Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Било е грешка... Момичето всъщност е искало да пише ЛС на мен, защото му затворих темата, но е натискало грешния бутон. Случва се :) Иначе се разбрахме накрая на ЛС и се извинява за грешката. Не е искала да ни бобмандира. Поне не е искала да бомбардира всички на куп де :)

 

Too late....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Uh la la la la .......................... sunshine :woot

пия кафе, кефя се на слънцето и си мисля дали скоро ще мога пак да влезна в релзи , нещо влака се обарна и само Руски ще ме оправи :punk

 

снощи бях :pirate в океан , страннооо..... трябва да си бръсна мустака и да отлитам по направление,

ако на някой мога да му бъда полезен с нещо да свирка , знаете номера на квикалника :tongue

 

 

Айде Лек , топъл , усмихнато весел и примамливо размазващ ден на всички дами и господа по света !!! :music :music :music :music

 

едит: една малка лесна задачка за събуждане Колко е две плюс три по четири ? :D

Link to comment
Share on other sites

Обичам едно невероятно добро и красиво създание вече два месеца! И то ми носи вкусно кафенце на работа в 8 без 10 сутринта! Ми... щастливо нещо съм!!!

:woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

......

 

едит: една малка лесна задачка за събуждане Колко е две плюс три по четири ? :D

14.

 

иначе за всички останали въпроси отговора е 42.

Link to comment
Share on other sites

Баси......Наврях се във форумите на СпецНаз - и там намерих българоворящи...тц,тц,тц...

Link to comment
Share on other sites

Обичам едно невероятно добро и красиво създание вече два месеца! И то ми носи вкусно кафенце на работа в 8 без 10 сутринта! Ми... щастливо нещо съм!!!

:woot :woot :woot

Tоест от два месеца вече не съм ви виждал двамата. Не е ли крайно време да се засрамите и да се реванширате подобаващо? :P Не съм щастливо нещо :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък няма и да ви видя поне още много месеци. И не само тях, ами и теб, Коле... Така че айде да не се отваряме на тема, кой щастлив и кой не в тоя смисъл. Пък и нека се радват децата, младите нека се обичат. Ти си там само да помагаш...

Link to comment
Share on other sites

Четири години тука...Няма ли да ми писне вече тоя форум? :unsure:

Grim:

Posts: 4602

Joined: 8-November 03

 

$me:

Posts: 2883

Joined: 7-November 03

 

Хайде ся кой е спамера :Р

Наско, ние с теб 'се едно сме се наговорили :Р Между другото май точно в онзи период бяхме колеги с теб :) :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Grim:

Posts: 4602

Joined: 8-November 03

 

$me:

Posts: 2883

Joined: 7-November 03

 

Хайде ся кой е спамера :Р

Наско, ние с теб 'се едно сме се наговорили :Р Между другото май точно в онзи период бяхме колеги с теб :) :beerchug

Аха, точно тогава беше.Не съм спамер, аз съм суперактивен юзър :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много ме кефят сутрешните пъстроцветни постове на Стоян(PitBuLL),който си допива ароматното кафе :)

 

Сашко , само ако знаеш след кафето към 10 часа какво имашее :woot винооо :lol:

отидох на лекций и какво да видя , доцента именник , пича като измъкна една 10 литрова бутилка с вино и едни чаши и вика "взимайте по една чаша и сядайте, днес имам имен ден " :punk обърнахме по някоя чаша и ни стана хубаво на всики :D

 

 

 

Само се чудя, аз ли само забелязвам или и други във форума , че някой се опитва да прави съфорумците си на балъци и най вече слепи (все едно не се вижда какво пише горе вдясно) ...... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

...Само се чудя, аз ли само забелязвам или и други във форума , че някой се опитва да прави съфорумците си на балъци и най вече слепи (все едно не се вижда какво пише горе вдясно) ...... :wacko:

 

Не си само ти :) Явно им е малък банера ( ако въобще става въпрос за това , де)

Link to comment
Share on other sites

Не си само ти :) Явно им е малък банера ( ако въобще става въпрос за това , де)

 

да за това става въпрос ;) , и все пак ............ длъжни ли сме ?

Link to comment
Share on other sites

Сетих се още какво ми липсваше в Пловдив...

ЗВЕЗДИ! Такова нещо не бях гледал от онази сива, вечно намусена и мрачна София...

Толкова ми беше приятно да се прибирам пеша от гарата до вкъщи... Отново да вкуся със всичките си сетива* нощен Пловдив... Е, няма такъв град!

____________________

* Не исках да развалям поетичното звучене на метафората, за да уточня, че не съм близал улиците или к'вото там... с едно сетиво по-малко беше...

Link to comment
Share on other sites

Сетих се още какво ми липсваше в Пловдив...

ЗВЕЗДИ! Такова нещо не бях гледал от онази сива, вечно намусена и мрачна София...

Толкова ми беше приятно да се прибирам пеша от гарата до вкъщи... Отново да вкуся със всичките си сетива* нощен Пловдив... Е, няма такъв град!

И аз така, Мн ми липсва шляенето вечер из града. Си пуснеш музичка и си цепиш и се кефиш колко е тихо и как няма хора наоколо....

По темата: Чувствам се виновен, а не трябва... :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...