Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

какво ви е виновна мъглата :lol: , ако всички ходехме пеша щеше да е супер шоу , да се блъскаме , да падаме , да се хлъзгаме :P

племенника ми надува главата тука с една китара , която получи за коледа , малеее колко шум вдига това малко нещо , но какво да се прави , музиката на 6 :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Гледах Golden Compas. Най - тъпия филм на света. По - тъп е дори и от Date movie, Eragon и Knocked Up взети заедно!
Гледал ли си Harpies със Стивън Болдуин? Не го гледай! В този филм участвам и аз! Играя ролята на труп, за почти две секунди в една сцена... В нищо друго не съм влезнал :)
Ебати ужасната мъгла. В Тракия един тип беше тръгнал в насрещното на последното колело в посока Асеновградско шосе.... а на центъра- видимост огромна :wacko: Да &%$$ майките и на онези, които карат без фарове, колоездачите с тъмни дрехи и никакви светлоотразители. В магазините е някакъв ужас. Дали елхите в саксия са хубави?
Питаш ли какво беше между Първенец и Пловдив? Бях излезнал целия през прозореца, да указвам курса на шофьора: "в ляво"... леко в дясно"... "изправи"..."задръж този курс"... не се виждаше нищо... Един камион пред нас почти уцелваше платното... Ама така е... то осовите линии са за женчовци... истинските мъже могат да карат по прибори!

 

Иначе, Психар, покрай коледа и великден ВИНАГИ ми е тъпо! Има някаква статистика, че покрай празнциите рязко скача броя на самоубийствата :) Така че не се учудвайте, ако четете за самоубийствен атентат в МЕТРО :)

Link to comment
Share on other sites

Извънградското не го броя- пътувах днес и беше ужас, но поне нямаше много други коли. Гледах в банкета, щото път не се виждаше хич :D

Искам да си легна, защото утре трябва да стана рано, за да започне огрооомна обиколка за подаръци, обаче нещо ме тресе шубето, че няма да намеря каквото искам. Ебати тъпотията. Можеше това да го направя преди една седмица... примерно. Трябва и елха да купя. Въобщеееее.... утре ще е напрегнат ден.

Link to comment
Share on other sites

Гледах за n-ти път "Сибирският бръснар". Все по-различен ми изглежда, сега, например, ми направи впечатление грандоманията на Михалков, ама... пфу, много трогателна история... а и преди да загрубее, имаше сума ти смях - руска му работа... :love

Утре и аз съм на лов за подаръци, късмет на всички колеги :tongue Нали знаете - дори да е малко - нека да е с много обич. Бе, подаръците въобще не са идеята на Коледа. Доста сме се объркали по религиозното направление, затова сега не схващаме къде да се смеем... Whatever.

Link to comment
Share on other sites

Плодова експлозия :lol:

Остава да измислят и средство за оцветяване на ония кафеникави продълговати съвкупности от отпадъчни вещества - например в аквамарин, светло-златно-жълто или тъмна сьомга :D

Link to comment
Share on other sites

Птю...На някой да му се пие?Че тая вечер съм сам вкъщи, а имам няколко литра винце реколта 2000.../От Пз ако е - идеално :) /

Link to comment
Share on other sites

Малко си далечко :) Аз днес ще съм по семейно и на домашно . Минава ми още , че навън така заскрежено и бяло много ми харесва като по филмите е ...

Link to comment
Share on other sites

Страаашно доволен съм. За отрицателно време успях да купя подаръци, беше пълно с гърци, отиде си една бала пари, взех хубава елха :D Отивам на семейна вечеря. Весело прекарване на всички :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да пия пия пия пия пия и така до припадък,пък ако мога и след това... Шибан ден. А весели празници на всички :sick

I'm with ya.. merry x-mas :sick

Link to comment
Share on other sites

Баси депресираните хора! Как може бе, най-малкото ако не ви е коледно, поне имате малко свободно време, починете си, пийте по едно, спрете да обяснявате на света колко е гаден.

Link to comment
Share on other sites

Баси депресираните хора! Как може бе, най-малкото ако не ви е коледно, поне имате малко свободно време, починете си, пийте по едно, спрете да обяснявате на света колко е гаден.
СВОБОДНО!

Кури, разпусни, нещо напрегнат ми се струваш :D

Link to comment
Share on other sites

Баси депресираните хора! Как може бе, най-малкото ако не ви е коледно, поне имате малко свободно време, починете си, пийте по едно, спрете да обяснявате на света колко е гаден.

Ако искаш и мен ме сложи в игнор листата , ама мноу мразя да ми казват кво да правя ;)

Link to comment
Share on other sites

ама мноу мразя да ми казват кво да правя ;)

 

А аз ти казвам - "Дигай чашата за наздраве!".Смееш ли да не го напрайш,а? :lol:

По темата...Намерих си едни детски снимки...ми аз и тогава съм бил голямо говедо... :love

Link to comment
Share on other sites

А аз ти казвам - "Дигай чашата за наздраве!".Смееш ли да не го напрайш,а? :lol:

По темата...Намерих си едни детски снимки...ми аз и тогава съм бил голямо говедо... :love

3акъсня :Р Отдавна го направих :)

Link to comment
Share on other sites

аз още не съм го направил :)

само че прекралих с концентрацията на кафето и главата ми като заредена с С4 в очакване на детонация

 

мятам един душ и отивам да посрешна Кольо с подаръците :) :beer:

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се наям така бе... сега едва се добрах да седна на РС-то, а най-тъпото е че не мога и да спра да ям от одеве :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се наям така бе... сега едва се добрах да седна на РС-то, а най-тъпото е че не мога и да спра да ям от одеве :)

 

А не фе..и аз съм същия колега! Сега отивам за втори дубъл :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега отивам за втори дубъл :lol:

 

А аз за втория литър :D Ех, що няма иконка със светещи очички :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...