Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

започнал съм да казвам "дИвИдИсе", "пИдИсЕ" и т.н. :allien

 

отрежете ми езика :pirate

Link to comment
Share on other sites

Скоро ще строша нещо , получавам тикове от нерви и ще откача ... после що съм пушил по една кутия на денонощие .

Link to comment
Share on other sites

Един път се излъгах, втори път се излъгах, ее трети път домашна НЕ. Отиде ми гърлото, :lol:

И сега разбирам че утре имам устен изпит. Ама то по инофматика на Офис пакета...айляк раота, но за сметка на това доц-а е голям гадняр... :lol:

Айде да си допия кайвето и да се захващам с учението, дано не заспа над учебника че си легнах в 4.

Link to comment
Share on other sites

:wacko: Чудя се как още не ми е избухнал мозъкъ :lol: 4 седмици, цели 4ри в нещо като затвор, ева го тоя технически...и тоя зюмбилев :angry1 :bgrin: :pirate

тъпа фуста :sad2: :blowup:

 

Може ли да те светна че на ЗюмбЮлев синчето му (чиста проба олигофреничен гей), се дипломира тази година. Беше в курса на един приятел и на Дипломирането въпростният Зюмбюл дъртий ми вдигна нервите без да знам ,че е той и за малко да му отпера няколко нашенски заради наглостта да говори докато другите хора гледат как награждават децата им , той само глупости дрънкаше на последните редове. Малко остана да си изяде няколко "комплимента" и шамар зад връта.

 

Минава ми през гърлото , а не главата, големи количества кафе. Слънцето през очите ми , любовта през сърцето и други ралти през други тъмни места.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Може ли да те светна че на ЗюмбЮлев синчето му (чиста проба олигофреничен гей), се дипломира тази година. Беше в курса на един приятел и на Дипломирането въпростният Зюмбюл дъртий ми вдигна нервите без да знам ,че е той и за малко да му отпера няколко нашенски заради наглостта да говори докато другите хора гледат как награждават децата им , той само глупости дрънкаше на последните редове. Малко остана да си изяде няколко "комплимента" и шамар зад връта.

 

Минава ми през гърлото , а не главата, големи количества кафе. Слънцето през очите ми , любовта през сърцето и други ралти през други тъмни места.... :lol:

ЗюмбИлев, сигурен съм за името защото специално го гледах, да не го объркам случайно в книжката при заверка, че съм му под прицел и ме познава (за мое съжаление).

Пъ на мен са ми разправяли, колко вярно колко не, че тоя негов син го пуска на изпита на първокурсниците и го представя като студент от 2ри курс с невзет изпит. Зюмби си излизал от кабинета, а този негов син следял кой преписва и накря като си дойде чичкото, синчето ставало и "тоя,тоя тоя и тоя преписваха" :punk :lol: Хвани тоя...

Аз найстина да взема да стана от ПЦ-то че взех да изпростявам...

Лек ден на всички.

Link to comment
Share on other sites

Малко криво ме разбра , аз написах името му както трябва да бъде според мен.

Как му е името незнам и не ми пука , обаче тоя и името на такова красиво растение не заслужава да носи.

По-скоро трябва да е Ла*нарко Вмирисанов

Относно синчето му , това човекоподобно не го познавам , нищо не ми е направило момчето , но многооо гадно копеленце е ,защото на други е направил.

 

Това слънчице направо ми дава сили за четене B)

Link to comment
Share on other sites

Точно на All-Star Saturday Night съм на рожден ден... видяло се е, че slam dunk-a , skills challenge-a , тройките и shootings stars няма да се гледат live...

Link to comment
Share on other sites

187 файла поразени от win32.parite.b... добре, че не губя нищо важно... време беше да си сложа антивирусна, може да е за добро :inqn

Link to comment
Share on other sites

Therion - The King...Имам да подредя 36 кг багаж...Ако на вас ви се струва малко, значи, никога не ви се е налагало да стягате яко багаж...

Link to comment
Share on other sites

[quoth the Raven] освен ако не се цели някакъв комичен/художествен ефект в изписването като quote.

quote си е... взел съм израза от

:smile1: интервю, а не от Едгар Алън По :)
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...