Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ейй снощи как се наказахме майна не е истина. Просто прекарах една прекрасна вечер с най-добрите ми приятели. Заслужаваше си чакането заради тъпата сесия. Отпразнувахме смяната на цифрата ми (20) :lol: подобаващо! Пожелавам на всички да изпитат това чувство заедно с приятелите си!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

УЕЕЕЕЕЕЕЕС.... Ся гледах "NBA.2008.ASW.Dunk.Competition" и "NBA.2008.3pt Shootout.Competition" . Просто останаха очарован. Велики са тази година забивките. :punk :punk :punk Дори докато ги гледах забравих всички проблеми които са ми на главата. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Днес в Бургас правят референдум по национално-значим въпрос. Останалите спим, разбира се, или се просълзяваме на концерта на Йосиф Кобзон и хора на руското МВР. Изходът от референдума няма правно значение, обаче е причина за оптимизъм, че все някой ден тук хората ще имат свое мнение за нещата, които им се случват. Между другото - купувайте имоти в Бургаско, Карнобатско и Ямболско - после държавата ще ви ги отнеме срещу съответното щедро заплащане. ;)

Link to comment
Share on other sites

За кой ли път аз

признавам пред себе си,

че не мога без този сериал,

безброй епизоди,

един по един ги изглеждам аз.

Защо си повярвах,

че ще мога да си свърша работата...

 

:D

Link to comment
Share on other sites

УЕЕЕЕЕЕЕЕС.... Ся гледах "NBA.2008.ASW.Dunk.Competition" и "NBA.2008.3pt Shootout.Competition" . Просто останаха очарован. Велики са тази година забивките. :punk :punk :punk Дори докато ги гледах забравих всички проблеми които са ми на главата. :punk :punk :punk

Дам , и Skills Challenge-a беше на ниво , остава довечера и All-star game-a да е добър и уикенда тая година е муцка! :)

Link to comment
Share on other sites

Или утре сутринта да запаля колата и да се кютна пред тях и да чакам да излезе?

 

Какво говорихме снощи и какво се разбрахме?!?! Или искаш аз да запаля колата и да дойда да ти загрея врата?

Link to comment
Share on other sites

Чичо Митко, нищо няма да правя! :) Седа си у нас, гледам Лас Вегас, тъпча се с няква яка салата (червен пипер, извара, мляко, чесън, забрайх как се казва) и си живея живота. :)

Link to comment
Share on other sites

родопска закуска , ся ми се прияде довечера и аз ще си направя

 

а ми минава през главата че нямам цигари и от 1 час пуша някаква тъпа пура която уж се води маркова кубинска и ми е толкова гадно че незнам изобщо какво им харесват хората които ги пушат , а пък апартамента е толкова задимен че все 1 съм в долнопробна кръчма ...... което пък ме води до мисълта че май трябва да проветря

Link to comment
Share on other sites

Коя ламя да гръмна за това:

 

Punto GT Modification

 

Stage 3: 220hp+

 

DTA S60 Pro ECU

Choice of Turbo GT28R, GT35R, T66 etc

T2/3 Equal Length manifold

Large Valve 14/1600 Head

60mm Throttle Body, different inlet manifold (HF?)

80.5->87.5mm Forged Pistons

Arrow/Pauter/Corrillo Connecting Rods

Good Boost controller @ 1.35bar+

12mm headbolts

Wirering gasket 80.5->87.5mm

330cc+ injectors

FSE Boost Valve set appropriately

Fast Road/Ultimate Road/Rally Camshaft

Front mount intercooler.

Stainless Steel 63mm exhaust + Decat Pipe

Direct Air Filter

Walbro Fuel Pump * 2 if needed

Aluminium Flywheel

Paddle Clutch + Uprated Cover

LSD

Link to comment
Share on other sites

Нещо не ми се седи в нас , май ша се разходя малко... :)

Link to comment
Share on other sites

Намерих си много приятна радиостанция в Уинамп - смуут-джазец от Келъфорня. :rolleyes: :music

Link to comment
Share on other sites

Чичо Митко, нищо няма да правя! :) Седа си у нас, гледам Лас Вегас, тъпча се с няква яка салата (червен пипер, извара, мляко, чесън, забрайх как се казва) и си живея живота. :)

 

А така мойто момче! надявам се добре си прекарал деня. Ето ти малко да се посмееш и разсееш от лоши мисли: СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3, СНИМКА 4, СНИМКА 5

 

:punk

 

Също така ми минава през главата, че някой е направил Пламен модератор ....

 

И освен че е зел да размахва пръчката, което не е лоша идея, забравил е да почерпи. Ще да му се измисли наказание

Link to comment
Share on other sites

Братле , с това прасе и лисица си много идеен ( примичаш ми на някой :) ), айде като се омотаме и излизаме така да търсим НЕЩОТО :lol:

 

 

Минава ми през главата както обикновенно кафето, но ми свършииии и май е време да се замъкна там където има :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

А така мойто момче! надявам се добре си прекарал деня. Ето ти малко да се посмееш и разсееш от лоши мисли: СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3, СНИМКА 4, СНИМКА 5

 

:punk

 

Също така ми минава през главата, че някой е направил Пламен модератор ....

 

И освен че е зел да размахва пръчката, което не е лоша идея, забравил е да почерпи. Ще да му се измисли наказание

 

Хехе, какво ли не прави бирата за човек :) Слага му разни прасета по главата и разни други работи :) Абе щяхме да пием да го еба. Така като гледам и Психото даже му е спешно, че да може да се посвести малко. Дайте да организираме някаква фиесста :)

Link to comment
Share on other sites

тц тц тц... Стоя си аз играеки бридж... и някаква гугутка стои и ма гледа точно зад мене... ("защото стоя на 20 санта до прозореца) КАкво ли иска от мене се чуда ....

Link to comment
Share on other sites

Хехе, какво ли не прави бирата за човек :) Слага му разни прасета по главата и разни други работи :) Абе щяхме да пием да го еба. Така като гледам и Психото даже му е спешно, че да може да се посвести малко. Дайте да организираме някаква фиесста :)

 

Бат Весо стига бе - тва ми е първата чаша хахаха. Ако от нея слагам Ванчовото прасе на главата какво ли ще да е след 21-вата чаша... :punk

 

Иначе ние си пием, събираме се от време на време ама все в умален състав. Скоро пак ще събера дружината. Ама да не стане така пак с Любо да сте ми заети с нещо.

Link to comment
Share on other sites

тц тц тц... Стоя си аз играеки бридж... и някаква гогудка стои и ма гледа точно зад мене... ("защото стоя на 20 санта до прозореца) КАкво ли иска от мене се чуда ....

Току що се сетих , че имам да чакам от теб една почерпка :devil

Link to comment
Share on other sites

Току що се сетих , че имам да чакам от теб една почерпка :devil

Хахаха... А аз защо не съм разбрал за нея. Ама мисле че се досещам вече лекичко.

Link to comment
Share on other sites

Намерих си много приятна радиостанция в Уинамп - смуут-джазец от Келъфорня. :rolleyes: :music

Digitaly Imported? Иначе аз имам чуството че се разболявам. Всички около мен са болни. И се цана утре да почивам... :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...