Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Няма как да стане... Може би някой ден като взема на дъщеря ми ПС...6, примерно - може и да се заиграя.

 

Аз си мечтая за неща като ТОВА или пък ТОВА, но само мога да ги гледам на картинки засега...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Уникално тъпо... Егати идиотщината!!! Всъщност ми се ще Ники да го изгледа цялото и след това да изкоментира...  :laughing:

Мхъм Друго си е да те бият мутанти в руското Метро :P Или Зомбита мутанти в Resident Evil ;)

Навъдиха се десетки подобни игри с фенерче/камера/телефон в тъмни помещения. Yawn.

 

Злета! :moon:

Мен ме радват такива игри, в които има скрит ужас, а не някакви чудовища да ти изскачат през 5 секунди. Отделно че тука графиката е такова eye candy, че направо косъма ми настръхва.

 

Видене, това Ецио го купуват хора, които се занимават с графичен дизайн (или поне с такова впечатление съм останал), защото да дадеш една торба пари, за да си цъкаш игри на него, ми се струва малко глупаво. По-добре си вземи голяма плазма, един hdmi кабел и си там :)).

Eyefinity пробвал ли си някога? Също не е лошо, ама не е за всеки. Поне аз разбрах, че не е за мен.

Link to comment
Share on other sites

Еизо е нещо много специално и особено... Веднъж ако го имаш, назад трудно се върви. Аз съм с Еизо от 2007. Сеш'са?

 

В тази тъпанарщина няма никакъв скрит ужас, поне от видяното от тоя безумен клип, от който освен да те заболи главата от въртене в един и същи скапан коридор, друго няма да се случи... И нищо особено не виждам в графиката, което да ме впечатли.

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, един път да се излезе от кашата и българин не искам да видя никога(зад граница имам предвид). Мръсна, гнусна, шибана измет сме и такива ще си останем докато свят светува. Едни поляци са в пъти по-задружни и си помагат, само ние гледаме да се преебем един друг. Който поеме по пътя на емигрантството...никога да не разчита на българин, да не започва работа с такъв и да страни от такива. Все се чудих защо и на мен ми ги казваха тия думи....е, разбрах защо.

 

 

Тъй ли. Значи мен лично втори път не ме прецакват, като последния беше да остана без работа. Верно, намерих си друга...гадна, обаче поне живи и здрави ще се уча на занаят. По всяко време можеш да ми дойдеш на гости и ще ти покажа колко не си прав.

 Недей мисли,че подобни работи ги няма на родна територия.Има си ги понеже хванаха народа в капана на икономическото робство,от където няма мърдане и всеки търси начин да се спаси както намери за добре.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не го схващам това. Къде се избира проксито!?

Без него ми дава, че Pandora isn't available for your region, като го пусна пък, няма интернет, макар да съм вързан към Wi-Fi.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не го схващам това. Къде се избира проксито!?

Без него ми дава, че Pandora isn't available for your region, като го пусна пък, няма интернет, макар да съм вързан към Wi-Fi.

Ба ли го тва беше първата програма която излезна като написах android proxy в гугъл :D 

 

Потърси малко и така :D 

Link to comment
Share on other sites

Отключих на комшията таблета, който си беше забравил паролата и той от радост ми даде 20 лв. един литър домашна ракия и една кофа домати. За мача довечера съм се подсигурил.  :smile1:

Link to comment
Share on other sites

Хората с PS4 - веднага си свалете демото на 7780s studio - P.T. Това е нещо уникално.

 

Не е зле, но на мен не ми допада изобщо. Доста скчучни и безинтересни ми се виждат подобни сценарии, в които обикаляш из разни стари дървени бараки.

Виж това тук е вече нещо съвсем друго, при това класиката в пълния си блясък:

ALIEN ISOLATION

https://www.youtube.com/watch?v=jyfb0Z3nCMw

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно! Пък и ето тук може да си говорим за постижения в графиката...

Чакам с нетърпение да излезе играта след месец и половина! Разправят, че AI енджина бил уникален и на моменти наистина имаш чувството, че чудовището те хънтва и отгатва какво ще правиш. :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Както каза @Sothbiss, зелета сте големи. Ако някога си цъкал игри и не си чувал/играл Silent Hill... си голЕмо заблудено зеле!Т'ва е класика в жанра.

 

Въпреки, че съм RE фен, няма как да не призная, че Silenta е мн добър.Само мога да се надявам, RE 1 HD ремейка да е толкова добър като графиката на P.T

 

@RaptoR тия монитори не са за гейминг.В момента, нищо не може да се намаже на малкия пръст на рифта. Пусни си на него Elite Dangerous и после ела да  си говорим за "направо си във филма".

 

P.S. Тоя пришълец е жив т*шак от към хорор.

Link to comment
Share on other sites

Ти май нещо хич не си в час и/или пък грам не си разбрал какво написахме останалите...

 

Първо - не е зеле, а е зле, съответно злета.

 

Второ - за Sillent Hills не съм чувал аз, но пък знам Silent Hill.

 

Трето и четвърто хич няма да споменавам... :grin:  

Link to comment
Share on other sites

Ти май нещо хич не си в час и/или пък грам не си разбрал какво написахме останалите...

 

Първо - не е зеле, а е зле, съответно злета.

 

Второ - за Sillent Hills не съм чувал аз, но пък знам Silent Hill.

 

Трето и четвърто хич няма да споменавам... :grin:  

 

Първо - е зелета като зелени.

Второ - грешка от вълнение :D

Трето и четвърто - много ясно.Коментара е излишен.

Link to comment
Share on other sites

Вчера поръчах книга за подарък (онлайн) като ми се полагаше една книга подарък. И безплатна доставка. Избрах си Генезис на Бърнард Бекет (на майтап между няколко други). Звънят ми, потвърждавам. Звънят ми пак, оказва се, че тази, която ми трябваше за подарък, е изчерпана (както във всички сайтове на книжарници и т.н.). Но като компенсация ще си ми пратят другата (подаръчната). И днес си я взех, без да платя и стотинка. Много съм доволна. Супер разбрани ми се сториха от този сайт. Бих си поръчала пак - ozone.bg Сега ще си чета с кеф :)

Link to comment
Share on other sites

Второ - за Sillent Hills не съм чувал аз, но пък знам Silent Hill.

 

Ако някой не е разбрал, играта на предната страница е тийзъра на новия Silent Hill -> Silent Hills. Може оттам да е дошло и объркването му.

А играта си изглежда добра. Ако не друго, то поне се връща към първите части, а не към американския безсмислен екшън от последните части.

Link to comment
Share on other sites

Хората с PS4 - веднага си свалете демото на 7780s studio - P.T. Това е нещо уникално.

 

Аз личо оттук виждам да пише Р.Т. Ти как видя Silent Hills не знам... 

 

ЕДИТ: Видях къде пише Silent Hills, но каква е връзката със Silent Hil?l

Link to comment
Share on other sites

 

 

Silent Hills

On August 12, 2014, during Sony Computer Entertainment's presentation at Gamescom 2014, an interactive teaser titled P.T. (short for "Playable Teaser") was released on the PlayStation Store for PlayStation 4. Upon completion of the teaser it was revealed to be for a new Silent Hill game entitled Silent Hills, which is being developed by Kojima Productions using the Fox Engine and is a collaboration between Hideo Kojima and Hollywood director Guillermo del Toro, featuring actor Norman Reedus for the PlayStation 

 ^ wikipedia.

Тук е пълния геймплей. Накрая завършва с представянето на Silent Hills и главния герой, актьор от Walking Dead

https://www.youtube.com/watch?v=I5IogZtvJyI

Link to comment
Share on other sites

Тук взе да става интересно... Дали пък не гледаме грешния откъс?  :laughing:

 

Предвид игрите Silent Hill, ще е престъпление срещу геймърския свят да осерат новата... 

Link to comment
Share on other sites

Предвид игрите Silent Hill, ще е престъпление срещу геймърския свят да осерат новата... 

Коджима и Дел Торо. Дали ще я осерат? Я пак помисли.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...