Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Пред Кауфланд-а на Брезовска имаше едно павильонче за пиратки. Продаваха едни, има няма 15 санта дълги и с 2-3 см диаметър. Това като гръмне, да не си до него.

Относно скобарките - това си беше гъзария. От хубав мостов кабел .... ееех, детство. Там, където живях като малък, играехме на чилик. Може да бъде доста опасна игра.

Link to comment
Share on other sites

В 7 клас, когато открихме прелестите на неорганичната химия, магията на сярата, селитрата и калиевият перманганат, стана чудо...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сблъсках се с е*ати идиотския проблем снимка -> http://pics.data.bg/categories/27/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8E%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%BD%D0%B8/febae4ad3749ffd9bcde5cb416ba8a59/img_20140819_152232

 

За неразбиращите вентилатора на моста опира във вентилатора на видеокартата и съответно не мога да я сложа в слота :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ами премести го - имаш място на радиатора като гледам.

Това мисля да направя, но е залепен с някакъв тъп силикон и идея си нямам как да го разлепя. Да не говорим, че нямам силикон след това да го залепя отново :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Нек'ви свободни съчинения ми се струва има...

 

Абсолютно свободни са ;) 

 

Това мисля да направя, но е залепен с някакъв тъп силикон и идея си нямам как да го разлепя. Да не говорим, че нямам силикон след това да го залепя отново :bgrin:

 

Давай внимателно с отвертка до разлепяне на вента от радиатора на моста. После лепенето е с произволно термоустойчиво лепило. Но едва ли ще имаш нужда от тоя малък вент, според мен ;)

Link to comment
Share on other sites

Има си болтове за тая работа. И какъв ще да е тоя лепен вент? Нек'ви свободни съчинения ми се струва има...

Ами най-вероятно да. Дъното го взех втора употреба, понеже моето почна да прави мизерии, а няма как да намеря ново толкова стар сокет :D

 

Абсолютно свободни са ;)

 

 

Давай внимателно с отвертка до разлепяне на вента от радиатора на моста. После лепенето е с произволно термоустойчиво лепило. Но едва ли ще имаш нужда от тоя малък вент, според мен ;)

Ей сега се захващам, даже ще пробвам как ще се държи без вент и какви градуси ще държи :)

Link to comment
Share on other sites

Ами най-вероятно да. Дъното го взех втора употреба, понеже моето почна да прави мизерии, а няма как да намеря ново толкова стар сокет :D

 

Ей сега се захващам, даже ще пробвам как ще се държи без вент и какви градуси ще държи :)

 

Лошото е, че щом е там, едва ли е само за гъзария :) Както каза @Raptor-а, спокойно може да му навиеш едни болтове в каналите.Дори да не лепне плътно, не е болка.

Link to comment
Share on other sites

Тия вентове са боклучЕта по принцип, та и да се счупи при махането не е голяма болка. Може и друг да си купиш ако ти е мерак. Някой е правил измишльотини, но е пълна глупост да се лепи вентилатор... После така става като се наложи смяна или профилактика. Ако го слагаш пак - този или нов - сложи си болтове за вент в каналите на радиатора да ти е мир на главата. И друг съвет - не си купувай MSI друг път. 

Link to comment
Share on other sites

Тия вентове са боклучЕта по принцип, та и да се счупи при махането не е голяма болка. Може и друг да си купиш ако ти е мерак. Някой е правил измишльотини, но е пълна глупост да се лепи вентилатор... После така става като се наложи смяна или профилактика. Ако го слагаш пак - този или нов - сложи си болтове за вент в каналите на радиатора да ти е мир на главата. И друг съвет - не си купувай MSI друг път. 

По принцип за дъна купувам само Asus, но както казах трябваше ми за много стар сокет (Am2), така че дъното беше 2 ръка и честно казано не ми дреме, че е Msi стига да работи :D

Link to comment
Share on other sites

Стенли, купи си един pci-e extender и ще си 6 точки. Картата ще може да я сложиш където си поискаш.

 

Иначе айде да не започваме пак със само Асус или само МСИ или която и да е марка, че ми се обръщат червата вече...

Link to comment
Share on other sites

Джодржано WTF ?!?!  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

Джорджано руле'ц!!!

Даже се включих в петицията за организирането на съвместни концерти със Стефи Фьешън, на разноски на държавата при това.

Link to comment
Share on other sites

Аве.. всички са маскари, вее....

+1

 

Джорджано руле'ц!!!

Даже се включих в петицията за организирането на съвместни концерти със Стефи Фьешън, на разноски на държавата при това.

+∞

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...