Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

От цялата работа се разбира само едно - че си се преебал  :laughing:

 

Не знам по кое време си го купувал, ама киловат Енермакс си е сериозен шамар ...  :grin:

 

ЕДИТ: СВИНЯТА Спаска с червената козина е чистокръвна - мо'е си сигурен! Много е вероятно тоя стеснителният с очилата вдясно да е програмист... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

От цялата работа се разбира само едно - че си се преебал  :laughing:

 

Не знам по кое време си го купувал, ама киловат Енермакс си е сериозен шамар ...  :grin:

 

ЕДИТ: СВИНЯТА Спаска с червената козина е чистокръвна - мо'е си сигурен! Много е вероятно тоя стеснителния с очилата вдясно да е програмист...

Ами от Ресет ги взех още преди да затворят магазина на Заимов. И то доста преди да го затворят. Не помня кога е било - не по-късно от 2009-та година.

 

Да, червенокосата е измежду малкото чистокръвни англичани (вероятно... поне е с достатъчно светла кожа), но то всяко стадо си има мърша. За такива термина е "white trash". За арабина в дясно не е ясно какъв е - то по едни очила ако съдиш че е програмист....

Link to comment
Share on other sites

Ами от Ресет ги взех още преди да затворят магазина на Заимов. И то доста преди да го затворят. Не помня кога е било - не по-късно от 2009-та година.

 

Да, червенокосата е измежду малкото чистокръвни англичани (вероятно... поне е с достатъчно светла кожа), но то всяко стадо си има мърша. За такива термина е "white trash". За арабина в дясно не е ясно какъв е - то по едни очила ако съдиш че е програмист....

 

Ти си окъснял - моето е 2007. ХАХАХАХАХАХАХ

 

Ама на пари са те ошамарили лошо за киловат

Link to comment
Share on other sites

Ти си окъснял - моето е 2007. ХАХАХАХАХАХАХ

 

Ама на пари са те ошамарили лошо за киловат

Ами като нищо моето е от 2008-ма или 2009-та. Нямам спомени.

 

А колко съм дал - не помня. Бая беше ама кеф цена няма. Всъщност тогава май взех 2 броя - този киловатовия и един друг 650ватов май - имаше някакви лепенки MODU 85% (т.е. КПД). И една кутия купих тогава cooler master big tower много яко изглеждаше та напоръчах от dekada една торба вентилатори noise blocker... като нищо съм подминал хилядарката за тези глупости тогава. Но както казах преди - кеф цена няма

Link to comment
Share on other sites

500+ минимум.... Ако изобщо имам добри спомени. От половин киловат нагоре цените скачаха стъпаловидно в жестока прогресия....

Link to comment
Share on other sites

Не беше над 500 със сигурност. Може би 350 + ДДС отгоре.

 

Енермакс Галакси 1000 :)

 

Ти мани ами сега ще трябва да търся DDR 3 1600 ECC памет за тъпотията, дето си я купих от емаг-а

Link to comment
Share on other sites

По онова време - 2007 - имаше едно над киловат, мисля 1200 беше, което май си беше лев за ват...

 

Но който, когато и където си купи Енермакс - никога не може да сбърка. БЕТОН> 

Link to comment
Share on other sites

 

ТОВА: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/far-cry-4/12380/?p=a ще рече че става за играта нали? Сега май оставя да се зарибя и да играя, още малко ми остава  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Още малко ти става?!?!?!? Чакай сега......

 

====================================

 

Цял ден страхливци наоколо и сега пия сам. Васко, отказвайки пиеньето, заменя уиски за вино тъз вечер. Щото не пие. Аз съм с тава пРЪжоли, около 20 литра бира, неизмерими количества уиски и ракия, и си седя сам. Момичетата ми отиват на ресторант... Събитието е много важно! Навява ми спомени за комунизъма... Всяко излизане - събитие! Най-малко за месеца. 

 

А аз няма с кой да си пия и хортувам. Накрая ще се ядосам и ще се кача да си пия на покрива сам...

Link to comment
Share on other sites

Готов съм да поема този риск, само за да ти докажа, че ще изкарам три цигари време по потник навън. На теб ще ти замръзнат кайсиите само при мисълта!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

76.94%, 68.13%, 46.04%, 41.22%.
Това е безработицата по официални данни съответно в Хайредин, Борован, Криводол и Бяла Слатина. Нищо друго няма значение.
По неофициални данни цифрите са по-големи.
В нормалните държави при това положение има гражданска война. В България гледаме индийски сериали.

Link to comment
Share on other sites

Още малко ти става?!?!?!? Чакай сега......

 

Гладен съм в момента, за това съм изял О-то пия си ракията само с туршия, жената пържи миди в масло и още не са готови, та за туй  :lol: Ай наздраве  :drunk:

Link to comment
Share on other sites

Гладен съм в момента, за това съм изял О-то пия си ракията само с туршия, жената пържи миди в масло и още не са готови, та за туй  :lol: Ай наздраве  :drunk:

 

Безсрамник и дразнител... Облизвам се... НАЗДРАВЕ!

Link to comment
Share on other sites

Мамка им мръсна пак ме отровиха снощи... 5 уискита съм изпил 3 в Мохито и 2 в Морадо, днес цяла сутрин ми се гади, а до сега продължава такова главоболие каквото не си спомням да съм имал и след 10+ уискита... Мамицата им мръсна дайте съвет как мога някакви проверки да им пратя или някаква подобна мизерия то това вече си ебало мамата... :angry1  :angry1  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Простичко е, миличък - като седнете да пиете, винаги викайте бутилка. Нова, небарана. Обарвате я вие, убеждавате се, че е читава - ако можете разбира се - и тогава почвате. 

 

Боже мили - като гледам как на билборд пише "Срещу 6 студентски книжки - безплатна бутилка уиски" и ми става лошо без да съм консумирал...Какво мислите правят зад бара? Бая барманки са ми минали през ... ръцете. Книга мога да напиша - как мислиш си вадят парите? Преебавайки такива като тебе.

Link to comment
Share on other sites

Простичко е, миличък - като седнете да пиете, винаги викайте бутилка. Нова, небарана. Обарвате я вие, убеждавате се, че е читава - ако можете разбира се - и тогава почвате. 

 

Боже мили - като гледам как на билборд пише "Срещу 6 студентски книжки - безплатна бутилка уиски" и ми става лошо без да съм консумирал...Какво мислите правят зад бара? Бая барманки са ми минали през ... ръцете. Книга мога да напиша - как мислиш си вадят парите? Преебавайки такива като тебе.

Пак не става бутилки пихме нови неразпечатани и кво - мислиш, че нямат фалшиви бандероли ли? 

Link to comment
Share on other sites

Забеляза ли какво казах за разпознаването? Ако не го владеете визуално - отваряте шишето пред сервитьорката, тествате глътка - ако не ви харес - ДРУГО ШИШЕ. Но пък някой и вкуса трябва да познава.... Клиенти сте - плащате с пари - вие командвате. Винаги изхождай от тая позиция. 

Link to comment
Share on other sites

Забеляза ли какво казах за разпознаването? Ако не го владеете визуално - отваряте шишето пред сервитьорката, тествате глътка - ако не ви харес - ДРУГО ШИШЕ. Но пък някой и вкуса трябва да познава.... Клиенти сте - плащате с пари - вие командвате. Винаги изхождай от тая позиция. 

Глобички, ама хубави 5-6 цифрени му е майката да им тряскат...

Link to comment
Share on other sites

Още малко ти става?!?!?!? Чакай сега......

 

====================================

 

Цял ден страхливци наоколо и сега пия сам. Васко, отказвайки пиеньето, заменя уиски за вино тъз вечер. Щото не пие. Аз съм с тава пРЪжоли, около 20 литра бира, неизмерими количества уиски и ракия, и си седя сам. Момичетата ми отиват на ресторант... Събитието е много важно! Навява ми спомени за комунизъма... Всяко излизане - събитие! Най-малко за месеца. 

 

А аз няма с кой да си пия и хортувам. Накрая ще се ядосам и ще се кача да си пия на покрива сам...

Щот си ЛАМЕР, та за тва... няма да мрънкаш! Ходи да ти мръзнат кайсиите, та белки се сетиш, че подобни мероприятия се подготвят из далеко и със стриктна субординация, а не аджамийската кат теб ;)

 

П.п. И да знаеш, докът викаш на оня пикоч - бира, все тъй ще си мрънкаш :))

Link to comment
Share on other sites

Галицин, мое'ли ми побараш замръзналите кайсии и да ги разтракаш като ония топчета навремето, дето децата тук не са чували за тях?  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Васе - НАЗДРАВЕ - добре е ,че спря да пиеш 

Link to comment
Share on other sites

Имам около 150 риби, 7 хамстера и 2 заека вкъщи... Разбраха ме, мирясаха - Ники не ще..... ХАХАХАХАХАХХА

 

Ми не е като да не ги знаеш на пипане, сега са тъкмо дисенднъти ХАХАХАХ  :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...