Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Оле, тая игра е бат' чумата. xD

 

Едит: 3 игри - 3 победи.

Link to comment
Share on other sites

Най-големият майтап в conQUIZtador е, че българският вариант има много зони. Играх американския и руския...и двете имаха много по-малко зони...ходи ги разбери. Иначе аз вече направих 20тина игри за два дни. Хич не е на добре.

Link to comment
Share on other sites

Изключително кофти ден , изключително кофти седмица (поне засега) , иска ми се малко да се пооправят нещата , ама йок...

Link to comment
Share on other sites

Колко му е, аз за нула време направих 10, измежду които цели 2 победи - явно не съм чааак толкова тъп :)

За каква игра става въпрос ве , я дайте линк ... да си почувъркам мозъка малко .

Link to comment
Share on other sites

Аре ся ме отзариби , защото ще се побъркам ... изкъртих ботовете на теста .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Зарибих всички ахахах :П

 

Повярвай ми - АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ!

 

Tва със зарчетата също е много яко! ;)

Link to comment
Share on other sites

Белов,нямам спирачки бате :lol:

 

тва е много по-зарибено от онази игра с балона :D

 

Ти пък що ми избяга бе? Тъкмо да те хващам да те бия и излезна...

Link to comment
Share on other sites

Имам 98 точки на АйКю тест на английски ... като знам сега , че по принцип за да си преведа някаква задача трябва да използвам речник в поне 1/3 от въпросите за да схвана точният смисъл и това ми изглежда приемливо .

Link to comment
Share on other sites

Честито на винарите! Влюбените да го духат! :)

 

Нека изберем българското ;].

Преди 3-4 дни обяснявах в един друг форум на диваците западноевропейци какво е Трифон Зарезан и колко е яко, та изобщо не бях учуден, когато видях 5-6 съобщения на всяко от което пишеше:

Happy Trifon Zarezan mate! :lol:

 

 

Трифон Зарезан е поредната останка от езическите години на българите, която те все още успешно използват като още един от многото поводи да се напият, кои като свини, кои като обикновени пияници.

 

And your point is?

Link to comment
Share on other sites

Искам събота вечер да ми е прекрасна. За сметка на всичките 15 дена мъки до сега. Дори и днес ще пропусна! Алкохолен глад ме мъчи :lol: :lol:

 

А и честит празник на който квото празнува! ;)

Link to comment
Share on other sites

Трифон Зарезан е поредната останка от езическите години на българите, която те все още успешно използват като още един от многото поводи да се напият, кои като свини, кои като обикновени пияници.

Link to comment
Share on other sites

Честито на винарите! Влюбените да го духат! :)

 

:punk :punk :punk

 

 

Курунир - идеше ми да кажа нещо, ама е излишно, дано някога разбереш защо... Все пак недей да ни говориш така на нас езичниците - не е етично

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...