Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

"Официалното" заключение от курса ми по психическа подготовка гласи:"Способен да издържа в стресови ситуации, хладнокръвен, с бързо и комбинативно мислене.При подлагане на шокови моменти реагира в нормите, но иначе психически лабилен." Ха!!!Тия са толкова психолози, колкото и козата на баба Пенка комшийката!!!Яд ме е само, че се записах на тоя КУРс.

 

 

Деба и тия от абв-то дигнали пощата на 4гб

Link to comment
Share on other sites

''Есен, есен - умиращ сезон,

кратка песен, сега полутон..."

 

 

''И тъй, загубил в сетен дъх доверие,

започнах да разпитвам плахо хората:

къде започва пътя към надеждата

и свършва кръстопътя на умората?''

 

 

"Отново сам вървя, в дъжда сълзите крия

Падащите капки гласът ми заглушават

Студен безкрай като тъга се движи

Угасва огъня в сърцето ми"

 

Но иначе - заверих семестъра и ся съм...без работа :P Време е за маса филми, че има бая да наваксвам :D

Link to comment
Share on other sites

Може ли по темата "Осигуряване на минимална заплата" да има 13 отговора, а иначе "По какъв начин виси края на тоалетната ви хартия" се шири с 2 страници отговори, а да не говорим за "Фонда на закъсалите алкохолици"...

Link to comment
Share on other sites

може, що да не може. аз например рядко влизам в друг раздел, освен тя и той щото ми е омръзнало цял ден проблеми, главоболия и ми се иска малко нещо по-весело. за другите незнам, ама аз дори е съм я видял темата

Link to comment
Share on other sites

Период, в който въпросът "какъв е смисълът от борбата с всички тия шитове" доста често ми излиза на дневен ред...

Също... защо, по дяволите, все ми налитат гейове и дебелани?

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая почивка, най-накрая ще се наспя като хората (макар че се съмнявам някой да се е насладил на хубавия момент да се излежава до късно в леглото,скоро...) :music Пък и времето е подходящо за малко ски релакс B)

Link to comment
Share on other sites

Чувствам се сдъвкан, смлян и повърнат от машината на обществото ни.

Точно в този момент не откривам и грам сила, за да продължа да се боря за правото си да бъда нещо различно от сивата маса. Не знам в кой тъжен момент просто ще посивея и аз...

 

Led Zeppelin - That's The Way

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам, че утре ще имам възможност да спя до обед. Две седмици не съм се наспивал и се чувствам тотално изцеден, макар и принципно щастлив.

Обичам празниците:)

Link to comment
Share on other sites

Може би просто започваш да откриваш, че не си толкова уникален колкото си си мислел през всички тези години. Рано или късно трябва да се случи.

Link to comment
Share on other sites

Тва, дет каза, не мога да го свържа с нито един от горните постове. :)

Не знам защо, но коледата последните 2 години, не ми минава весело. Минава като поредния делник...

Link to comment
Share on other sites

Свързва го към моя пост.

Никога не съм се смятал за по-уникален от който и да е било. Просто винаги съм се опитвал да бъда себе си. Това, което почувствам отвътре.

Link to comment
Share on other sites

Тия дни отивам да кръводарявам.И да пикая на цялата тая коледна дандания...Проамериканска агитация.Коледа в бг език идва от колада/геврече/ и коля/прасето/. Да го духат гадните пеераси..

Link to comment
Share on other sites

А аз все съм си мислел, че коледа е християнски празник, на който се отбелязва рождението на Божия син... Баси гадната американска пропаганда!

Link to comment
Share on other sites

Свързва го към моя пост.

Никога не съм се смятал за по-уникален от който и да е било. Просто винаги съм се опитвал да бъда себе си. Това, което почувствам отвътре.

 

свали летвата и всичко ще е наред.

great expextations - има една такава книга.колкото по-големи очаквания имаш, толкова по-трудно ти е да ги оправдаеш.

Link to comment
Share on other sites

Лалалалалала... Лааааалалалалалалалалала... Лалал Лааааааааа! :)

Иначе казано : You can't take my soul away from me!!! Събуждаме съседите със Slipknot. Колекционираме саундтрака на Fastlane, който е доста добър. Само хубави работи. Как се радвам, че не пуша и не пия кафе. :)

Link to comment
Share on other sites

А аз - с Agalloch - Falling Snow

 

LPFC, да, така е. Летвата е вдигната много високо. Като всеки скорпион съм изключително критичен към заобикалящите ме и особено към самия себе си. Но защо да я смъквам? За да сложа сивия шлифер?

 

Ред: Боре, мерси!

Link to comment
Share on other sites

А аз - с Combichrist :)

Да са живи и здрави съседите!!!!

 

 

Колкото до летвите - в никакъв случай не трябва да се свалят, за да си като другите! The sky is the limit!

 

Нека пазаруването на украси за Коледа започне СЕГА :D

Link to comment
Share on other sites

по-добре камбанен звън отколкото комшия като мен

 

мммм кайвето е направо треееепачс фафла и сок направо кеф, като гледам какво е временцето навън направо си дигам партакешите и отивам към Станимъката при един приятел да видим как се лее виното там :punk

Link to comment
Share on other sites

по-добре камбанен звън отколкото комшия като мен

 

 

 

Можеш да попиташ Alukard какво значи комшия като мен :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...