Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Корейско тамагочи. Не мога да си обясня как хората им купуват продуктите. Като се замисля то има и доста хора които си държаха парите в КТБ(Крадем от Тъпаци и Балъци), та....

 

Нищо му няма, просто батерията вече е за хвърляне. Нормално при тоя зверски тормоз 3 години. Просто трябва да я сменя. То и аз не разбирам как може човек да си купи боклук като Айфон, но всичко е възможно... 

 

А хората си държат парите в КТБ от алчност, за неприлично високи лихви. Естествено това си има своите рискове...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

С лак за нокти ги правехме само, когато щяхме да се стреляме със съседната улица :ninja:  Ама не за друго, ами щото много лъжеха, че не са уцелени, па като изплющиш някого с такава фунийка и като изпищи на умряло..., та няма как да чийтва после :))

е, да, де.

едно око нямаше извадено в нашта ма'ала. ама всеки е чувал, за онзи митичен приятел на братчеда на някой друг, дето пострадал.

Link to comment
Share on other sites

Ама разбира се! Бяхме забравили, че вашта ма'ала е люлката на цивилизацията, the primodial soup! Естествено че щом пострадали там няма, то е логично да не съществуват пострадали изобщо...

 

==================================

 

Галицин, честит рожден ден! Да си ни жив и здрав, все така рошав и корав! От вчера се чудя какво да ти взема за подарък и не мога да измисля... Накрая ще дойда empty handed и като подминем 2 промила ще си избереш какво да ти взема...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

аз не съм виждал и не познавам такива пострадали. у вашта ма'ала също не сме причинявали подобни щети.

за пореден път: нито иронията, нито сарказма ти се отдават. по-добре зарежи тия напъни за интелигентност и се раздавай в другата посока, дето си го можеш.

Link to comment
Share on other sites

аз не съм виждал и не познавам такива пострадали. 

 

Значи такива не съществуват!!! ИнтелЕгентност и чудо! Верно ли ми даваш наклон какво да правя и какво да не правя?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

е, да, де.

едно око нямаше извадено в нашта ма'ала. ама всеки е чувал, за онзи митичен приятел на братчеда на някой друг, дето пострадал.

 Ъхъм, то и в наш'та махала така. Хем и битки с жилки с боеприпаси от зелени жълъди сме си спрятали. Пукнати глави и посинени задници и кълки имаше колкото си искаш обаче.... :)

 

Галицин, честит рожден ден! Да си ни жив и здрав, все така рошав и корав! От вчера се чудя какво да ти взема за подарък и не мога да измисля... Накрая ще дойда empty handed и като подминем 2 промила ще си избереш какво да ти взема...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Благодаря за пожеланието.

 

П.п. И вземи си погледни тукашната поща ;)

Link to comment
Share on other sites

П.п. И вземи си погледни тукашната поща ;)

 

Не мога дори това да направя... С тая вивакомска флашка е чудо да рефрешна Форума дори... Виждам, че имам съобщение, но не мога да стигна до него... 

 

Успях обаче да подкача малко ток на телефона, та ще се чуем. 

 

=====================

 

Ахахахахаха 

 

мобо си имал клакьорка!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Gado, ЧРД! Само хубави мезета и благи ракии!

 

А по темата за калемите, разбира се, че има пострадали! 

Аз самият бях забил на един от нашия блок в клепача една. Направо ми се обърна стомаха. 

После баща ми ми хвана двуцевката и на коляно и и еба майката барабар с дъската. Ядосан ми беше сякаш...

Link to comment
Share on other sites

На мен щом най-обикновена ракетка ми се заби в ръката и си седеше така забита, представям си с лак и т.н. какви поразии може да направи.

Link to comment
Share on other sites

А по темата за калемите, разбира се, че има пострадали! 

Аз самият бях забил на един от нашия блок в клепача една. Направо ми се обърна стомаха. 

После баща ми ми хвана двуцевката и на коляно и и еба майката барабар с дъската. Ядосан ми беше сякаш...

 

Жоро, това са глупости! Истории на брат'чеда. Няма, не е имало и е невъзможно да има пострадали! 

 

В тоя ред на мисли, дори безобидно нещо като тениса на маса може за секунда да се превърне в кървава баня...

Link to comment
Share on other sites

На мен ли нещо не ми е наред, че не знам кой е този Емил...

Link to comment
Share on other sites

:wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:

 

На тая ако и кажа моето мнение за Азис какво е сигурно ще ми скочи на бой :lol: Видях го тоя Емил Конрад и да попитам някакъв популярен ли е? Освен сред индивиди като този на клипа

Link to comment
Share on other sites

е, да, де.

едно око нямаше извадено в нашта ма'ала. ама всеки е чувал, за онзи митичен приятел на братчеда на някой друг, дето пострадал.

Дядо Киро - брат на моята баба. Извадено око в следствие на игра с прашка. Не само съм го чувал ами съм го и виждал нееднократно

Link to comment
Share on other sites

Скобарките и те бяха мега опасни...

 

Боже, какви спомени ми дойдоха...

Помните ли пиратките? Гайка с два навити болта, а вътре изстърган барута от клечки от кибрит.

Връзваш найлонова торбичка на единия болт, хвърляш нагоре и бягаш.... :D Как са ме удряли болтовете...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...