Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тва наистина е за тези дето не обичат класическа музика... Да поясня - Найджъл е върха, но тоя Вивалди така ми е втръснал... като се каже класическа музика и айдеее Вивалдитооо... Тва и чалгаджиите вече наизуст му знаят нещата, нищо че слушат само Азис.

 

Дай нещо Найджъл и Паганини. Толкова други композитори има.

Link to comment
Share on other sites

Нямах нет почти 2 дена, от вчера имам нет. Всичко в малкия ми извратен вътрешен свят постепено се нарежда xD.

Link to comment
Share on other sites

...тоя Вивалди така ми е втръснал... като се каже класическа музика и айдеее Вивалдитооо...
Само, че разликата между Вивалди и Найджъл Кенеди е, че Вивалди е свирил собствената си музика, а Кенеди - тази на Вивалди и други класически композитори! А и не смятам, че е по-популярен от Моцарт и Бетовен!
Link to comment
Share on other sites

ъъъ... тука ми убягна връзката в която казваш това. кой говори за сравнение м/у Найджъл и Вивалди? Кой не е по-популярен от Моцарт и Бетовен? Найджъл? Вивалди? Антонио Кенеди? Найджъл Вивалди?! :)

 

Моцарт и Бетовен не са толкова комерсиализирани, колкото Вивалди. Сещаш ли се ринг тон за джесеме по мелодия на Моцарт? Аз се сещам за ринг тон по Вивалди... Вивалди е най-експлоатиран комерсиално - това имах предвид. Всеки път, когато се търси класическо парче - всеки път се сещат за него. Клайдермановци, кениджита, кви ли не...

Link to comment
Share on other sites

Честно казано моя телефон има 40-та симфония на Моцарт и нищо на Вивалди. :) Но все пак разбрах какво имаш предивд. ;)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност идеята на пост-а ми беше да накарам някого да си свали въпросния албум, в който има основно популярни пиеси, изпълнени обаче супер-супер виртуозно от Найджъл Кенеди. Ама пак стана "мойта мишка срещу твойта мишка". :blink:

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата , колко кафета трябва да изпия да ми светне главата за да мога да вдигна повече 80 км при наличието на две ферарита, който НЕ могат да вдигнат повече от 80 ....

това ако не ми излезне от главата , значи има проблем с Харда , който трябва да се рестартира, с глава в мивката .... :music

Link to comment
Share on other sites

Днес... тази сутрин... след безсънната нощ гледах изгрева от Младежкия хълм... Много отдавна не ми се беше случвало да гледам такъв изгрев... В София това е невъзможно, а и в Пловдив отдавна не ми се беше случвало..

Това си беше един божествен подарък. Ветровете бяха издухали всички смоци, питони и други отровни влечуги от въздуха ни и Родопите се виждаха сякаш на една ръка разстояние, струваше ми се, че ако протегна ръка мога да погаля склоновете над Марково... Родопите, така близки, и покрити с дантеления воал на редкия снежец... Само най-високите склонове проблясваха с разсеяните слънчеви лъчи... А Стара Планина през живота си не я бях виждал толкова ясна и толкова величествена от Пловдив...Суровите и заснежени върхове, първоначално скрити под наметалото на облаците, а после грейнаха, обагрени от топлите тонова на слънчевите лъчи рано сутрин... Да, някой ще каже просто поток от фотони от малка жълта звезда, пречупени от газовата обвивка на една от планетите й, но за мен това беше един величествен изгрев.

Просто беше една сутрин, една разстърсваща гледка, която ще се запечата в съзнанието ми много дълги години и беше едно ясно послание - мястото ми е в Пловдив и рано или късно, ако ще и в ковчег ще се върна тук!

Link to comment
Share on other sites

Да не си сменил дилъра? :blink:

Ххе-хе.А сега сериозно - като ходим да качваме Ботев(не знам как успяха да ме навият за зимно качване), ще се обадя, та да дойдеш и ти.

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата , колко кафета трябва да изпия да ми светне главата за да мога да вдигна повече 80 км при наличието на две ферарита, който НЕ могат да вдигнат повече от 80 ....

това ако не ми излезне от главата , значи има проблем с Харда , който трябва да се рестартира, с глава в мивката .... :music

Мухахахаха, вярно оборотомера показваше 80km/h :laughing:
Link to comment
Share on other sites

Да не си сменил дилъра? :blink:

Ххе-хе.А сега сериозно - като ходим да качваме Ботев(не знам как успяха да ме навият за зимно качване), ще се обадя, та да дойдеш и ти.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ако не го направиш ще ти се разсърдя! Миналата година горе-долу по това време изкачих първия си двухилядник - връх "Острец" в Рила, над езерото "Окото"... (малко снимки). Това беше нещо незабравимо. ИСКАМ ПАК!

Link to comment
Share on other sites

Мноого ме боли главата.

12 признаци, че си напълно пиян:

 

1. Губиш в спора си с неодушевени предмети;

2. Трябва да се държиш за пода от страх да не изпаднеш от Земята;

3. Твоята работа пречи на пиенето ти;

4. Докторът е открил следи от кръв в алкохолната ти кръвна проба;

5. Продължаваш да си лежиш на тоалетната дъска;

6. Две ръце, една уста... Мислиш, че това е вече проблем за пиенето.

7. Виждаш нещата по-добре с едно затворено око.

8. Паркингът изглежда, че се е преместил, когато излизаш от бара.

9. Я! 5 бири съдържат същите калории колкото един сандвич. Затова пропускаш вечерята!

10. Цялата кръчма поздравява "Здрасти" щом влезеш;

11. Смяташ, че четирите основни хранителни групи са Кофеин, Никотин, Алкохол и Жени/Мъже. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Май днес ще бъде напрегнат ден , дано поне мине добре с усмивки ,а не нерви

 

приятно кафенце на тези който пият такова , а на останалите каквото там пият (чайче, витаминчета, сок)

 

Лек и спорен ден на всички !!! :read:

 

Честит рожден ден на съфорумците ,имаме и дама рожденник днес !!!

Link to comment
Share on other sites

Никой не е толкова свестен колкото си мисли. Давайки оценка за себе си сме прекалено пристрастни. Затова е по-мъдро да оставиш другите да те оценят вместо да се оценяваш сам :) Мисля си че въпреки екстремното пътуване до Атолука в събота си струваше да го направим. Горе е прекрасно. Като излезнат снимки ще кача малко да гледате :)

Link to comment
Share on other sites

Екстремно беше щото имаше силен снеговалеж, много силен вятър и закъсахме на два пъти с колата, като втория път в една гадна кал, щото объркахме пътя, и падна голяма борба докато изровим колата :) Вятъра така вееше, че за 5мин само замръзнаха апаратите на централното заключване. Ти си прави изводите къв бахър беше :) Снежна виелица най-общо казано. Ама пък беше купон след тия перипетии :)

Link to comment
Share on other sites

Мда, на превала след Равногор си е бая гадно... ;) Е, считайте го като данък на планината.А ако и пътя е още в същото състояние... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е, мене лично времето не ме плаши, каквото и да е. Пътя си е същия. Покрай Розово минахме. Първия проблем се появи, че тръгнахме в дъждовно време и по-нагоре почна сняг. С летни гуми бяхме и мисията изглеждаше невъзможна. Едни приятели се смилиха над нас и дойдоха да докарат вериги :) С веригите нещата потръгнаха до момента в който обърках пътя и забихме в едно кално поле, покрито със сняг. Колата се закопа съответно и трябваше да търсим помощ отново. Дойде собственика на хижата към която бяхме тръгнали с една Нива и две лопати и така полека-лека измъкнахме колата от вече добре заледената кал. Станахме на малачета, но пък след това чая с ром ти се услажда много повече отколкото ако бяхме стигнали нормално без аварии :) Мене такива неща ме кефят. Предизвикателства един вид. Тия пикльовци от Сървайвър щяха да изпукат до един докато откопаем колата :)

Link to comment
Share on other sites

Тия пикльовци от Сървайвър щяха да изпукат до един докато откопаем колата :)

Те направо не ми се коментират.А защо не ви е дръпнал направо с "Нива"-та?Абе щом сте се измъкнали - майната му на другото.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...