Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Оф, ся като ги видях подредени и се усетих, че сигурно изглежда все едно гифчето е насочено към AssassiN... Всъщност просто го изплясках...

Link to comment
Share on other sites

Абе напоследък тука май бомба е паднала

 

За което силна заслуга имаш и ти, а и чистачът на тоалетни нещо е дал заето напоследък...

Link to comment
Share on other sites

Българин (виден пловдивчанин) и испанец (виден баровец от покрайнините на Барселона) си говорят в едно кафене.

Нащо момче пита:

- Абе, пор фавор, я ми разкажи какво е туй "сиеста"?

Испанеца замечтано започва да обяснява:

- Значи, представи си, че си се опънал на един плаж. Отзад 2 голи ку*ви ти веят с палмови листа. По целия плаж само цици. На всеки няколко минути идва една Свирколета и прави чудеса и приказки! Щракаш с пръст и ти носат блюдо от омари, скариди и свински врат (спец. за бат Весо). Пляскаш с ръка и ти носят най-невероятния коктейл на планетата. Това, мой приятелю, е сиеста! А я ми кажи сега ти... Какво е това "Айляк"?

Пловдивчанинът се облегнал, отпуснал краката под масата и отговорил:

- Същото като сиестата, само че без цялото това напрежение!

 

:lol: БУХАХАХАХХАХАХ МУХАХАХАХАХХАХАХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

 

- Абе, пор фавор, я ми разкажи какво е туй "Фиеста"?

 

:lol: БУХАХАХАХХАХАХ МУХАХАХАХАХХАХАХАХАХ

 

Не ставаше ли въпрос не за фиеста, ами за сиеста? Онази прословута тяхна следобедна почивка.

Link to comment
Share on other sites

Не ставаше ли въпрос не за фиеста, ами за сиеста? Онази прословута тяхна следобедна почивка.

 

Ти пък сега...за една буква се заяждаш, той Иван е над тези неща...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък сега...за една буква се заяждаш, той Иван е над тези неща...:lol:

 

Вече ми стана съвестно. И то да роптая точно срещу буквата Ф - любимата стойка на хиляди разлютени жени. :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, посипвам си главата с пепел, че развалих кефа от хубавия виц. ;)

 

Дребнава работа...

Link to comment
Share on other sites

А да се обадя ли аз за липсващата запетайка, аааа? :)

 

Денят започва добре - лесна работа за много пари - идеалната комбинация. :beer:

Link to comment
Share on other sites

А да се обадя ли аз за липсващата запетайка, аааа? :)

 

 

Не ме карай да повтарям - Иван е над всякакви запетайки и буквички! Но пък е скучен, когато реши да рапортува...предварително знам какво ще видя във всеки негов рапорт. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Не ме карай да повтарям - Иван е над всякакви запетайки и буквички! Но пък е скучен, когато реши да рапортува...предварително знам какво ще видя във всеки негов рапорт. :zzz

 

A не позна тук. За него запетайките са по-важни от всичко друго. Още помня как ме дъвка мен за запетайките. Бийте го по канчето за всяка пропусната запетайка да му дойде акъла в главата :D

 

 

PS: Ваньо, какво мислиш за ей тоз лаптоп: http://laptop.bg/laptops-asus-ZenBook_UX31E-asus_zenbook_UX31E_RY010V

Link to comment
Share on other sites

Дядо, тия ултрабуци ще станат убави след 1 година чак. До тогава - no need, thanks.

Аз все още не намирам смисъл в таблетите, ултрабуците, нетбуците, 17 инчовите лаптопи и т.н. Но скоро всичко ще се обедини в едно и ще има някакъв смисъл от него. Но до тогава - тези изчадия не носят никакъв смисъл.

Link to comment
Share on other sites

...ей тоз лаптоп: http://laptop.bg/lap...ok_UX31E_RY010V

 

Това...наистина ли изтънява толкова отпред? :blink:

 

П.П. Минусите за мен (и моята работа): малък екран (не става за дърти хора, дето трябва да се дзверят в мънички буквички) ; гланцов екран (никога повече такава покупка) ; неприятната прикрепена думичка към паметта на видеото - "споделена" ; липсата на възможност за монтаж на оптично устройство (трябва да се разнася външно такова) ; трябва да си носиш и USB хъб (задължително).

Link to comment
Share on other sites

Епъл пуснали искане за патент на точно тоя дизайн - изтъняващи отпред. Та купувайте докато има още такива различни от Мак :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...