Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Вече си имаме два питбула ама нашето не понася новия , а новиа си е съвсем спокоен .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

за 5-6-ти път в последните 2-3 месеца виждам Гаро от ББ да си разхожда кучетата из различни части на града... :ghost

Link to comment
Share on other sites

With 17 million copies of Brain Age sold since it release, Dr. Kawashima is due to earn $22 million in royalties. The shocker? He doesn't want a single penny, and instead puts his royalties towards funding other research projects. "Everyone in my family is mad at me but I tell them that if they want money, go out and earn it", he said.

 

:music

Link to comment
Share on other sites

Защо все аз се раздавам до безобразие когато трябва или имат нужда от мен, а когато АЗ имам нужда, отсреща няма никой :angry1 ?

 

Защото си добър човек? ;)

Link to comment
Share on other sites

Егоизмът ще спаси света!! :punk :tongue

 

Понякога е жизнено необходим, за да си напомниш или да ти напомнят, че и ти си човешко същество със собствени желания, нужди и страдания :excl:

Link to comment
Share on other sites

Не търсиш правилните хора изглежда :) Човек доста често пропуска важни неща, като това да разбере кога и към кой може да се обърне за помощ. Случвало се е многократно, нормално е и на тебе да се е случило ;) Другия път да гледаш внимателно :)

Link to comment
Share on other sites

Не търсиш правилните хора изглежда :) Човек доста често пропуска важни неща, като това да разбере кога и към кой може да се обърне за помощ. Случвало се е многократно, нормално е и на тебе да се е случило ;) Другия път да гледаш внимателно :)

 

Прав си, но аз винаги се обръщам към човека до себе си по инстинкт /по презумпция той е ми е най-близък/ и умирам от мъка и болка, защото почти винаги не ме разбира от раз, а аз мразя да се обяснявам след това...

 

Понякога хората чуват, но не слушат :cry и изпускат момента!

 

Ама утре ще ми мине и егото пак ще тържествува, моето или чуждото - това е изборът!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Не тряаше да пия толкова кафе... прилив на енергия.. I've got tha powaaa! :D

Link to comment
Share on other sites

Яхуууу след 5 часа стаам на 19 ... ще си близна малко алкохол днеска след 24:00 часа , позволени ми е и си имам повод .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ами то тогава трябва да обиколите навсякъде дето са ти отказвали вход поради години... То си е в реда на нещата и си е традиция... :lol: Нещо ме домързява да се изкъпя. В момента съм хепи щото си изработих наема за месеца и квото спечеля нататък си ми е +, :punk . Освен това най-накрая се записах за шибания Тойфел(да се чете "шибанияТ"). Освен това ме мързи да влена у банята. :ghost

 

едит: оф и аз съм блион. Искаш да кажеш 88 нали?

Link to comment
Share on other sites

Аз и ся можех да си ходя по дискотеки ... роден съм 89та на 5ти февруари и просто чакам , хех .

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...