Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Мисля си колко работа ме чака тези дни... Действам на три фронта, дано не се издъня някъде... :blink:

 

И ти ли, Бруте?Тежко е като ти се изсипят една камара неща на главата...Затова аз минавам към партизанска война. :lol: Иначе сериозно, толкова работа не ми се беше събирала от месеци...Имам чувството, че днес всички са се наговорили да ми дават работа/8 статии, 2 карти, 4 маршрута,4 бюлетина, 1 рутер, n посещения./ :sick

Но пък грее слънце! :D

Link to comment
Share on other sites

Май тая работа с излъчването на любов върши работа. Мацито ми почна да се осиферва. До 2 месеца се очаква да се възстанови и имунната му система.

Link to comment
Share on other sites

ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ !!!!!!!!!

 

Оле оле - какво стана, хвана я в крачка ли?

 

Не се разстройвай, ако ти е за пъри път знай че няма да е за последен.

 

И колкото и да се тормозиш нищо няма да промениш. Горе главата

Link to comment
Share on other sites

Човекът не е гей че да коментираме съпрузи в момента.

 

Между другото минава ми през главата че хаоса е пълен.

 

Някаква си кабелна телевизия решила да си прави подземна мрежа. Положението пред входа ми е следното: СНИМКА 1, СНИМКА 2.

 

На втората снимка се вижда какво е в момента пред гаража ми! Общо взето така е пред гаражите на всички. То бива нахалство и наглост ма това на нищо не прилича! Както е тръгнало може да се наложи да изляза и ще ги попилея долу. Стане ли тая камерата ще е с мен.

Link to comment
Share on other sites

Човекът не е гей че да коментираме съпрузи в момента.

 

Между другото минава ми през главата че хаоса е пълен.

 

Някаква си кабелна телевизия решила да си прави подземна мрежа. Положението пред входа ми е следното: СНИМКА 1, СНИМКА 2.

 

На втората снимка се вижда какво е в момента пред гаража ми! Общо взето така е пред гаражите на всички. То бива нахалство и наглост ма това на нищо не прилича! Както е тръгнало може да се наложи да изляза и ще ги попилея долу. Стане ли тая камерата ще е с мен.

и как точно ще ги попилееш? да не би да имаш нотариален акт за собственост на тротоара?!

 

ако си имат разрешително за строеж от общината и копче не можеш да им кажеш, а можеш учтиво да ги помолиш да засипят част от изкопа за да си изкараш колата. и без тва до края на работния ден изкопа ще е засипан с пръст поне. едва при възстановяването на тротоарната настилка може да имаш забележки и да пишеш жалби до общината ако толкова ти се иска и има за какво.

но дори и тогава немаш некви големи шансове да промениш нещо, защото някаквата кабелна телевизия е ДЦЦ и те отдавна разкопават целия град със специално разрешително, без да са внесли и лев депозит в общината за гаранция на качеството на възстановяване на настилките. не ме питай откъде ги знам тия ралти :)

Link to comment
Share on other sites

Че ще осерат настилката е ясно

 

Дали имат разрешително не ми пука, тъй като блокирайки изходите са ДЛЪЖНИ да ни предупредят както си му е реда. Слава богу успях да си уредя нещата така че да не се налага да вадя колата. Иначе щях да ти покажа как се прави състезание по бързо зариване. Между другото от одеве хапват и пият бири и ти гарантирам че днес няма да успеят да възстановят тротоара както са я подкарали. Но ще видим де.

 

Всъщност обзалагам се че сега ще засипят рова набързо и без да се чака да слегне ще нахвърлят бордюрите отгоре и до семица ще са потънали.

Link to comment
Share on other sites

Върти ми се из главата,че винаги се намира някой глупак,който да ти развали перфектно заплануваната петъчна вечер само щото го мързи :angry1

Link to comment
Share on other sites

Че ще осерат настилката е ясно

 

Дали имат разрешително не ми пука, туй като болкирайки изходите са ДЛЪЖНИ да ни предупредят както си му е реда. Слава богу успях да си уредя нещата така че да не се налага да вадя колата. Иначе щях да ти покажа как се прави състезаание по бързо зариване. Между другото от одеве хапват и пият бири и ти гарантирам че днес няма да успеят да възстановят тротоара както са я подкарали. Но ще видим де.

 

Всъщност обзалагам се че сега ще засипят рова набързо и без да се чака да слегне ще нахвърлят бордюрите отгоре и до семица ще са потънали.

оооо неееееее. не си ме разбрал. в никакъв случай няма да възстановят и настилката днес, въпреки че е с пътни ивици. като гледам трамбовка нямат, тъй че дори и да нивелират всичко при възстановяването пак ще има хлътване след първия дъжд. днес най-много да позарият леко и да маскират изкопа да не им крадат тръбите.

но както ти казах, те депозит в общината нямат => няма с какво да ги глобят и им вее през дедовия от жалби или претенциите на живущите наоколо.

не са длъжни да те предупреждават с нищо вече. имаше си обявление в държавен вестник за разглеждане на проектите им, които киснеха в общината 3 месеца, съгласно ЗУТ, и никой не ги е обжалвал тогава. Е точно така са те уведомили, че ще ти минават през блока ;) а сега просто си копаят.

състезание по бързо зариване можеш да ми покажеш само ако ги шляпнеш с двайсетачка всеки по челото или напиеш техническия им с марково виски :D

Link to comment
Share on other sites

Не ма карай да слизам долу да видиш :devil

 

Иначе като каза трамбовка имат бе - видях я одеве тука. Нека стане по-късно и ще кажа как се развива копането.

 

--------------

 

Мале току що погледнах - СНИМКА

 

За шайка цигани тия са факири бе! Допреди малко ядоха и пиха бири. Както са се засилили може и да върнат бордюрите на място хахахах

Link to comment
Share on other sites

Днес ми беше последният работен ден в бенете. От понеделник съм в ретеве :lol:

И притежавам музиката на "Тото"-то :P

Link to comment
Share on other sites

:hump: :laughing1: искам пак... :laughing1:
Link to comment
Share on other sites

С мъж? Жена? 2 мъже? 2 жени?

 

Усещам прилив на интересни коментари :devil

След този пост ми изплуваха все интересни работи из главата :P Иначе си ми минава редовната мисъл :

Балкан , сняг до кръста , студ , студ , студ и малко студ гореща камина та да се разкарваш по шорти и да гледаш вънка огромния сняг :woot

Link to comment
Share on other sites

Не, не просто обожавам... пристрастен съм към нощен Пловдив...

 

Не, просто не искам дори да си помисля за влака и пътя обратно...

 

Редакция:

Пост номер 2888 егати и числото ;]

А самия пост, след като го прочетох публикуван, ми заприлича на чалга текст...

 

 

П.П. Белов, като говориш за ядене и после митницата - от там ли ти преминават странните мисли, че уж май това беше идеята на темата, не всеки да споделя какво ще сере...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...