Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Имам маниакално-депресивна невроза. Добре. Но не разбирам защо трябва маниакалните фази (тоест щастливите моменти) да стават все по кратки и обсебващи, а депресията след тях - все по дълбока и дълготрайна? Разочарованието е все по-голямо...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

днес е прекрасен ден , слънцето пече, кафе се лее

дано за разлика от вчера, няма да има такова мотане , имам доста задачи за днес, дано ми стигне времето , ако ли не поне кафе съм пил :lol:

събуждам са към 6 часа сутринта , чукам вляво дърво , вдясно дърво тъмно пръст , викам га съм са начаткал , га съм са натровил , га са ма погребали ...... ама тати каза че жа ма копнат до най-голямата мастика населото , чукам вляво и викам " Бат Герчооо дай една бира Ла , наще кат дойдат на 40-то щи я върна "

Link to comment
Share on other sites

събуждам са към 6 часа сутринта , чукам вляво дърво , вдясно дърво тъмно пръст , викам га съм са начаткал , га съм са натровил , га са ма погребали ...... ама тати каза че жа ма копнат до най-голямата мастика населото , чукам вляво и викам " Бат Герчооо дай една бира Ла , наще кат дойдат на 40-то щи я върна "

:lol:

Това ме хвърли чак в стената зад мен от смях/на 2,5 метра/ Уруд! :lol:

Link to comment
Share on other sites

моя вкъщи умря снощи , и няма време кога да го оправя , дано после ми се усмихме времето и да попадна на читава боза че ми писна , накрая може да остана без комп ,но поне яко блъскане ще падне :devil

както и да е , време е за секонд кофиии, или поне така си мисля ,

много поздрави на всички хора по земята и луната :read:

Link to comment
Share on other sites

Не само през главата, ами в момента ми минават и в устата: Най-вкусните бутер-банички със сирене на света (мъжа ми ги направи снощи - как да не го обичаш този човек) в чудна комбинация с лютеница, кисело мляко и :D .. ами не мога без мръвка!

 

А като си помисля и каква чудна лазаня дреме във фурната, пак негова запазена марка, направо ми идва да превъртя часовника до около 8 вечерта и да избутам слънцето да си ходи!!!

Link to comment
Share on other sites

Жена ме би много лошо на Текен 5. Вярно, че пипвах 3D fighting игра за пръв път, но това беше просто ужасно. Тренирам на Текен 3 с емулатор, егото ми е повече от засегнато!

Link to comment
Share on other sites

Гледал съм много идиотски, дебилни, болни, извратени филми, но всички те са като Тринидадитобагска сапунка в сравнение с THE TEN!
Препоръчваш ли го?
Link to comment
Share on other sites

Жена ме би много лошо на Текен 5. Вярно, че пипвах 3D fighting игра за пръв път, но това беше просто ужасно. Тренирам на Текен 3 с емулатор, егото ми е повече от засегнато!

Понякога се случва така, че жените са по-добри от мъжете в някои неща, които те (мъжете) обичат да наричат мъжки :P Не трябва да се стига до депресии!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ти продължавай да му сритваш задника, пък за депресиите все ще се намери лек ;)

 

 

Липсва ми уредбата :( Тая музика не е за лаптоповски тонколонки и тва си е...

Link to comment
Share on other sites

Алкохол. В големи количества.

Пробвам, не става :lol: в този ред на мисли - да живеят коледните празници и малките рекламни пакетчета - комплект вино и тефтерче за 2008 г. на всекаквите му там фирми с излишни пари :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли да живее и дядо коледа дето миналата коледа ни донесе в чувала три литрови бутилки смирнофф. :)

Link to comment
Share on other sites

Абее, търся си преди малко бутилка минерална вода в килера, отварям един шкаф :blink: - пълно с пиене- водка, уиски, вино, даже и два стека с биричка. Изниква въпросът- какъв е този алкохол, как се е озовал там :huh: Лошото е, че съм на хапчета и чак в понеделник ще мога да се почерпя.... пък така ми се пийваше една бира.

Link to comment
Share on other sites

Мъжете са тъпи, тъпи, тъпи неща!

Link to comment
Share on other sites

Много хубаво определение "неща" :lol: Дам... днес ми се случи да ми кажат, че съм жена , а не човек(много остроумно нещо, излязло от устата на някой глупак).

Link to comment
Share on other sites

Не всички неща, които не можеш да разбереш, а съответно - подчиниш са тъпи ;)

 

Винаги са ме кефили AssasiN-овски изказвания, "всички от едикойси пол са едикакви си". Обичам, когато хората се опитват да сложат всичко и всички под общ знаменател.

 

Редакция; Бухахаха... караман отново изби рибата...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...