Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Гримьора (или както се чете там) ти не си лош човек, но наистина дрънкаш много глупости

 

 

Ммм, благодаря, благодаря. :lol:

Психо, ще кометирам - това е форум - най-демократичната форма на общуване...или поне това е била идеята на древните гърци.Съжалям за глупостите, които дрънкам, слушайте умните.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ш кво се нахвърлихте тука на Grimjaur-a бе,човека не беше писал известно време ся нормално е да му се пише...

Иначе чак сега забелязах,че на 23ти октомври съм направил 3 години във форума.Айде честито ми! :D

Link to comment
Share on other sites

Мангуровото тресавище в Северна Австралия , което е по деиствителни факти.''Черната Вода'' е трилър , който звучи като познатото предупреждение , че Австралия може да бъде опасно място за ваканция..Смеска между гущер и крокодил се появава в Амазонската река..
Тъкмо си викам - аре нещо, леко, ненатоварващо...И като видях ревюто, малко се поотказах...Къде е Амазонка, къде е Австралия... :blink: Тия хора преобърнаха света... :unsure:

 

За Black Water говоря...

Link to comment
Share on other sites

ъъъ.... Амазонската река не е задължително да е река Амазонка. Нали си давате сметка, че е напълно възможно в Австралия да има река която се казва Амазонска? Например в САЩ има около 100-на града на име Москва. И Париж... И Санкт Петербург...

 

А и като знам какви преводачи превеждат тези неща... може преводача да си е съчинил реката... няма да е сефте...

 

Между другото - кефите ли на Potoka River :) Река Потока - дето пресича магистрала Тракия до Хепи до Пловдив? хихихи

Link to comment
Share on other sites

ъъъ.... Амазонската река не е задължително да е река Амазонка. Например в САЩ има около 100-на града на име Москва. И Париж... И Санкт Петербург...

 

А и като знам какви преводачи превеждат тези неща... може преводача да си е съчинил реката... няма да е сефте...

 

Ъхъм ,съгласен...Аз затова се отказах да го гледам...

Link to comment
Share on other sites

Няма по-хубаво чувство от това да се скиташ из почти непознат 15 милионен

.

Да пиеш чай, прекосявайки сутрин Босфора.

И мирисът на прясно изпечено кафе в Kahve Dunasi. Малките павирани улички, съндъчетата с мушкато по прозорците...

И колко е хубаво да знаеш, че някъде там има нещо много българско. Да минеш няколко метра и да се озовеш в съвсем друго, приглушено измерение, с мирис на свещи и тамян.

А пък щурите германски туристи винаги почукват по стената, за да се уверят, че църквата е желязна :)

Link to comment
Share on other sites

И аз съм бил в Истанбул. Невероятен град :love , красота, ама е малко гъч, 15 милиона са си найстина много хора, той е и един от най-големите градове в света, а за мен и един от най-красивите. А хората също са много готини, нищо общо с "бг турците". Абе като цяло позитивно мнение за цялата държава.

Link to comment
Share on other sites

Пия кафенце и се пукам от смях, :lol: :lol: :lol:

направо падам от смях, не се бях зачитал във темата за Вицовете, "netrootbg" и "Grimjaur" направо ми разказаха играта с тея сапьори дето летят и последния е направо художествен :lol: :lol: .......

Link to comment
Share on other sites

Пия кафенце и се пукам от смях, :lol: :lol: :lol:

направо падам от смях, не се бях зачитал във темата за Вицовете, "netrootbg" и "Grimjaur" направо ми разказаха играта с тея сапьори дето летят и последния е направо художествен :lol: :lol: .......

Погледни пак темата. Преди това обаче спри да пиеш или ядеш каквото и да е поне за 1-2 минути ;).

Link to comment
Share on other sites

Днес приключих най-кратката си работа :D Досега не ми се беше случвало да стоя само един ден и на другия ден шефът да ми обявява промяна на условията защото имали нова концепция за развитие :D Ай да си е** м****** - 4 нощни смени седмично срещу 80лв :blink: :lol: А преди това ми се оплакваше че от два месеца не може да намери постоянен човек - ми как ще намериш бе Гойкоооо, ей в такива случаи се радвам че съм се махнал навреме. :ghost Как не ги е срам такива хора, не се ли усещат че сами се правят за 2 стотинки, първо ти говори в очите едно а после изтърсва че е решил друго нещо. А иначе се чудят защо дори студенти трудно се навиват да работят за тях - то не стига че му работиш за дребни пари, ами на всичкото отгоре ти сервира идиотски приумици, сякаш си му роб. Хората трябва да се научат да отказват, за да не ти разправя работодателя че еди-къде си плащали толкова си значи и тук няма да е повече. Дребните заплати и нахалните работодатели съществуват защото още има кой да им се връзва.

Link to comment
Share on other sites

Писна ми да работя с малоумници, които не знаят за какво са живи и какво правят аджаба тука!

Link to comment
Share on other sites

Точна годишнина... четири години в този форум, за добро или за лошо... Точна годишнина и за нещо друго.

Е, от доста време го обмислям, но накрая и го направих... Моята "Пълна промяна" :)

 

Ако човек съзнателно спре процеса на безкончени промени, случващи се с него и живота му - той остарява и вътрешно умира.

Аз искам да живея дълго!

Link to comment
Share on other sites

Не вярвах, че някой ще почне да ми спамва чрез репорт бутона...

 

Било е грешка... Момичето всъщност е искало да пише ЛС на мен, защото му затворих темата, но е натискало грешния бутон. Случва се :) Иначе се разбрахме накрая на ЛС и се извинява за грешката. Не е искала да ни бобмандира. Поне не е искала да бомбардира всички на куп де :)

Link to comment
Share on other sites

Силно вярвам, че излъчвайки любов към болното ми коте ще го накарам да оздравее по-бързо. Как обаче да изолирам любовта от страха да не го загубя?

Link to comment
Share on other sites

Силно вярвам, че излъчвайки любов към болното ми коте ще го накарам да оздравее по-бързо. Как обаче да изолирам любовта от страха да не го загубя?
Снеж, моето псе колкото и любов да му пращах - то отказа да я приеме... Просто си беше решило да си отиде...

Пожелавам ти твоя случай да не е такъв!

Link to comment
Share on other sites

Силно вярвам, че излъчвайки любов към болното ми коте ще го накарам да оздравее по-бързо. Как обаче да изолирам любовта от страха да не го загубя?

 

ще се оправи, бе, нали го гледам, до два дни е на крак и пак ще ти краде саламчето от чинията, спокойно! :punk

 

Скорпс, позитивна промяна, а? по-свежарско е, че си си решил профила в оранжево, а не в сиво както беше преди.GO ahead!

Link to comment
Share on other sites

шш, от 3-4 дни не бях влизал във форума и нито 1 нова тема не видях..е бива ли такива работи? само спамерските процъфтяват. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...