Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не си черпил Каменици :D :D :D

 

Другия месец щяло да има сбирка :)

Стефчо точно пък ти да ми говориш за черпене... ;) (да те цитирам : "Имам щот не давам " :laughing1: ). Пък за сбирката , то и сбирка на класа ще има по някое време другият месец ,така че спокич .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Стефчо точно пък ти да ми говориш за черпене... ;) (да те цитирам : "Имам щот не давам " :laughing1: ). Пък за сбирката , то и сбирка на класа ще има по някое време другият месец ,така че спокич .

 

че аз за нея говоря бре. Видях Близнака вчера ;)

Link to comment
Share on other sites

@Asasin,

 

Излизащо от човека, дет се опитал да изчука всичкото жени у форома, включаю Ангел - БИЧ ПЛИЙЗ!

 

:confused

Щом при три съм успял дори да чукам(което си е горе-долу 25% от форумните жени), значи съм имал подходящо поведение.

 

В този ред на мисли, ти Ангел оноди ли го? Или пък той тебе, може би?! Усещам някакво напрежение между вас...

Link to comment
Share on other sites

:confused

Щом при три съм успял дори да чукам(което си е горе-долу 25% от форумните жени), значи съм имал подходящо поведение.

 

Наистина ли? Впечатлена съм! Не говорим за виртуален секс, нали?

Link to comment
Share on other sites

6-тото ти чувство те лъже.

За кое от двете? Или и за двете?

 

Наистина ли? Впечатлена съм! Не говорим за виртуален секс, нали?

 

Говорим за реален секс. Даже доста добър в два от случаите... :blush:

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли? Впечатлена съм! Не говорим за виртуален секс, нали?

 

Недей така, че сега ще получиш и ти съобщенийце от господин Казанова. :D

 

За кое от двете? Или и за двете?

 

Това дето съм го написал се отнася само за това, което съм цитирал. Другото няма какво да му коментирам.

Link to comment
Share on other sites

Някой май ревнува... Нали съм ти оставил Ваньо?

 

Че кой ти го е искал? И как оставяш нещо, дето нямаш шанс с него така или иначе? Пък и от какво да ревнувам, като знам само 1 от 3-те въпросни?

Link to comment
Share on other sites

То на много места така съм нямал шанс, пък после са ми правили палачинки... И защо да нямам шанс? Обича теб ли? :lol:

И една ти е много да знаеш. Който трябва да знае, знае. Нямам навика да си коментирам надълго и нашироко душевните драми в Интернет. Впрочем, нямам и душевни драми, така като се замисля...

Link to comment
Share on other sites

То на много места така съм нямал шанс, пък после са ми правили палачинки... И защо да нямам шанс? Обича теб ли? :lol:

И една ти е много да знаеш. Който трябва да знае, знае. Нямам навика да си коментирам надълго и нашироко душевните драми в Интернет. Впрочем, нямам и душевни драми, така като се замисля...

 

Те може да са ти правили палачинки, за да се наяждаш и да се омиташ по-бързо. От куртоазия един вид. Иначе омар щяха да ти сервират. Не тестени едноминутни закуски с готов топинг или захаросан от стоене конфитюр/мармалад. Знаеш ли ги какво им е в главата?

Аз любов не съм споменавал. Дори отношения не съм споменавал. Каквито и да било.

Много ми е, но знам. И как да ревнувам не разбрах ако не ги знам дори кои са? Или просто това ти дойде да напишеш първосигнално? Или пък се предполага, че всяка жена с която ти си бил, на мен ми е извън възможностите, но в сънищата?

Link to comment
Share on other sites

@Психара

По-скоро:

lion-wallpaper-from-lion.jpg

:lol:

 

@Вукс

Омар за закуска само на тебе... Ти си поддържан мъж, интелигентен. Аз просто ги еба и им правя весело...

 

Това за възможностите, ти си го знаеш. Доколкото имам наблюдения обаче, харесваме твърде различни жени. Да кажем, че жените, с които аз се занимавам, не биха се занимавали с теб, а тези, които на теб ти харесват, не представляват никакъв интерес за мен. Както и обратното, навярно...

Link to comment
Share on other sites

@Вукс

Омар за закуска само на тебе... Ти си поддържан мъж, интелигентен. Аз просто ги еба и им правя весело...

 

Е. Аз мога да ти гарантирам, че им правя повече весело отколкото ти. То изтънченото чувство за хумор върви с интелигентността под ръка. Няма как иначе.

Link to comment
Share on other sites

Да се смея ли... да плача ли...

 

Мен ли питаш?

 

Той ти казва, че си ги пляка майна, ти му викаш че им правиш весело повече..WTF.

 

Той казва, че си ги "пляка" И че им прави "весело". Аз не го знам колко и как ги "пляка", не ме и интересува честно казано. Предполагам обаче колко "весело" им прави. Затова и го написах. Пък и нали се самоизтъкваме тука и си ги мерим?

 

Следете разговора ако обичате.

Link to comment
Share on other sites

AssassiN, ти stand up comedian ли си? Или просто си много забавен! Много обичам весели хора, затова те питам. Но по-скоро искам да знам, дали имаш набор от смешки, с които боравиш спрямо ситуацията или способен да импровизираш, когато се наложи?

Link to comment
Share on other sites

Това всеки си го преценя сам. Не си вадя хляба с това, във всеки случай.

Заповядай на някоя от форумните срещи и прецени сама за себе си.

 

@Вукс, няма какво да ти обяснявам повече. Прави си ги каквото искаш... Да си мерим чувство за хумор, или пък интелигентност, или каквото и да е... под нивото ми е. Всичко е въпрос на гледна точка, в крайна сметка.

Link to comment
Share on other sites

.. под нивото ми е.

 

Разбира се, разбира се.

Разбира се, че ти е под нивото да си мериш каквото и да било. Никой не е твърдял противното.

Link to comment
Share on other sites

..., пък после са ми правили палачинки...

 

А на мен ми носят мед...и мечките включително. :laughing1:

 

Мамка му и грип, болен съм от една седмица и май ме повтаря, заразиха ме ама не знам кой, понеже имах контакти с доста хора миналата седмица...нищо не ми се ще, главата ме цепи, мускулите ме болят, температурата тъкмо беше спаднала и сега се усещам, че челото ми пак гори...пфу, гадост...:sick....."...ама аз да знам кой ми сви резервната"...:pirate

Link to comment
Share on other sites

Щом при три съм успял дори да чукам(което си е горе-долу 25% от форумните жени), значи съм имал подходящо поведение.

Коя е третата? Сещам се за 2.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...