Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Rage Against the Machine - Wake Up!

Добро утро на всички принудителни ранобудници като мен. Прекрасна бяла приказка вън, от студа се пукат камъни, глави и очи... надявам се стоманената ми велосипедна рамка да не е сред спуканите неща, защото и днес разчитам на нея да ме пренесе до покрайнините на София.

 

Отивам да погледна чая до къде е, и да слагам кафето.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Сняг вали, белоснежна мъгла лалалала

 

Градусът е 0 по Целзий, снеговалежът е лек, но с тенденция към голяма продължителност. Вятърът е слаб от изток-югоисток.

 

Освен това, докато си взимах кафе и кифла от магазинчето под работата, някакъв нереален травестит се изтапани вътре до мен. Първо видях някакви (вярно, много хубави) крака с някаква мини пола на 0 градуса, та ми стана интересно и погледнах по-нагоре и БУФФ! BAD FACEJOB, DUDE!

 

Рисковете на това, да работиш толкова близо до Калигула!

Link to comment
Share on other sites

SOOO I SAID I RECALL BREAKFAST AT TIFFANY'S

SHE SAID I THINK I REMEMBER THE FILM

 

Psychosis, пази се от хомосексуални писатели, не искам да свършиш в минижуп като пича от магазинчето. :P На хомосексуалистите им позволявам да се изявяват само музикално, там поне са доказали, че им се отдава и то много добре (Джордж Майкъл, Елтън Джон, Фреди, Бауи (?) )

Link to comment
Share on other sites

не искам да свършиш в минижуп като пича от магазинчето

А розови клинчета разрешени ли са :)

Трябва да те бучна в неслужебния си скайп, липсват ми разговорите на свръхвисоко равнище :D

Link to comment
Share on other sites

С Копчето вече си имаме "наша песен" - Breakfast at Tiffany's :)

В конкурентна борба със страстния шлагер на Paul Anka - You are my destiny

 

Впрочем, пробвайте Paul Anka - Rock Swings :lol:

Link to comment
Share on other sites

Как хубаво вали снежец навън :zzz :zzz :zzz ...Let it snow,let it snow,let it snoooow :)

И мен ме удари коледното настроение! :) Пуснал съм си диск с коледни песнички, топличко ми е, само подаръците ги няма още ама ще им дойде времето!

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли усещам студа от цялата коледна фиеста и нищо друго...?! А да и двойно по-големия харч.

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли усещам студа от цялата коледна фиеста и нищо друго...?! А да и двойно по-големия харч.

You're not alone!

Link to comment
Share on other sites

SOOO I SAID I RECALL BREAKFAST AT TIFFANY'S

SHE SAID I THINK I REMEMBER THE FILM

 

Psychosis, пази се от хомосексуални писатели, не искам да свършиш в минижуп като пича от магазинчето. :P На хомосексуалистите им позволявам да се изявяват само музикално, там поне са доказали, че им се отдава и то много добре (Джордж Майкъл, Елтън Джон, Фреди, Бауи (?) )

... Фреди Меркюри, Роб Халфорд...

А в тази песен все си мислех, че е

"she said I think I remember the filth..."

Само аз ли усещам студа от цялата коледна фиеста и нищо друго...?! А да и двойно по-големия харч.

Студа не просто го усещам... аз му се наслаждавам.

А аз усещам двойно повече работа. Шибаняците от МЕТРО и Технополис поръчват, та поръчват... Хора, престанете да си купувате компютри от тия магазини... дайте ми почивка! Днес съм сглобил 35 компютъра... За седмица общо сме изкарали 500...

Link to comment
Share on other sites

А аз усещам двойно повече работа. Шибаняците от МЕТРО и Технополис поръчват, та поръчват... Хора, престанете да си купувате компютри от тия магазини... дайте ми почивка! Днес съм сглобил 35 компютъра... За седмица общо сме изкарали 500...

 

Те и при нас идват от там - ДОМО. Е, поне от Джара идват, не знам ти къде си.

Link to comment
Share on other sites

Q Electronics...

 

Ако видите "Q Max" - бягайте като Grimjaur от въздържателски клуб... Първото дъната са Elite Group или Biostar (при късмет - Foxconn), второ паметите са от анонимна китайска фирма, трето захранванията 3% от тях горят при самия опит да стартираме сглобения компютър, четвърто вИДИОкартите са я Palite я PowerColour...

Да не говорим, че съществува 25% вероятност да съм го сглобил аз :Р Слушам Z-Rock, докъто сглабям компютрите... на едно парче на Slayer почнах да използвам таралясника за барабан :Р

 

Въобще правилото е - никога от Метро.

Link to comment
Share on other sites

Скорпионе, случайно захранванията да са от ония хубавите китайски с наименования от по 3 букви за по 5 долара?

А иначе днес беше уникално як ден. Цял ден бях навън на снега. Като малките деца съм ;].

Link to comment
Share on other sites

Скорпионе, случайно захранванията да са от ония хубавите китайски с наименования от по 3 букви за по 5 долара?

Захранванията нямат марка... вървят с кутии за 40 лева... Знам само, че когато колегите правят конфигурации за техни хора (да, имаме преференции в цените) винаги сменят захранването... Иначе захранванията са страхотни за театъра - като изпуши за нула време цялата асемблаторна е задимена, докато компютъра продължава да работи (докато някой се осмели да го спре)

А иначе днес беше уникално як ден. Цял ден бях навън на снега. Като малките деца съм ;].
Аз съжалявам, че днес имах възможност да се наслаждавам само сутринта и вечерта на снежната приказка в София... На идване и връщане от работа с колелото...

 

Сутринта, карайки през Борисовата ми мина през главата една фраза от книга на Тери Пратчет: Снегът постига това, в което се провалят чистачите и полицията - почистват града...

 

Изпушил съм... за днес имам 33-35 сглобени компютъра за Технополис

Link to comment
Share on other sites

Sempron LE-1100 е невероятен процесор... без проблеми закачи 3040Mhz.... чак ми е драго да си го гледам... :love и това само за 60лв... :) SPARTAAAA :punk

710704_t.jpg

Link to comment
Share on other sites

чипса с мед и шунка е уникалееееен :wub:

Link to comment
Share on other sites

Панирано филе от бяла риба с мерло... sweet.

Link to comment
Share on other sites

Благодарности на cheese за препоръката отностно Mora.Много добър нож.Цяло прасе, без заточване, само накрая, като кълцах гръбнака се поиздъни.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...