на хубави цени...

 

Знаем, че за тебе още не е произведен нескапан монитор...  :laughing:

 

Но 23.6 инчов монитор FULL HD и т.н. за 210 лева, примерно, си е идеална оферта като за офис машинка или втора машина за глезотии. Както и още няколко подобни.  

 

 

Добре де, някой би ли ми пояснил кое е точно недобросъвестното в случая?!?!? Когато трябва да се намесват никакви ги няма, днес баш хукнали! Говеда! Това ще се обжалва моментално и положително ще падне. 

Link to comment
Share on other sites

Техномаркета (на Пеевски) си е задействал връзките. Не му харесва, че някакви румънци му влизат в територията.

 

Добре, че са чуждите фирми, да намажем малко, щото нашите ги е или страх или са адските скъперници!

Link to comment
Share on other sites

то си е казано отдолу, че е платена статия. Офнюс ги недолюбвам още от времето, когато си сложиха рекламни банери за кампанията на Кунева.

Link to comment
Share on other sites

Техномаркета (на Пеевски) си е задействал връзките. Не му харесва, че някакви румънци му влизат в територията.

 

Добре, че са чуждите фирми, да намажем малко, щото нашите ги е или страх или са адските скъперници!

 

Добра кутийка :)

Link to comment
Share on other sites

Знаем, че за тебе още не е произведен нескапан монитор...  :laughing:

 

Но 23.6 инчов монитор FULL HD и т.н. за 210 лева, примерно, си е идеална оферта като за офис машинка или втора машина за глезотии. Както и още няколко подобни.

E как да няма:

1. http://desktop.bg/displays-dell-dell_up3214q

2. http://desktop.bg/displays-asus-asus_pq321qe

 

A за 210лв те съветвам да помислиш. Това е СКАПАН монитор. Погледни поне flicker-free серията на benq ако искаш евтино. Dell-овете също са хубави и PWM-а е на 400hz.

 

Изобщо гледай монитор от този списък:

 

http://www.tftcentral.co.uk/articles/flicker_free_database.htm

 

 

Добра кутийка :)

Още малко памет и става чуден сървър. Дискове си имам...

 

 

~~~~~~~~~~~~~

 

Хахахаха абе тези от емаг да не би да четат булфорум? Одеве нямаше Dell на промоция, а след моя последен пост виждам ей този са го пуснали да промоция:

 

http://www.emag.bg/monitor-led-dell-31-5-wide-ultra-hd-dvi-hdmi-displayport-cheren-up3214q-dl-272320754/pd/DKCDSBBBM/

 

Верно само 5% ама има dell, а одеве нямаше :)

Link to comment
Share on other sites

И аз го загледах тоя сървър, ама прецених, че сигурно чак до година по същото време ще имам време да се занимавам с него (както се случи с рутера дето взех миналата година), та за сега пасувам.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, Ники, редовно хората дават по 3.5-4 хиляди лева за монитор.... Ти чуваш ли се? 

 

И тоя монитор какъвто и ще да е, за офиса ми е просто идеален, предвид, че го гледам 5 пъти в месеца. Също така е идеален за втората ми машина, на която гледам видеонаблюдение и сериали 100% от времето.

 

================================

 

Тия от ВиК са за ЗАКОЛВАНЕ!!! До момента два пъти по 6 минути стоя на изчакване за връзка с оператор на скапания им телефон за връзка! В момента трето обаждане тече от мобилния ми. Досега сигурно от Пентагона все някой щеше да ми вдигне да ме напсува! Що за изроди са тия!?!?!? А се опитвам да докладвам за авария в имота ми, която вече ми извира на улицата. Още малко и отивам на място и ще ги попилея просто!!! Уродливи копеленца мръсни!!! 

Link to comment
Share on other sites

Тия от ВиК са за ЗАКОЛВАНЕ!!! До момента два пъти по 6 минути стоя на изчакване за връзка с оператор на скапания им телефон за връзка! В момента трето обаждане тече от мобилния ми. Досега сигурно от Пентагона все някой щеше да ми вдигне да ме напсува! Що за изроди са тия!?!?!? А се опитвам да докладвам за авария в имота ми, която вече ми извира на улицата. Още малко и отивам на място и ще ги попилея просто!!! Уродливи копеленца мръсни!!!

Ще почерпя, ако се стигне до ходене на място :) Мен от два месеца ми звънят всяка събота (е вече спряха де) за едни пари. Вместо да плащат овъртайм, да си оправят скапаната мрежа и качество!

Link to comment
Share on other sites

http://offnews.bg/news/Общество_4/КЗК-глоби-eMAG-bg-с-над-750-000-лв_423474.html

 

Когато се обслужват нечии интереси се задействат на секундата...

Мхм. Само дето е решение от задействана процедура Май месец ;) Та за секундата ли е , за месеци ли е. Решението е от преди 2 дни, май за стария "черен петък" и някакви други техни реклами.

Иначе гледам доста хора са забелязали тариклатлъците на emag. Продават неща с първоначална цена доста над реалната пазарна и сега хоп намалено малко под нея и олеее къв голям %. Даже в горанта статия коментират хората, как разни неща даже са на по-висока от преди цена.

Нещо такова е и тук:

 

amLxPZ4_700b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Skullcandy или Bose.... :music

А може и  AKG  или Sennheiser . :music

П.С.Не съм ползвал Bose ама едва ли си заслужават повечето пари слушалките от линка на бат Ицо.И двата посочени от мен производителя имат достатъчно качествени модели на по-приемлива цена.Ако е за тапи просто не си представям какво повече бих могъл да получа като усещане от

,които ги взех за 40 лв.
Link to comment
Share on other sites

Промоцията на Жска е както винаги яка талпа зад врата... Не се лъжете там. 

 

Един приятел е тръгнал да купува ТОЗИ телескоп. Я дайте някакво мнение. 

За нищо не става, детска играчка, даже и комшийката няма да се вижда добре. Виж с моя Астро мастер 130 виждах на колко дена е след бръснене  :lol: ама и той поседя и омръзна на малката и го продадох преди няколко месеца.

Link to comment
Share on other sites

За нищо не става, детска играчка, даже и комшийката няма да се вижда добре. Виж с моя Астро мастер 130 виждах на колко дена е след бръснене  :lol: ама и той поседя и омръзна на малката и го продадох преди няколко месеца.

 

Що не каза бреее - щях да го взема ...  :laughing:

 

КолетЪТ пристигна!  :devil

Link to comment
Share on other sites

Мхм. Само дето е решение от задействана процедура Май месец ;) Та за секундата ли е , за месеци ли е. Решението е от преди 2 дни, май за стария "черен петък" и някакви други техни реклами.

Иначе гледам доста хора са забелязали тариклатлъците на emag. Продават неща с първоначална цена доста над реалната пазарна и сега хоп намалено малко под нея и олеее къв голям %. Даже в горанта статия коментират хората, как разни неща даже са на по-висока от преди цена.

Нещо такова е и тук:

 

amLxPZ4_700b.jpg

 

 

Не знам кое точно си гледал, но нещата които аз взех и тези които гледах като цени в маркет/полис-а бяха същите като в емаг +-3,4лв.

 

П.С. Аз съм със Superlux HD-330 - нечовешки за парите си.

 

И един бас поздрав за хората с добри слушалки:

 

http://vbox7.com/play:f5ea0a05e2

Link to comment
Share on other sites

само че емаг са румънци и КЗП шЕ ги хванат за мекия щото не са регистрирани в България......  :thumbs-up:

 

Прегледах и аз "офертите" но чесно казано не си харесах нищо, в 8.00 всичко с големите % което най-вероятно е било единични бройки беше свършило..... но е факт че емаг са в пъти по-добри от Техно-тата в които да си ползваш гаранцията е ужас най-страшен....  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Не знам кое точно си гледал, но нещата които аз взех и тези които гледах като цени в маркет/полис-а бяха същите като в емаг +-3,4лв.

Ами аз гледах един модел фотоапарат. Обявен на 200 лв от цената, на която се намира в останалите магазини - павилиона, сиснтезиса, деком. После бацнали огоромната отстъпка от 25% и го продаваха на цени за които мога да си го взема и утре и други ден и другата седмица от горепосочените :)
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...