Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мисля си че се обръснах този път без да пусна кръв :pirate

сега ще се види каде какво става по улиците , ще има ли тъпи задръствания или няма да има.

 

3 в 1 с ФаФла Мура,мммммм :P Лек и Стегнат ден to ALL

Link to comment
Share on other sites

Денят започва добре...Качих си творбите, имам запланувано пътуване...Само кафето нещо не е като хората...

Link to comment
Share on other sites

иначе яко минава зъбобол!, особено в комбинация с Аулинче :) Мухахахаха!

 

 

Препоръчвам подходящ зъболекар тук, който оправя не само зъби.... :devil

 

Ако се оправиш, сподели! :)

Link to comment
Share on other sites

Дис ис уай им хот! Откривам РЯПАРА в мен! Станах, като тъпите селски газари. Надул съм колоните почти до ламарина, чува се от съседния квартал, а хората ме гледат лошо. Много яко... Чувствам се голфаджия. :) :) :)

Колекционирането на заверки започна... Яката работа!

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам подходящ зъболекар тук, който оправя не само зъби.... :devil

 

Ако се оправиш, сподели! :)

 

Тоя зъболекар ще ти докара дефект в зрението....

Link to comment
Share on other sites

Дотук денят е невероятен, чувствам се супер, след като 3 дена бях болен; взех си заверки; ся ям и си пия кафенцинцето - СУПЕР.

:cry Но утре контролна по OK и CAD...

Link to comment
Share on other sites

Тоя зъболекар ще ти докара дефект в зрението....

Той за тва си търси превръзка за окото значи. Решил е да жертва едното...

Link to comment
Share on other sites

Днес е Даниелов ден!

 

Честито на всички Даниело-производни имена! Живи и здрави и почерпете дори и да не знаете!

 

добре а Данаил дали празнува ? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Как се нарича човек, който не може да работи ефективно, ако не е под напрежение? :)
Работохолик.

 

Или по мое мнение - сбъркан...

Link to comment
Share on other sites

ромът не е чак толкова лоша напитка

Шса сетиш :)

А пък ние тази вечер посемейному се любувахме на Псулют Малина + сок от горски плодове + донъти :D

 

Работохолик

Това според мен е положителна диагноза, стига да не се стига до крайности, разбира се. Хубаво е да има работа, още по-хубаво е да ти харесва да я вършиш. При мен и двете са налице засега :) Само дето в Пловдив ме калиха на много работа за малко време, а тук има много работа за много време и нещо ми се прецаква системата. Ама ще свикна :)

 

 

Лекар с нож на всички!

Link to comment
Share on other sites

Шса сетиш :)

А пък ние тази вечер посемейному се любувахме на Псулют Малина + сок от горски плодове + донъти :D

 

Искам понички от Dunkin` Donuts :cry Между другото- в била продават едни понички,които са като тези в Дънкин, но просто са студени/ от Дънкин като преседят няколко часа стават същите/. Явно някой е изнесъл ноу-хау :D

Link to comment
Share on other sites

Смятам че няма лошо да си пия винцето , но дали утре ще стана навреме ?

Дали ще си легна навреме ? Дали да не си сипя още винце? Дали тази музика няма да ми издъни тъпаните ? (дорбе че се сетих да слушам на слушалки че и комшиите щяха да дойдат да пием :lol:

Who am I ? ( или там както се пише )

Добре предавам се Наздравеееееееееееееееееееееее и Лека нощ след това , добре че пих само чашка :zzz

Link to comment
Share on other sites

Как се успаах... :zzz Ама си направих конско кафе, и сега все едно имам реактивен двигател в задника.

Link to comment
Share on other sites

Кафенцеее....

...

/me си отпива

...

- СПАРТАААААААААААА !!!!!!!!!!!

 

 

Аааааа... баси кафето! Трябва да забранят ставането сутрин по-рано от 10 часа със закон. И да наказват гадните сводници, принуждаващи хората да стават рано със кастрация...

Link to comment
Share on other sites

Ей ся я втасахме :) Вчера нищо не свършиш, щото "имам достатъчно време". И сега пристигна още толкова...муахахаха. Доброто старо време с кафето се ВРЪЩААААА ! ! ! !

 

Скорп, ти в Сф ли си сега?

Link to comment
Share on other sites

Бати вторника стига че се успах за урок , ами и ся само 1 песен ма утешава : "Е*и си майката пача , ще пия чак до сутринта" . За пореден път се обеждавам че вторник е Кофти ден.

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се обеждавам че вторник е Кофти ден.

Кога стана вторник? :blink: Между другото, вече знам ще имам и запазена обиколка из Скандинавия :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...