Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ехеееееееее, пийпъл! И днес оживях! Казвам ви, напоследък много ми се събра...утре е е последният напън! Ако издържа децата от 9.00 д0 19.00 просто ще изкарам една страхотна вечер с колеги и приятели...обаче утрееее ще има да се надвиквам с 20 души, които ги интересува само дали косата ми е права или къдрава, на колко години съм и от къде съм си купила блузата, която нося оххххх! Дано успея да ги науча на поне малко английски! :P Лека вечер на всички и приятна почика през уикенда!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ти пък що се надвикваш и си трошиш нервите. Като искат да растат тъпи и майка им и баща им не им наливат акъл в главата, ти откъде накъде трябва да си даваш толкова зор, това не разбрах само.

 

Грим, направи така и тука да те чакат !

Link to comment
Share on other sites

Грим, направи така и тука да те чакат !

Има кой да ме чака.Двама души ми стигат.

Link to comment
Share on other sites

МРАЗЯ ПАНТЕН!

Особено оня за "обем" и "healthy good look".

Link to comment
Share on other sites

"Малко и често прави много." :huh:

 

Очаквам в следващото късметче, което си изтегля с кафето, да пише "Совите не са това, което са". Между другото, разбрахте ли, че Дейвид Линч ще идва в София? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Седя си с една студена бира тука и гледам ей ТИЯ неща....

 

И какво ли не ми минава през главата.....

 

Дали да не взема да пусна първоначална вноска за едно 63 AMG :devil

 

Мнеее .... излишно

 

Дали пък да не ги взема ТИЯ и да хвана първия транспорт до Хавай или Бразилия??? И две три момиченца да пърхат около мен без дрешки? И така чашата с чадърчето уекичко.... :devil

 

Ееехххххх....

 

Може би все пак най-много ми се иска да си внеса ДДС-то от сумата и с останалото да платя на някой да снима Доган...... Докато обяснява как ДПС се развива......... :punk

Link to comment
Share on other sites

Мразя филми, в които има много негри или много азиатци, щото почвам да ги бъркам кой кой е :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Седя си с една студена бира тука и гледам ей ТИЯ неща....

 

И какво ли не ми минава през главата.....

 

Дали да не взема да пусна първоначална вноска за едно 63 AMG :devil

 

Мнеее .... излишно

 

Дали пък да не ги взема ТИЯ и да хвана първия транспорт до Хавай или Бразилия??? И две три момиченца да пърхат около мен без дрешки? И така чашата с чадърчето уекичко.... :devil

 

Ееехххххх....

 

Може би все пак най-много ми се иска да си внеса ДДС-то от сумата и с останалото да платя на някой да снима Доган...... Докато обяснява как ДПС се развива......... :punk

 

Като стана голям искам да съм като теб :)

Link to comment
Share on other sites

За кво са ти 14 хиляди лева? Сподели малко с мен... :)

По моя груба сметка са към 50 бона.

Като си представя, че имам оферта с която ще ги заработвам за 3 месеца и половина :P. Нещо се дърпам обаче...

Link to comment
Share on other sites

По моя груба сметка са към 50 бона.

Като си представя, че имам оферта с която ще ги заработвам за 3 месеца и половина :P. Нещо се дърпам обаче...

 

Да не продаваш радиоактивно краве сирене от козлодуйски крави за ядрената програма на Северна Корея?!

Link to comment
Share on other sites

Да не продаваш радиоактивно краве сирене от козлодуйски крави за ядрената програма на Северна Корея?!

Не е лоша идеята :).

 

Имам оферта да отида в Кабул. Такава ще ми бъде заплатата ако се навия. Шанса обаче клони към нула. Свикнал съм да се прибирам често, а от там ще мога по веднъж на всеки 6 месеца :(. Ако имаше как поне веднъж в месеца бих приел веднага.

Link to comment
Share on other sites

Ванчоооо язък ти за наградите как се изряза с тия 14 к хахахахах

 

Добре че е батко ти Иван да те светне - тъкмо 42к са

 

И не момци - не съм ни сутеньор ни пласьор :punk

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се събудих,направих си едно хубаво сутрешно чайче и се радвам на хубавото време навън,което само по себе си говори за една хубава разходка днес и един приятен ден :) Дано и вашият е такъв! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...