Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

да не ти чупиха девствения джам :D :D :tongue

 

Буахахахаахаха. Това ми напрай деня :D А иначе по темата ми минава през главата, че да си без гадже е хем яко ама хем не. Някво такова не знам кво искам. Поне си намерих нова страст - китарата. Надявам се да ми отнема вниманието от мисли за жени. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не, не просто обожавам... пристрастен съм към нощен Пловдив...

 

Не, просто не искам дори да си помисля за влака и пътя обратно...

 

Редакция:

Пост номер 2888 егати и числото ;]

А самия пост, след като го прочетох публикуван, ми заприлича на чалга текст...

П.П. Белов, като говориш за ядене и после митницата - от там ли ти преминават странните мисли, че уж май това беше идеята на темата, не всеки да споделя какво ще сере...

 

Да! Мислите ми свързани с теб ми преминават от там. Като си помисля за теб..такъв товар ми минава че..

 

btw вятъра е супер смотан навън :allien

Link to comment
Share on other sites

няма вода и ако не я пуснат скоро ще хвака къра

 

а иначе гледам тука доста весело станало с едно сексуално исказване :P

Link to comment
Share on other sites

Да! Мислите ми свързани с теб ми преминават от там. Като си помисля за теб..такъв товар ми минава че..

Повечето ти форумски изсказвания намекват, че или мислиш само за мен, или всичките ти мисли минават от там, съдейки по крайния им резултат, омирисващ форума :)

 

Принципно в подобна ситуация хората казват "айде пийс", ама аз предпочитам "уооооор енсембъъъъл"... С няколко думи - нямам нищо против конкретно теб, абсолютно си ми безразличен, така че не го поемай навътре...

 

да, определено има нещо като родилна дупка и определено след рожденния ден минава. Сега се чувствам просто прекрасно. Доста отдавна не съм се чувствал толкова свободен и щастлив...

Също така вече вярвам и в силата на "шопинг" терапията :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо , ама Скорпиона винаги ме е дразнил..

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо, но брадвето винаги ми е бил безкрайно скучен.

тва цветно писане направо ми бърка в гъза :wacko:
А питаш ли далтонистите :)

Редакция:

Може би , щото не се и познаваме ;) Не , че имам някви желания за това де... Просто от време на време , не ме кефят постовете ти ;)
Последно винаги или от време на време? Да знам дали да влагам повече усилия, не че имам желание де :) :beerchug

Проблемът (ви/ми) е, че обичам да пускам фитили :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо, но брадвето винаги ми е бил безкрайно скучен.

А питаш ли далтонистите :)

Може би , щото не се и познаваме ;) Не , че имам някви желания за това де... Просто от време на време , не ме кефят постовете ти ;)

Link to comment
Share on other sites

тва цветно писане направо ми бърка в гъза :wacko:

 

 

ако ти е кеф го гледай ,

иначе просто не го чети ;)

 

 

На 13 ли си?

 

по-възрастен съм от теб , но май теб трябва да те питам на колко си за да правиш такива изявления относно цветовете,

има ли такава опция ? ИМА , тогава може просто да си замълчиш , когато искам нещо да не е черно-бяло като твоя противников отбор, ще го оцветя , все пак в правилата не виждам да пише някъде да е забранено да се пише цветно :wir ...... постове от такъв тип просто няма смисъл да се пишат !!!

Link to comment
Share on other sites

На 13 ли си?

по-възрастен си ама не си личи, опцията е за да се подчертае нещо, а не за да се използва за щяло и за нещяло, само ти май не си го разбрал... щото не виждам друг да го прави или целта ти е да привлечеш внимание с това, като не можеш с друго

Link to comment
Share on other sites

Всеки може да пише по какъвто си начин иска...нищо лошо не виждам в цветните постове,дори напротив,шаренията на Стоян радва окото :punk

 

Все пак не е важно как изглежда постът,а кво съдържа.Така че... :zzz

Link to comment
Share on other sites

Повечето ти форумски изсказвания намекват, че или мислиш само за мен, или всичките ти мисли минават от там, съдейки по крайния им резултат, омирисващ форума :)

 

Принципно в подобна ситуация хората казват "айде пийс", ама аз предпочитам "уооооор енсембъъъъл"... С няколко думи - нямам нищо против конкретно теб, абсолютно си ми безразличен, така че не го поемай навътре...

 

/офф

 

Аз също нямам нищо против теб. Прочетох по-надолу че обичаш "да пускаш фитили". Не се занимавай с мен най-човешки те предупреждавам. НЕ търся никакви конфронтаций във форума. Но ме дразнят тъпотийте които плещиш, а явно и други хора. Съветвам те да игнорираш мненията ми, както аз смятам да направя с твоите.

Link to comment
Share on other sites

Хора, не хабете нерви!Давайте го леко, усмихвайте се, живота е хубав.Стига с тия мерения на пишки, анални помисли, ЕГН-та и прочие.Като не ви кефи някой, го напсувайте едно сочно, мазно и сърбящо, та чак покойната му пра-пра-пра леля да се подмокри и това е.Аз съм щастлив.Ето до какво води добивът на ракия. :D А мисълта, която ми минава основно през главата е:"Къде, по дяволите да я крия, докато стане невероятно хубава?"

Link to comment
Share on other sites

да не ти чупиха девствения джам :D :D :tongue

не,но като гледам вълната от постове вследствие на моя пост явно е добре чат-пат да пиша глупости :tongue :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Всеки може да пише по какъвто си начин иска...нищо лошо не виждам в цветните постове,дори напротив,шаренията на Стоян радва окото :punk

 

Все пак не е важно как изглежда постът,а кво съдържа.Така че... :zzz

то остава и теб да не те радват шарените постове, бас държа, че се чувстваш поздравен от тези в розово

Link to comment
Share on other sites

то остава и теб да не те радват шарените постове, бас държа, че се чувстваш поздравен от тези в розово

ееее,само това ли успя да роди тиквата ти...явно съм те надценил :wacko:

Link to comment
Share on other sites

2003101201034047623_th.jpg

Минава ми през главата, че предрусах с малоумните puzzle игрички в Yahoo! Games. Сигурна съм, че това е страничен ефект от факта, че вече не съм задължена да следя всяка секунда информационните агенции и да се концентрирам постоянно. Ако ще да са само тези два дни - чувствам се толкова свободна, че ми е трудно да повярвам... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Последно време в тоя форум много се карате бе,секи иска да се покаже с по-голяма пишка от другия...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...