Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Опровергай с доводи една дума от казаното по-горе от мен и ти свалям шапка. Да, празника е хубав от гледна точка на традициите на България в лозарството и винарството. Да, има какво да се празнува и с какво да се гордеем. Колко хора гледат на празника като нещо повече от повод да се насвяткат обаче?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Нула :D Но е нормално за средностатистическия българин да намира повод за пиене във всичко. Няма лошо. Кофти е като започне едно изтъкване, че се празнува самия празник.

Link to comment
Share on other sites

Опровергай с доводи една дума от казаното по-горе от мен и ти свалям шапка. Да, празника е хубав от гледна точка на традициите на България в лозарството и винарството. Да, има какво да се празнува и с какво да се гордеем. Колко хора гледат на празника като нещо повече от повод да се насвяткат обаче?

 

Излишно е - само се замисли малко и сам ще се сетиш - не си глупаво момче. Макар да не си лозар или католически свещеник...

Link to comment
Share on other sites

Трифон Зарезан е поредната останка от езическите години на българите, която те все още успешно използват като още един от многото поводи да се напият, кои като свини, кои като обикновени пияници.

Това е 2рия най - тъп пост във форума, след поста на Елеут., в който питаше как да направи от пиле - мляко! Отвори 1 книга, погледай малко новини, стани малко от PC-то, разсей се... Може да се осъзнаеш преди някой да те е направил за 1 стотинка!

Link to comment
Share on other sites

Още 1 скапан ден :) Почнах да им свиквам..

Днес и на мен :P :bgrin: И на всичкото отгоре одеве като се прибирах в рейса скапания шофьор надул чалгията :angry1 Умрях си прав на песента - 100 мерцедеса :lol: :angry:

Усетих че загубих 100г. сиво в-во.

Минава ми че днес съм съм с бинтован крак, който повторно "кълцнах" - навехнах одеве. All is ruined...

Link to comment
Share on other sites

Забелязал съм,че томахоукса от 1-2 месеца пише само някви постове от типа :"гаден ден","гадно ми е","супер тъпо е".Човек дай по-весело,да не те е застигнала (емо) вълната. :lol: (то май и мина модата вече де...поне така забелязвам)

Link to comment
Share on other sites

Забелязал съм,че томахоукса от 1-2 месеца пише само някви постове от типа :"гаден ден","гадно ми е","супер тъпо е".Човек дай по-весело,да не те е застигнала (емо) вълната. :lol: (то май и мина модата вече де...поне така забелязвам)

Ем не братле , емо вълната няма да ме застигне квото и да става , просто темата е за мисли , пък като ми минават тия булшитс в главата кво да права :) Тряа се разпусне малко , надявам се тоя уикенд работите да ми се наредят и да си върна малко настроението :) Иначе за модата на емо-тата - да изчезва , колкото по-бързо се махнат тия получовеци толкова по-добре :lol:

Link to comment
Share on other sites

Скъсахме на връх "Свети Валентин"... Яката раота. Ако трябва да съм честен - реве ми се. В чуденка съм, дали да се напия. Ебати живота. Умее да си го връща.

Link to comment
Share on other sites

Скъсахте , празнувай другият празник ... на другата вече и се обади и готово .

:)

Link to comment
Share on other sites

Получих много як подарак за Трифон зарезан... разболях се... :sick

 

Ама не ти е почнала да ти капе косата от нищото, нали?... :confused

 

Скъсахме на връх "Свети Валентин"... Яката раота. Ако трябва да съм честен - реве ми се. В чуденка съм, дали да се напия. Ебати живота. Умее да си го връща.

 

 

Тука сички сме n/c... Утре ще се видим да поговорим...

Link to comment
Share on other sites

Денят започна, кафето се лее , мисълта тече.

Да видим докъде що го докарам ,че в 12 съм на заколение :blink:

 

Не е кой знае колко дорбе навън , но се надявам деня да бъде успешен , а ДАНО де :punk

 

Нека деня донесе усмивки на всички , било то от снощните любовни игри или други ралти :P

Link to comment
Share on other sites

Отвори 1 книга, погледай малко новини, стани малко от PC-то, разсей се... Може да се осъзнаеш преди някой да те е направил за 1 стотинка!

 

Добре, аз все още чакам някой да ме направи за 1 стотинка, да мога да го поздравя за хубавите му обяснения и доводи, всеки само ми обяснява да се сетя сам. Конкретика, хора, конкретика!

Link to comment
Share on other sites

Народеее, никой нищо не казва. Раздавам учебници по фолклор :D

Имам 3-4 книги, които много искам да прочета... след неделя започва голямото четене :woot Ебати и живота- за една нормална книга не остава време

Link to comment
Share on other sites

Има един момент в живота на всеки мъж, в който той трябва да се изправи срещу пакетче кайма и да я опържи. В повечето случаи (или само в моя) той има само бегла идея как да направи това. Но мотивацията е налице (ден на флюбените), продуктите са налице (няква там кайма, тиган, бъркалка и сто тона подправки) и биологичният фактор е налице (лакомия за спагети) - няма къде да се ходи. :)

 

С две думи - снощи направих баси изрудските спагети + сос! Удивлявам се на скритите си готварски заложби :D Ще кажете - всеки може да прави такива неща. Сигурно, ама не толкова вкусно ;) А в комбинация с настъргани и изсушени италиански сирена и Шардоне Премиум - малииииий! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Снощи с help от баща ми (той е готвач), направихме лазаня за моята любов... Стана невероятна! И КАКВО ОТ ТОВА?!?!?! Тва жените... Не са хора!!! Наревах се, напих се, изтрезнях, ся е лошо времето, иначе щях да дръпна 1 обиколка на гребната... И въпреки всичко ... Липсва ми и май ще направя нещо тъпо - ще ида до тях, сигурно. А си мислех, че Психозис е слабохарактерен... Аз съм ебаси боклука!

Link to comment
Share on other sites

Иване стегни се, защото както не ми е добре ще направя аз една обиколка до вас и ще те наплескам, белким влезеш в релси. Майната й! Няма да ходиш до тях! Провери дали тя ще дойде при теб. Ако не - изобщо не си струва да се занимаваш, още по-малко да се унижаваш

Link to comment
Share on other sites

Психарю, нито реавнето е проява на слабохарактерност, нито това пак да отидеш до тях. Всеки и винаги заслужава още един шанс. Първия път не е слабохарактерност, първия път е великодушие и любов. Втория път вече е въпрос на лично достойнство и/или огорчение. Не се чувствай като мухъл, само защото може пак да я потърсиш.

Link to comment
Share on other sites

Еееее , "да се изправи срещу пакетче кайма" ... уби ме с тоя израз .

Аз като малък се въртях покрай майка ми в кухнята като готвеше .

Сега майка ми е няма и аз пак се въртя ама сам си готвя .

Даже искаха да ме записват готвач да съм ставал ама готвенето ми е хоби .

Трябва да се направи пул колко от хората могат да готвят и какво са постигнали при първият опит .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Снощи с help от баща ми (той е готвач), направихме лазаня за моята любов... Стана невероятна! И КАКВО ОТ ТОВА?!?!?! Тва жените... Не са хора!!! Наревах се, напих се, изтрезнях, ся е лошо времето, иначе щях да дръпна 1 обиколка на гребната... И въпреки всичко ... Липсва ми и май ще направя нещо тъпо - ще ида до тях, сигурно. А си мислех, че Психозис е слабохарактерен... Аз съм ебаси боклука!

 

Защо винаги свестните мъже не са оценени навреме от жените, които си избират? Защото Жената още е в бъдещето и ЩЕ бъде срещната! Но Тя ще избере!!! :excl: Дано да е в подходящото време и място! Дотогава нищо не трябва да те спира да търсиш, непрестанно и упорито!

 

Психозис е голям късметлия!!! Но Копчето...си е направо за завиждане!!! :D

 

R_a_p_t_o_R е май още една изстрадала от жените душа... :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...