Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами аз гледах един модел фотоапарат. Обявен на 200 лв от цената, на която се намира в останалите магазини - павилиона, сиснтезиса, деком. После бацнали огоромната отстъпка от 25% и го продаваха на цени за които мога да си го взема и утре и други ден и другата седмица от горепосочените :)

Напълно възможно. Аз гледах ПС части, малки ел. уреди и памперси :) и всичките бяха на добра цена (+ парфюмите им).Като сложиш и намалението, спи града.

Link to comment
Share on other sites

Ей, младеж, т'ва парче THE PATH сега може да го слушам цяла нощ... Пак ти си виновен... Вдига,м ти мерник вече  :laughing:

 

:beer:

 

==================

 

За сефте виждам 3 диска стакнати на пин един върху друг в обичайна кутия за един... Странно ме изненадАха Убисофт.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Заслужава си да се пробват на ушите за да разбереш дали си заслужават парите. Активна звукоизолация ;)

1+ Съгласен съм с бат Ицо, служебното Audi A8 4,2 е с Bose и звукът вътре е невероятен.

 

Що не каза бреее - щях да го взема ...  :laughing:

 

КолетЪТ пристигна!  :devil

 

Как да не съм казал, ето и линк само, че тук никой не обърна внимание, и отиде за София от моето момиче за едно момче на същите години.

Link to comment
Share on other sites

Младенски, това ми идва ташкън като за лиготия.  :grin:

 

Бахти - свалям пача за FARCRY с 9 мегабайта за секунда... 

Е и аз го взех за глезотия, ама след една година си замина  :grin:

Link to comment
Share on other sites

К'ва глезотия, брат, това си е сериозна техника.

Вярно си е, невероятно се виждаше през него и луната и планети и звезди той си беше най големия от серията. Ама много голям и ми заемаше половината кухня, та за това си отиде.

Link to comment
Share on other sites

К'ва глезотия, брат, това си е сериозна техника.

Евтини истински телескопи за стотина долара няма. Ниските класове започват от към $400-$500. Ето ти един истински в ниския клас: Celestron 1500 x 127mm Maksutov-Cassegrain, ама цената му е $500 при нас, а в Европа гледам е същата, но в евро.

 

Telescope-Maksutov-Celestron-MC-127-1500

Link to comment
Share on other sites

Току що бях изпердашен с мокър парцал зад врата... Като се позачетох останах точно 

 

3219769312_a4fd95ea5f.jpg

 

В смисъл имам FARCRY 4 LIMITED EDITION, но за да стартира, трябва да си купя компютър... 

Link to comment
Share on other sites

Току що бях изпердашен с мокър парцал зад врата...

Вземи си конзола да ти е мирна главата или поне чети подробно хардуерните изисквания. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Конзола няма да си взема - ще си взема МАШИНА. Лошото е, че като тръгна да взимам, взимам много тежко. Но то си му е време - не може да се стои на 7 годишна техника, особено в тази сфера... А аз поръчах щото ми беше кеф, пък и ми дойде подарък  :bgrin:

 

Сега ще стане един скъп подарък, но то си му е време - КОЕ СИ САКА, ОНО СИ ТРЕБЕ  :laughing:

 

ЕДИТ: 'Бахти как хапе навънка - една цигара и замръзвам... 

Link to comment
Share on other sites

Конзола няма да си взема

As you wish. Аз предпочитам като си взема игра от магазина и в къщи като пъхна диска да почна да играя на минутата без никакви кахъри. :)

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, конзолата е само за игри и ти е сайдкик. За тия пари аз правя МАШИНА, която не е само игрална. Нали няма смисъл баш на теб да ти обяснявам? Лигавщините все повече минават в тъча- все пак гоним 40 някои хора :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

На мен ми трябват само дъно и процесор, евентуално по-висок клас РАМ. Видеокартите са евтини вече. Всичко друго е в играта. Да не мислиш, че ще си сменя Енермакса или ЕИЗО-то?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, конзолата е само за игри и ти е сайдкик. За тия пари аз правя МАШИНА, която не е само игрална. Нали няма смисъл баш на теб да ти обяснявам? Лигавщините все повече минават в тъча- все пак гоним 40 някои хора :laughing:

С която "работиш" какво? :P Едни тежки аритметики кат' си ги заФанал. А пък видеото дето ще й трябва на таз' игра просто върши толкова работа колкото 3 други компютъра направо :P :P :P

 

Кажи "кеф цена няма, я си гледайте работата - ще си купувам каквото си искам" и недей да спориш колко ти е на сметка компютъра, че ще те докарам в офиса да видиш перфектната машина за РАБОТА. Която сигурно ще се представи по-зле и от твоята. Верно има доста памет, има си и доста монитори, има си и SSD и всичко хвърчи... с изключение на игрите.

На мен ми трябват само дъно и процесор, евентуално по-висок клас РАМ. Видеокартите са евтини вече. Всичко друго е в играта. Да не мислиш, че ще си сменя Енермакса или ЕИЗО-то?  :laughing:

Монитор не се сменя, да. Захранването ако е 7 годишно по-хубаво го смени.

 

Аз като сменям направо цялата кутия сменям с всичко вътре.

Link to comment
Share on other sites

С която "работиш" какво? :P Едни тежки аритметики кат' си ги заФанал. А пък видеото дето ще й трябва на таз' игра просто върши толкова работа колкото 3 други компютъра направо :P :P :P

 

Кажи "кеф цена няма, я си гледайте работата - ще си купувам каквото си искам" и недей да спориш колко ти е на сметка компютъра, че ще те докарам в офиса да видиш перфектната машина за РАБОТА. Която сигурно ще се представи по-зле и от твоята. Верно има доста памет, има си и доста монитори, има си и SSD и всичко хвърчи... с изключение на игрите.

 

Монитор не се сменя, да. Захранването ако е 7 годишно по-хубаво го смени.

 

Аз като сменям направо цялата кутия сменям с всичко вътре.

 

И се разбрахме - требе да се комбинират нещата. Иначе в офиса съм с машина от 2005. Харда няма гигабайт (смятай за кво говорим) - върши работата перфектно и до днес, само захранвания смених 1-2....

 

Енермакса е бетон - последните седмици тук у нас имаше проблеми, които не бяха се явявали от 2004 - токови удари като метеоритен дъжд. Всичко в къщата примигва и гасне - Енермакса не мръдва (на втората машина 460 вата китайче умря зад "защитен" разклонител) - работи като UPS, ебати желязото (два UPS по 1200 лева всеки се предадоха междувременно и са за ремонт). Кахърих се, че платих 230 лева навремето за него, но не съжалявам грам. БЕТОН. Вента му не се е обадил вокално бре! Тва са 7 години. За чий да го сменям - 620 вата е. Само ако капацитет го прескочи бих се замислил, но пак ще взема нещо много скъпо. Споменах ли, че при мен нищо не се гаси 24/356? 

Link to comment
Share on other sites

Евтини истински телескопи за стотина долара няма. Ниските класове започват от към $400-$500. Ето ти един истински в ниския клас: Celestron 1500 x 127mm Maksutov-Cassegrain, ама цената му е $500 при нас, а в Европа гледам е същата, но в евро.

 

Този който продадох беше също от истинските в ниския клас телескопи и го взех за 500$+ а на този цената е такава понеже е с опцията (motor drive)

 

PVhGlzn.jpg
 

Добре сме, Ш'СЪ УПРАИМ  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

 

Аз игри не играя, ама как да го подкарам това да разбера дали ще върви на машината от подписа ми?

Link to comment
Share on other sites

Мислите,че Великобритания е хубава страна.Предполагате,че  средата е благоприятна за развитие.Надявате се,че ще получите работа и ДОБРО заплащане.Think Again

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2852585/Mayhem-Black-Friday-begins-Shoppers-clash-supermarkets-trying-grab-bargains-Boots-Game-Curry-s-PC-world-websites-crash-thousands-start-hunt-Christmas-deals.html?ito=social-facebook

2390E7EB00000578-2852585-Scrum_down_Cust

Link to comment
Share on other sites

Мислите,че Великобритания е хубава страна.Предполагате,че  средата е благоприятна за развитие.Надявате се,че ще получите работа и ДОБРО заплащане.Think Again

Боклуците са си боклуци навсякъде? Я да те попитам - според теб колко програмисти, инженери или лекари има сред тези "животни" на снимките? И така като гледам снимката си личи колко от тях са чистокръвни англичани

 

 

Енермакса е бетон - последните седмици тук у нас имаше проблеми, които не бяха се явявали от 2004 - токови удари като метеоритен дъжд. Всичко в къщата примигва и гасне - Енермакса не мръдва (на втората машина 460 вата китайче умря зад "защитен" разклонител) - работи като UPS, ебати желязото (два UPS по 1200 лева всеки се предадоха междувременно и са за ремонт). Кахърих се, че платих 230 лева навремето за него, но не съжалявам грам. БЕТОН. Вента му не се е обадил вокално бре! Тва са 7 години. За чий да го сменям - 620 вата е. Само ако капацитет го прескочи бих се замислил, но пак ще взема нещо много скъпо. Споменах ли, че при мен нищо не се гаси 24/356?

Ей че ми е кеф да те бъзикам :) Подскачаш като ощипана мома ВСЕКИ път :)

 

Енермакса - аз също имам един на не помня и аз на колко години и е бетон. Но нещата си остаряват. Кондензаторите не са вечни, та все по някое време ще трябва да се сменя.

 

Капацитета верно си се олял с него - и 550вата е повече от достатъчно, но не можеш да ме задминеш с оливане. Аз взех 1000ватов енермакс на времето ей тъй да че чувства изобилието. Не знам колко ще кара още, но след като видях, как при най-голямото натоварване, на което можах да подложа компютъра ЗАЕДНО с мониторите, консумацията ПРЕДИ разклонитела беше 540 вата (а без мониторите - 270вата) просто не виждам смисъл да слагам по-сериозно захранване от 500 ватово. Да подчертая - машината беше със 7 диска, 2 видеокарти nvidia gtx 260, 16гб памет и core i7 процесор от най-греещите първите. После сложих и един ССД диск без да се забележи някаква разлика в консумацията освен 2-3 вата но то си варираше по начало леко. А уреда, с който меря май беше на Belkin та поне е кадърна марка и може да и се има доверие.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...