Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Цъкни тогава оригинала на туй изречение :) За проверка.

 

Hyperinsulinemia of infancy (HI): HI, also known as familial hyperinsulinism and persistent hyperinsulinemic hypoglycemia of infancy, is inappropriate oversecretion of insulin despite hypoglycemia.

 

High five, motherfucking high five.

 

Знам, че е направимо, просто от месец съм заровен в био-информатика, гени, анализ, мутации и простотии и вече почва да ми писва на дедовия.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Най лошото е че нищо не ми минава през главата,пълно зацикляне. Висна в офиса по 8 часа и си преусмислям живота,както и се чудя какво точно ще тренирам после във фитнеса. :throw:

Link to comment
Share on other sites

Чудя се как ще преведете на английски "Изпедепцвам се" :lol:

,

...стержени!

Link to comment
Share on other sites

За да се преведе е добре да сме наясно какво е на български ... :P

А също много живо се интересувам какво е "стержен", просто досега не съм питал.

 

Също така, свръхчовеци, не надчовеци.

 

[Edit] Повече канела! Призовавам за повече канела във всички видове тестени сладкарски изделия! [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Идва ми да си изям един куп лекции.... Кому е нужно да изучавам неща, които са от съвсем друга сфера и няма да ми свършат никаква работа, а дори и за обща култура не стават. Пълен абсурд и загуба на време.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се как ще преведете на английски "Изпедепцвам се" :lol:

,

...стержени!

 

Както го каза така в един пост за изпедепцването и стержените, първото, дето се сетих за превод, е "to polish oneself"... Айде нема нужда...

 

А стержен, драги, е класически пример за красотата на тази работа. След като превеждах регулации за строеж на ТЕЦ и се справях mighty fine, дойде глупавият му стержен, който не фигурираше в нито един от речниците, които ползвах (включително и кръстоски с руски и немски) и накрая му ударих един google search и първото нещо, което излезе е пост във mountain bike форум..."световното да му бара стоманения стержен". След дълго ровене по mountain bike site-овете на български и английски и сравняване на части и термини, стержен се оказва обикновен прът, на прост английски rod. Е те това е органът на плодородието на племето Хуатуту Намуту Буту.

Link to comment
Share on other sites

Нещо днеска форума много се върти около тая думичка... Чудя се дали четенето на книжки на нглийски се брои за учене за изпит по английски..

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че в Парк-хотел Москва има служебно барче, което е един резерват на комунизъма. Като започнеш от това, че ИМА ОБЕДНА ПОЧИВКА-ХА-ХА-ХА-ХА!!!, че за по-засукан обяд (картофени кюфтаци) трябва да се запишеш от предния ден (съвсем сериозно); че има желязна отварачка с ръкописен кирилски надпис "Швепс 0,20 лв"; продават се около 10 артикула общо; микровълновата им е руско производство!!!; на стената висят странни живописи и едно платнено знаменце "Парк-хотел Москва, 1974"; обзавеждането на столовата е като прекопирано от български филм от 1981 г.; и обикновено чакаш доста, за да ти обърнат внимание.

 

Обаче, леличката (Катето), която продава кафето там, е най-приятният служител на хотела. В понеделник сутрин ми пожелава "спокойна седмица", а какво по-подходящо пожелание може да има? :smile:

 

Така.

 

Сега вече си тръгвам от работа. :music

Link to comment
Share on other sites

Новото поколение не разбира нищо от жица, майка му стара! И дори когато се пъне да слуша жица, слуша фантастични глупости. В знак на протест ще слушам Сабат!

Link to comment
Share on other sites

смешно е как се опитват да ми продадат ДДР2 видео карта, като ме убеждават, че разлика между ДДР2 и ДДР3 практически няма, и че дори да има тя е незабележима :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

След хиляди пингове се оказа че проблема ми не е в мен, не е в ЕКК а в "някакви трасета след БТК"...

 

пинга ми към какъвто и да е БГ сървър е айляк..а като цъкна гугъл майна компа ражда с пакети загуби :angry1 скоро ще им кажа чао..

Link to comment
Share on other sites

Отивам на изпит по кормуване. Какво ли се притеснявам и аз, Най - много да ми кажат "Опитай пак" , ама се надявам да успея...

Link to comment
Share on other sites

Успех на изпита и след това не карай пил!

 

Минават ми странни мисли през главата, както е темата точно....

Пия кафе и се чудя дали няма да ме докара пак до сърцебиене :unsure:

Дали ще мога да си свърша работата днес и едновременно с това да науча Винарството :P

 

Пожелавам на всички много слънце в душите, усмивки на лицата, щастие в сърцето и мезе в шкембето :lol:

Link to comment
Share on other sites

Brother bought a coconut, he bought it for a dime

His sister had another one, she paid it for the lime

She put the lime in the coconut, she drank 'em both up

Put the lime in the coconut, she called the doctor, woke him up, and said

Doctor, ain't there nothin' I can take, I said

Doctor, to relieve this bellyache

 

и пак и пак и пак и пак и пак и пак и пак и пак и пак и пак и пак и пак и пак и пак и пак и пак ... [+безкрайност]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...