Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мерси Питбуле! Наздраве и на теб! Живи и здрави!

Не те мразя бе пич! Просто си ме подразнил с някои твои мнения и т.н :) Мерси за пожеланието

Antares wtf ?!

edit: quote shto ne bachka? :wacko:

 

 

Щото не го правиш като хората... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

по-зле не е било отдавна

така ме боли главата , че си мисля дали не е по-дбре да пукна

много кофти се чувствам

:ghost

 

 

 

 

имам мод режим още към 5-6 месеца

Link to comment
Share on other sites

Щом мразите неделя , не мога да си представа какво остава за Понеделник .... четвъртък... НЕделята все пак си е почивен ден... Иначе по тази тема аз пък мраза Вторника... мноо кофти ден ми е :( :( :(

 

 

През главата ми минава , че е време да се стопля и да сваляме вече тея големи якета ... Деня да стане по голям ... И си мисля дали ще ми се случи нещо хубаво през следващата седмица ...

Link to comment
Share on other sites

Щом мразите неделя , не мога да си представа какво остава за Понеделник .... четвъртък... НЕделята все пак си е почивен ден... Иначе по тази тема аз пък мраза Вторника... мноо кофти ден ми е :( :( :(

Щото след неделя идва понеделник... мразим и понеделник...

Link to comment
Share on other sites

Щом мразите неделя , не мога да си представа какво остава за Понеделник .... четвъртък... НЕделята все пак си е почивен ден... Иначе по тази тема аз пък мраза Вторника... мноо кофти ден ми е :( :( :(

 

Щото в неделя обикновенно всички са си в къщи и е лудница... и обикновенно се тупат килими... не питайте кой тупа... :ghost

Link to comment
Share on other sites

Неделята е един от малкото дни когато семейството е заедно , така че стига се оплаквайте :)

 

 

Бати тая вечер стават някви аномалии.... Чесно....

Link to comment
Share on other sites

не знам, ама тая неделя ми беше една от най-кофти изкараните.. гадно настроение, странно време, вкъщи - самолетно летище, цял ден кавги.. :sick :angry1 полудях! сега отивам да ударя една четка на зъбите и марш в леглото. меКа! на всички и дано утре е по-айляк :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Нещо липсва в живота ми...малко ли е, много ли е...не знам.Знам само, че не съм щастлив и това не може да продължава още дълго така...Защо ли?Защото аз казвам така...

Link to comment
Share on other sites

Нещо липсва в живота ми...малко ли е, много ли е...не знам.Знам само, че не съм щастлив и това не може да продължава още дълго така...Защо ли?Защото аз казвам така...

И аз съм в същото положение майна , нещо ми липсва и не ми е пълноценен живота, но не знам какво е. Преди време си мислех, че не спортувам достатъчно...зех да тренирам 5 пъти седмично. После си мислех, че е щото нямам приятелка а само разни случайни... И това се промени , но пак нещо не си е на мястото...Най-лошото е , че вече и аз самия незнам какво е и как да го променя...

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е някак да съумееш да насочиш силите си в някаква посока...

Имам само нужда от малко време, за да отлежи идеята, хубав хостинг, останалото е желание и усилия.

Защото българският фолклор е е нещо... Толкова ценно. Без значение, че днешното поколение предпочита Азис. Дори и един човек да има нужда от тази информация, значи целият този труд не е бил напразен.

 

:music

Link to comment
Share on other sites

Хахаха Едно много хубаво начало на седмицата , просто невероятно...Дано да продължи така до края... :) :) :)

 

 

 

Edit: Еее ти малко трябва да си помогнеш за да ти е айляк. Аз си помогнах и ся съм супер айляк , само дано не се развали ...

Link to comment
Share on other sites

Хахаха Едно много хубаво начало на седмицата , просто невероятно...Дано да продължи така до края... :) :) :)

При мен точно обратното... от цялата седмица само съботата се очаква да е добре.. шанс.. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Брей, сега виждам, че са отключили темата за помощта за новобранците (не че е мисъл от първостепенна важност, ама много ми се искаше да напиша нещо).

Моят въпрос си стои неотговорен от сто години...

Link to comment
Share on other sites

"My life is like an emotional rollercoaster..." JD пред доктор Кокс, Scrubs.

Това е един от малкото филми(сериали) които могат да ме накарат да се смея от сърце :) Горещо го препоръчвам на всеки

Link to comment
Share on other sites

"Никога не е късно да направиш на мръсника мръсно. :devil :devil :devil " - Тази мисъл ми се върти от много време насам в главата и мисля, че скоро време ще си го върна тъпкано на човека, заради който изгубих любимия човек.

Link to comment
Share on other sites

Форума замря! Няма го Грим да спами малко! :lol: :lol: Сигурно са се напили като кирки с братушките :bgrin:

Ако съдим по беглото ми знание за него си мисля , че не е оставлао ред да изтрезнек за да се напие пак :lol:

Колко ли тежки ще бъдат тези два дена :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...