Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Moskva e mnogo mrusen grad...Wse edno sam v Sofia...Che i po-losho.Ama puk atmosferata e po-priatna - niama q taja iznervenost harakterna za Sf.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Успех на изпита и след това не карай пил!

 

Мерси мерси... Взех си изпита :) :) :) и съм много доволен от себе си... И ще се постарая да не карам пил :)

Link to comment
Share on other sites

Мерси мерси... Взех си изпита :) :) :) и съм много доволен от себе си... И ще се постарая да не карам пил :)

Честито и безаварийно !!! Дано да не ни погнеш с колата ни газиш :P

Grimjaur дано да ти издържи черния дроб :lol: да направиш един списък с класиране на най-добра водка .

Искам да свършва сесията ....

Link to comment
Share on other sites

утре Имам изпит по винарство , а сега пия вино ей това става веднъж в живота,

Наздравеееееееееееее

и успех си пожелавам на себе сииииииииииииииии

Link to comment
Share on other sites

(I'm not)

Come back to me, it's almost easy

(Sad at all)

Come back again, it's almost easy

(You learned your lesson)

Come back to me, it's almost easy

(But first you fall)

Come back again, it's almost easy

Само тоя припев ми е в главата .

Песента не ме кефи ама припева не ми мърда от мозъка .

Днеска само това си пея .

Link to comment
Share on other sites

Ама как сте се влюбили в тоя алкохол , аз не мога да пия вече (от години не съм пил и сега просто ми е гадно като направя една глътка) ... а и миризмата на алкохол ми бие в носа и ми става неприятно .

Карайте като мен , песни за адреналин и супер силно кафе по 12 часа на ден .

И без това цигарите ме довършват ми колко му е повечето кафе ... поне мога да си стоя буден колкото си искам или колкото ми е нужно .

п.п. Когато ми се приспи много си заспивам и на сутринта ме дигат да ги карам с колата къде ли не ама зора е докато се измия след толкова будуване за да се разсъня .

:)

Link to comment
Share on other sites

Надраве Стояне!И аз в момента се наслаждавам да прекрасно домашно червено винцеее :P

 

Успех утре :punk

 

Благодаря Сашко , Наздраве и на теб :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през ку*а за множеството безмозъчни същества, които ме обграждат. Евала на милиционерите, които решиха да ми проверят документите и бяха адски учтиви. Да са живи и здрави хората, с които може да се забавляваш без задни мисли. Сандала да се шиба. Дано някой ден осъзнае, че е пълна мижитурка и никога няма да постигне нещо съществено. Евала, тъпире. Радвам се, че никога няма да се сблъскам с теб отново. Радвам се, че съществуват хора, които цял живот ще тъпчат на едно място, защото нямат нормално мислене. В крайна смета- да се ши*ат мижитурките, да се е*а в тъпака, че им обръщам внимание. И честно казано-щастлив съм. Кофти е, че любимият човек не е до мен в момента, но пак съм щастлив. Знам какво искам... знам, че ще го постигна.

Link to comment
Share on other sites

То покрай тея изригвания всичко се скапва , интернета също ми се прецака ... опасна работа е това слънце .

:)

Link to comment
Share on other sites

Все още има добри хора. И то в София.

Снощи с копчето тичахме, за да хванем един автобус, но го изпуснахме. И тъкмо се ядосвахме, когато едно момче се приближи и каза: "Това изпадна от вас". При което подава телефона на копчето. Евала на такива хора!

Link to comment
Share on other sites

Мамин златен бате Бойко - лидерът на де що има дясно на Земята, включително лидер на моите дясна ръка и десен крак - се заснел с бате си Ален Делон и естествено!!! 24 часа и Труд са ги изтипосали на първа страница, така че друго може да не се види, ама да се видят Бойко и неговия пръв приятел и сподвижник от братска Франция - Ален.

 

Какво падение... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Що се гаргарите така с Бойко сега!

 

Нямам много добра идея какви качества има като политик, но човека има ATTITUDE! Което ми харесва. Никой така или иначе няма политически качества в държавата.

Link to comment
Share on other sites

O, истината излезе наяве! Според потвърдена от първа ръка информация - не Бойко се е снимал с Ален Делон, а Ален Делон се е снимал с Бойко Борисов и даже на снимката личи, че го е гушнал и леко се е подпрял на масата - уж неглиже, ама иначе - от силното вълнение! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...