Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Психар , Курунир го каза добре , ако мислиш , че ще е добре да идеш - иди , може просто да е объркана ;) Ако наистина я обичаш - дай и шанс , може работите да се оправят :) Иначе тва , че не оценяват доста работи е вярно , ама кво да се праи , жени са все пак.. :)

 

Иначе неска е учудващо приятен ден :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Психозис е голям късметлия!!! Но Копчето...си е направо за завиждане!!! :D

Вярно е, признавам си! :D

Минава ми през ума, че утре съм на много специален стоматологичен преглед, за който ще ми трябват 500 гр. люта домашнярка на екс.

 

P.S. И си мисля, че продуцираният от БНТ клип на "Охридското езеро" от Панайот Панайотов е, цитирам министъра на вътрешните работи (казано по друг повод) - полюция. Мда. Има го във Vbox. Каква поредна телевизионна драма!..

Link to comment
Share on other sites

преди да умра искам да отида там... :love

К'ва е тая магарешка мания? :)

Link to comment
Share on other sites

Не се чувствай като мухъл, само защото може пак да я потърсиш.

 

това трябва да си го припомня следващият път като се напия и започна да пиша смс-и на всички момичета с които някога съм бил :lol: :ph34r:

 

Защо винаги свестните мъже не са оценени навреме от жените, които си избират? Защото Жената още е в бъдещето и ЩЕ бъде срещната! Но Тя ще избере!!! :excl: Дано да е в подходящото време и място! Дотогава нищо не трябва да те спира да търсиш, непрестанно и упорито!

 

минава ми през главата че докато едно време четях женските списания на сестра ми в тоалетната съм прочитал подобни лигаво/сълзливи женски писаници и ми стана много весело :lol:

иначе относно последно изречение от поста го подкрепям с 2 ръце , по мъжката казано тръгваш по баровете и всичко под ножа докато някоя ти хареса повече и решиш да си я задържиш :lol:

Link to comment
Share on other sites

това трябва да си го припомня следващият път като се напия и започна да пиша смс-и на всички момичета с които някога съм бил :lol: :ph34r:

минава ми през главата че докато едно време четях женските списания на сестра ми в тоалетната съм прочитал подобни лигаво/сълзливи женски писаници и ми стана много весело :lol:

иначе относно последно изречение от поста го подкрепям с 2 ръце , по мъжката казано тръгваш по баровете и всичко под ножа докато някоя ти хареса повече и решиш да си я задържиш :lol:

Под :lol: ножа :lol: . Тия изказвания съм ги слушал от майка ми като бях мъъъничко парче месо. После почнах да ги слушам пак към 7-8 клас от подрастващи познати като се мина през въпросното за недооценените мъже и се стигна до "Не искам да го виждам!... Той има пари?!?...Къде мога да го намеря?.." и в същия дух.(интересно е как личноста пораства) Може просто на "добрите мъже" да им е писнало от "добрите" момичета под прикритие.(това се съотнася за една друга мисъл за хубавите ябълки и прасетата...) Я да зема да си лягам. По темата си мисля, че в момента си губя времето..(за живота ми става дума...)

Link to comment
Share on other sites

С шанс човека да ме погледне с лоши очи , искам да го попитам за рецептата на лазанята .

:)

Link to comment
Share on other sites

Олее...мисля си за лято и за мореее... и за топъл пясък.. слънце, шума от вълните, мидички... :rolleyes: :happy:

Link to comment
Share on other sites

С шанс човека да ме погледне с лоши очи , искам да го попитам за рецептата на лазанята .

:)

 

http://allrecipes.com/Recipe/Classic-Lasagna/Detail.aspx

 

Ето ти рецепта за класическа лазаня ( има над 130 вида лазани според гугъл, тази рецепта била най-простата ). ;]

Link to comment
Share on other sites

"За една жена продадох си душата..." :cry :cry :cry

 

 

 

 

Edit: Аз не съм станал п♛тка... Просто ми е много много много гадно....

Link to comment
Share on other sites

Седнах сам, в градската, и си изревах сълзите. Чесно - не мога да се тряа. Тряа някой да ми хвърли здрав БОЙ! Само с бой ша са опраа! И защо ми беше днеска да излезем? За да й се моля и кво? Да стана още по - жалък! И на всичкото отгоре излезнах с шапката! Целия свят ми се радваше, хората се тълпяха да ми се радват и да се снимат с мен... А аз рева! ИДИОТ!! ИДИОТ!!!

Link to comment
Share on other sites

Седнах сам, в градската, и си изревах сълзите. Чесно - не мога да се тряа. Тряа някой да ми хвърли здрав БОЙ! Само с бой ша са опраа! И защо ми беше днеска да излезем? За да й се моля и кво? Да стана още по - жалък! И на всичкото отгоре излезнах с шапката! Целия свят ми се радваше, хората се тълпяха да ми се радват и да се снимат с мен... А аз рева! ИДИОТ!! ИДИОТ!!!

 

Много си се забъркал..просто си наложи воля! Особено за сълзите :dry:

 

най-добронамерено го казвам

Link to comment
Share on other sites

Олее...мисля си за лято и за мореее... и за топъл пясък.. слънце, шума от вълните, мидички... :rolleyes: :happy:

И аз така. Мечтая си лятото как ще се прибера и ще си поживеем с приятели. :wir Иначе в момента размишлявам над възможността да се изкъпя.

 

 

@Психара. Батка това съм го правил три пъти с моленето и всеки път след това като си събера акъла съм съжелявал жестоко. Благодарен съм на приятелите ми че бяха там да ме подкрепят макар и по техния си особен начин. Чак след много време разбрах колко са били прави... Това начина трябви ти време и подкрепа. До колкото те познавам с бой нема да стане...

Link to comment
Share on other sites

Изядох два пакета черен пипер от нерви, излезе ми херпес и накрая се разплаках на зъболекарския стол. Аз вече не съм никакъв комбоец с пищаци. :cry

Link to comment
Share on other sites

Седнах сам, в градската, и си изревах сълзите. Чесно - не мога да се тряа. Тряа някой да ми хвърли здрав БОЙ! Само с бой ша са опраа! И защо ми беше днеска да излезем? За да й се моля и кво? Да стана още по - жалък! И на всичкото отгоре излезнах с шапката! Целия свят ми се радваше, хората се тълпяха да ми се радват и да се снимат с мен... А аз рева! ИДИОТ!! ИДИОТ!!!

Психар , сълзите няма да ти решат проблема , но понякога отпускат , няма нищо лошо в тва. Пък и тая работа не е до бой , с боя нищо няма да се постигне , дето вика Xciter , стой повече с приятелите си , с времето всичко ще се оправи ;) И не , не си идиот , нищо идиотско няма в тва да обичаш някой и да си показваш чувствата ;)

Link to comment
Share on other sites

Седнах сам, в градската, и си изревах сълзите. Чесно - не мога да се тряа. Тряа някой да ми хвърли здрав БОЙ! Само с бой ша са опраа! И защо ми беше днеска да излезем? За да й се моля и кво? Да стана още по - жалък! И на всичкото отгоре излезнах с шапката! Целия свят ми се радваше, хората се тълпяха да ми се радват и да се снимат с мен... А аз рева! ИДИОТ!! ИДИОТ!!!

 

ми ела да ти теглим 1 пък белким помогне :lol:

 

@Психара. Батка това съм го правил три пъти с моленето и всеки път след това като си събера акъла съм съжелявал жестоко. Благодарен съм на приятелите ми че ........

 

 

като се замисля и на мене алкохола ми действа по тоя начин , звъня , звъня и на сутринта ако помня съжалявам и се обаждам да се извинявам :lol: иначе и аз съм благодарен на приятелите ми че когато усетят че говоря с някоя бивша и започна да и говора за любов , брак , деца и т.н. ми вземат телефона :punk

Link to comment
Share on other sites

Живея в собствения си кошмар. :) Чудя се, дали да не се покрия за 1-2 седмици и след тва да избухна с нова прическа и някоя - друга, нова гАзарийка? Или утре сутринта да запаля колата и да се кютна пред тях и да чакам да излезе?

Link to comment
Share on other sites

Живея в собствения си кошмар. :) ....

 

Всички живеем в тоя кошмар :punk

Аз лично бих се направил на :pirate или бих си сложил на главата :ph34r: , с един ятаган в ръка

и да й искарам ЪКЪЛЪ :lol:

Много пъти съм го правил и смятам ,че още по-откачени неща ще ми роди главата :punk

 

Смятам ,че денят е прекрасен за глупости и заяждане , след малко излизам и както прави Ванката започвам да се заяждам с всичко живо по улиците :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами ти къде мислиш ,че ще ходя да се забавлявам :D

На главната има най-много смешници и чикиджийки с който да ми стане по-весел деня :devil

Първо ще разгледаме по оръжеините магазини дали има нещо интИрЙЕсно , и след това ако не се лъже ще се бъзикам с красивиТИ , но тъпички продавачки и сервитьорки

-Кола има ли ?

-Да

-Фанта има ли?

-Да

-Дай ми едно кафе тогава :lol:

След 5 мин.....

-А ще може ли и сметана :unsure:

пак след 10 мин.... - Я дай и една кола ,че ми пресъхна устната кухина в Коремния кош :laughing:

Но ако има на съседната маса мимолетни малолетни , ей тогава стана весилУ

Ще има както ти направи , -ЪЪЪЪЪЪЪ виното е много гадно :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...