Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добро утро! Станах, направих си кафенце и се наслаждавам на времето навън и се чудя къде да ида този път. Засега ще си остана в леглото замалко и после аидииииииииииии пак по задачи! нЯМА ПОЧИВКА ТОВА Е ЖИВОТА!

Link to comment
Share on other sites

Тва,Видене,трябваше да го пуснеш в темата за фукането :)

 

Минава ми през тиквата,че без комп,учейки,времето минава адски бавно...

 

Не е за фукане, защото рано или късно, ще трябва да ги върне =D.

Link to comment
Share on other sites

Ванчоооо язък ти за наградите как се изряза с тия 14 к хахахахах

 

Добре че е батко ти Иван да те светне - тъкмо 42к са

 

И не момци - не съм ни сутеньор ни пласьор :punk

Не ми беше отворило цялата снимка! Нямам вина! :)

Link to comment
Share on other sites

мисля си, че беше баси кефа преди тоя Grimjaur да се появи пак и да пише неговите безконечни, адски скучни и затормозяващи постове на тема military shits, Russia shits, alcohol shits...

Link to comment
Share on other sites

Мисля си че без теб този форум ще е едно много по-добро място

 

ЕДИТ: Мисля си го от много време това, но поредната уникална тъпотия, която изака вече ме кара да го кажа открито

Link to comment
Share on other sites

мисля си, че беше баси кефа преди тоя Grimjaur да се появи пак и да пише неговите безконечни, адски скучни и затормозяващи постове на тема military shits, Russia shits, alcohol shits...

 

Никой не те кара да ги четеш.GFU/или Go Fish Yourself та да не ти го казвам в прав текст...Че наказват хората.../.

Скаутският сайт става много брутален, супер як и прочие :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля си че без теб този форум ще е едно много по-добро място

 

ЕДИТ: Мисля си го от много време това, но поредната уникална тъпотия, която изака вече ме кара да го кажа открито

точен както винаги :lol:

 

 

 

Виното стана , източено , откалено , мммммммммммммммммммм сега като го подхвана и си хварлям книжката някъде да не мога да я намеря , че доста винце ще се изпие :tongue

Link to comment
Share on other sites

мисля си, че беше баси кефа преди тоя Grimjaur да се появи пак и да пише неговите безконечни, адски скучни и затормозяващи постове на тема military shits, Russia shits, alcohol shits...

Аз пък до голяма степен бих се съгласил с теб, макар че Grimjaur ми се струва един от малкото потребители във форума с доста разностранни познания. Само че дразни с прекалената си активност. Но пък и аз съм имал такива периоди, когато съм имал излишно свободно време.

Едит: Барса поведоха с 2:0 на Бетис:)))

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, LPFC отново пуска провокации. С риск да те разочаровам - не можеш да заместиш така качествено Христууу ^^

 

Иначе през главата ми минават няколко гримяурски танка, на простака беемвето, афекс ми хаква централния мозък, а на раптора котките си точат ноктите върху мозъчната ми кора....

Не може така да ме цепи тиквата....

 

Бях си малко при баба/дядо, леля/вуйчо на Враца и... бях обект на кулинарна надпревара... Даже може да се каже, че бях бойното поле... Прекрасно е да се откъснеш за малко от постоянно бръмчащия и жужащ кошер, наречен София, да се спреш в полите на Стара Планина и да си дадеш сметка, че не всичко е пари и че батерията на човек не е вечна... Беше просто прекрасно... и се прибрах с мазния експрес* (добре претъпкан), пътувайки прав, с половин тонен сак и сега съм препълнил хладилника...

____________________________________

* Мазния експрес - така се наричат влаковете тръгващи от Видин/Лом, минаващи през Монтата и Враца и отиващи към София. В тях се возят предимно студенти и други хора, произхождащи от Северозападнала България и учещи и/или работещи в София, които при прибирането си обикновено носят буркани с паприкаш, туршия и други консерви, кой половин, кой цяло прасе, домашно сирене, домашно мляко, телешко, овнешко, пилешко и всякакви други видове месо, от което идва и името на влака :)

Link to comment
Share on other sites

Чета, чета... писанията и лайнометията по-нагоре... и си мисля, че никой, ама никой не обича хора, които всичко знаят за всичко, имат мнение за всичко и за всеки и нямат никакви спирачки да си натресат мнението винаги, навсякъде и на всеки... спирам до тук с мисленето по този въпрос. Щото като хвърлиш камък в рядко лайно, най-много лайното да те опръска... нека пръскането започне сега...

Link to comment
Share on other sites

Браво на хората, измислили бекъпването.Че иначе сега щях да съм в лайна до ушите. :wacko:

 

Edit:ov3rm4n-e всеки мрази красивите и умните :)

Link to comment
Share on other sites

А аз се чудех що не мога да се понасям.. :)

 

 

или пък да кажем "свинско със зеле " :tongue ...... и не хубаво вино :bgrin:

 

По-добре натровен от някви бъркочи , от колкото пребит от кухи лейки :allien

Link to comment
Share on other sites

и си мисля, че никой, ама никой не обича хора, които всичко знаят за всичко, имат мнение за всичко и за всеки и нямат никакви спирачки да си натресат мнението винаги, навсякъде и на всеки...
Забрави да добавиш, че освен самочувствието и компетентността е без особено покритие.
Link to comment
Share on other sites

Повече от седмица не мога да дишам от постоянно главоболие...Не мога да разбера защото добрите хора не се занимават само с добри хора и си мислят, че могат да променят лошите хора...

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, LPFC отново пуска провокации. С риск да те разочаровам - не можеш да заместиш така качествено Христууу ^^

 

изобщо нямам подобни амбиции - нито да провокирам, нито да се сравнявам с този зъл гений Христууу.просто споделих своята досада от присъствието на този пазарджишки командос, който не спира да бълва bullshitz.

Link to comment
Share on other sites

пазарджишки командос, който не спира да бълва bullshitz.

Мисля, че ти отговорих пределно ясно, но за теб - ще повторя, смърф такъв...Като не те кефят мненията ми - не ги чети.Да си кажа честно - отдолу в подписа ми го има, а за тези, които са си изключили тази оция - не ми пука какво мислите за мен.Не плащам данък "Обществено мнение", ако някой мисли, че не съм за тук - направете една подписка до правоимащите и ме изхвърлете. Не е толкова сложно. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не плаща данък обществено мнение този, който живее в пещера с козите си...

 

Надявам се "смърф" да не е трябвало да звучи обидно, щото и аз съм такъв, чепинешки бек такъв :Р

Link to comment
Share on other sites

Ау 2 дена ме няма и какво гледам . Из форума се спори за различни марки коли , започва делене на село и град , утре сигурно ще започне преброяване на пияниците и трезвениците , след това кой по колко пъти го тръска след облекчаване . Много нови индивиди са се навъдили а старите кучета са се озлубили :) Няма го TAZ да удря на всяка страница по един весел пост :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...