Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

жените нямат топки!

Затова не са пълноценни.

 

А тази сутрин някой как беше наповръщал стълбището...Трябваше да се катеря по пощенските кутии, за да мина.Направо фреска на Рафаело беше направил....И пак се успах.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хахахаха... Стълбищни графити?

 

Боре, моля те... не споделяй такива идеи. Ходя на работа с колело, и ако загрея с такъв филм, вместо кафе... може и наистина да ми е за последно... Да се хвърля от моста на четвърти километър примерно :)

 

Иначе, като сутрешната доза антифриз си пийвам кафенцето и... воала, щастие! Днес и утре и - ПЛОВДИВ...

 

- This is province, this is madness!

- Madnes... THIS IS PLOVDIIIIIIIV !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз лош човек ли съм? Честно!

Ако ти си ми оповръщал входа - да!!

Честно - не си по-лош от всеки друг.

 

 

Редакция:ей, да му се невиди, тва компа по-лошо и от жената - куча порода.Ама като видя дебелия шпиндел с линукс дистрибуции веднага проработи.Ама-ха!

Link to comment
Share on other sites

Абее, търся си преди малко бутилка минерална вода в килера, отварям един шкаф :blink: - пълно с пиене- водка, уиски, вино, даже и два стека с биричка. Изниква въпросът- какъв е този алкохол, как се е озовал там :huh: Лошото е, че съм на хапчета и чак в понеделник ще мога да се почерпя.... пък така ми се пийваше една бира.

 

Ти пак в понеделник си готов, а аз стискам палци да съм добре за нова година. Щото на 24 и 25 дори чаша вино ми е забранена :(:(:(. Пу да си таковам и късмета гнусен...... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз лош човек ли съм? Честно!

Не , споко , секи има кофти моменти , отпусни се и сичко щи се стори по-добре ;) Жив и здрав :)

Link to comment
Share on other sites

Цял ден се чудя какъв подарък да купувам за Коледа. Имам страшно много идеи и започвам да се самонавивам, че някоя е по-тъпа от друга и прочее. А всъщност всичките са от сърце... пък и са добри. Ужасна работа. Също така ме е обвзела мания за пазаруване, сутринта беше ужасен студ и човекът от съседния гараж си влезе в колата през багажника :D . Утре отивам да си купя един хард и 2 шоколада, които ще ми притъпят нервите покрай инсталирането

Link to comment
Share on other sites

SAW 4 е прекрасен начин да започнеш деня си - не ти трябва нито кафе, нито студен душ - ободрява те като за последно :D
Да не би да си го намерил някъде рипнат или си гледал ТелеСинк вариянта, защото аз го чакам да излезе с хубаво качество и...Абе баси, това изречение започва със 6 двубуквени думи :D
Link to comment
Share on other sites

Да не би да си го намерил някъде рипнат или си гледал ТелеСинк вариянта, защото аз го чакам да излезе с хубаво качество и...Абе баси, това изречение започва със 6 двубуквени думи :D

ТС гледах, не беше зле като качество. Пък и от друга страна на този филм някакси му отива да не е лъскав, по-лесно се пренасяш в цялата мрачна атмосфера :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лош човек ли съм? Честно!

 

За някои си лош , За други не. За някой си красив , за други не. За някой си симпатичен , за други не и така нататък. Това дали си лош не зависи от тебе , а хората как те възприемат . Винаге ще се намери да ти каже " ти си лош" ама и винаги ще се намери някой да ти каже " ти не си лош" . Стига се сдухва за глупости Бат Иване :)

Link to comment
Share on other sites

Писна ми от цялата шуробаджанащина, гнила система и прости, глупави, неизмеримо тъпи хора.Накрая ще застрелям някой... :angry1

Link to comment
Share on other sites

от доста време не бях чоплил слънчоглед, ............... сега имам мускулна треска на челюстта :(

 

айде лекар с нож :devil

Link to comment
Share on other sites

Зарибих се с тоя сериал "Бригада", сега няма откъсване, вече съм на 9-ти епизод. Мразя като се зарибя по нещо...

Link to comment
Share on other sites

най-сетне малко заслужена почивка. Чудя се с какво да си загубя времето....мм несъм гледал филми от много отдавна. Мога да изгледам всичко що съм изпуснал :punk :P

пп Черно Фередже рулез, браво на човека качил ги в тракера :D

Link to comment
Share on other sites

Като чета перипетиите на колегите, които са задължени да си заверяват семестрите, започвам да се чудя дали преподавателите им не са ето такива

 

:devil :devil :devil

 

 

Още - гълъбите са НЯМА-ТОЛКОВА-ТЪПИ-СЪЩЕСТВА. Дано да им е хубаво там горе в джакузито с девици.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...