Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Относно стопанската история- ако си при онази прекрасна стара жена, която пристига от УНСС....тя май не чете темите, а просто разделя на купчини и пише оценки. Няколко човека писахме абсолютно едни и същи неща, но само аз взех изпита. А математиката си я оплескал, вервай ми

I mene me skysa taq 85 godi6na babi4ka

Link to comment
Share on other sites

Ми албума, от който е взета - Calvin Harris - I Created Disco. Тъкмо се досваля.

 

[Edit] Сладникави поп-песнички с фънк китари и кресливи вокали, които то влизат од кожата forever! Ленор е виновна за всичко с Калвин Хариса си! А аз яхнах светата троица на блудкавия, но зарибяващ поп: Harris, Maroon 5, Scissors Sisters! Hallelujah, brother! :tongue [/Edit]

ем аз по принцип не слушам такива песнички ама тая мн ме кефи та така :lol: :love

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера как ги траете тези alternative, indie... бози. По-добре да слушам pop/hip-hop... от сорта на Бритни Спиърс :)

 

Музиката трябва да е... експериментална.. и екстремна :)

 

IDM, DnB... а у :)

Link to comment
Share on other sites

хейййй indie-то си е мн якоо

Link to comment
Share on other sites

То има вече:

Daily

Overall

 

:D

 

Съвсем прав си в интерес на истината. Когато нямам работа, много се изнервям и се чудя в кой сайт да се завра. Баси гадния форум... :)

Link to comment
Share on other sites

Кой от форума беше в Зала 2 на Фламинго-то на прожекцията от 4 и полвина на Умирай трудно 4 :rolleyes: .Сигурен съм,че видях един от форума обаче не мога и не мога да се сетя коя беше таз персона :P

Link to comment
Share on other sites

Някой много луд ще е бил, за да излезе от тях в 4 следобяд! :D

:laughing: е в киното има климатик-мен даже ми стана студено на краката-проклети джапанки :D .Айде бе сигурен съм,че видях някой съфорумник и ся ме е яд,че не мога се сетя кой беше :D .Ако тряа съм честен ми заприлича на теб :blink:

Link to comment
Share on other sites

Хаха, ти как знаеш как точно изглеждам? И защо да прилича на мен като аз не те познавам и не сме се виждали :D

Виждал съм ти снимки из форума :D

Link to comment
Share on other sites

Curunir.. не се ли си се замислял че е възможно да съществуват разни твои анонимни .. вманиачени фенове който тайничко да фантазират за някои твои деликатни... ъ... органи :)

 

В смисъл от тези които имат колекция от твои снимки.. залепени на огледалото със.. изразяни глави или нещо такова :)

Link to comment
Share on other sites

Curunir.. не се ли си се замислял че е възможно да съществуват разни твои анонимни .. вманиачени фенове който тайничко да фантазират за някои твои деликатни... ъ... органи :)

 

В смисъл от тези които имат колекция от твои снимки.. залепени на огледалото със.. изразяни глави или нещо такова :)

Бате смени дилъра последно време явно му е развалена стоката или си напекан яко :P

Неска каква яка разходка до София си направихме и какви хубави студени бирички пих в този задух се чудя дали да не ида и да си взема някой друго стъкълце пълно с хмелен мед .

Link to comment
Share on other sites

Хехе :) Защо повечето хора си мислят че човек като има така.. по-развитено съзнание ... задължително е друсал нещо преди това ;)

 

Както и да е ;>

 

В момента гледам Farscape.-.2x16.-.The.Locket.avi

 

Мноо як епизод: Moya и екпиажа попадат в някаква странна космическа мъглявина. Aeryn е разузнавала известно време но изчезва безследно в плътната мъглявина. След един solar ден се връща.. остаряла със 160 cycles .. като е живяла нормален живот на една планета до която се стига чрез проход в мъглявината който периодично се отваря и съответно е безъзвратно остаряла.

 

Останалите от екпиажа си мислят че тя всъщност е попаднала в някакъв изкривен пространствено-времеви континиуум довел до остаряването и.

 

В последствие обаче се оказва че.. всъщност не тя.. а всички останали в мъглявината.. не са остарявали в последните 160 цикъла.

 

Представяте ли си - цял живот да си мислиш че затворен в нещо.. а приятелите ти не.. без да имат възможност да ти помогнат.. а накрая да осъзнаеш че не ти а те са били затворените :)

 

Ако погледнем философски на нещата.. тази reverse логика можем да я съотнесем към... доста аспекти от нашия живот на Земята.

 

Ето и пример за който веднага се сещам: доста често човек си мисли че не се е развил достатъчно бързо в насоките с които познатите му се хвалят.. и си мисли че е останал назад от тях. В един хубав ден.. поглеждайки себе си човек вижда че нещата са се обърнали на 180 градуса и... бившите силни на деня.. са много назад :)

 

Както казва един мой бивш съученик: ще видим на срещата на класа след 10 години кой ще събира велпапе по улиците :D (брутален е знам :))

Link to comment
Share on other sites

Оооооооо, пичуи! Лизнах малко бирички на Марая и сега ми е толкоз лежерно, че не ме интересуват никакви хипотетични фенове, които може да имам! :D

Link to comment
Share on other sites

В момента гледам Farscape.-.2x16.-.The.Locket.avi

 

Мноо як епизод: Moya и екпиажа попадат в някаква странна космическа мъглявина. Aeryn е разузнавала известно време но изчезва безследно в плътната мъглявина. След един solar ден се връща.. остаряла със 160 cycles .. като е живяла нормален живот на една планета до която се стига чрез проход в мъглявината който периодично се отваря и съответно е безъзвратно остаряла.

 

Останалите от екпиажа си мислят че тя всъщност е попаднала в някакъв изкривен пространствено-времеви континиуум довел до остаряването и.

 

В последствие обаче се оказва че.. всъщност не тя.. а всички останали в мъглявината.. не са остарявали в последните 160 цикъла.

Когато стигнеш до 03x05 - ...Different Destinations обади ми се.

 

Още по як епизод:Ерън,Крайтън,Д'Арго,Джуул и Старк са на планета където преди стотици цикли се е водила неравностойна битка м-у Пийскиипърите и орда подивели от ярост (забравих как им се казваше расата,но мязаха на котко-хора :wacko: ) в която накрая се е сключил неочакван и от двете страни мир.Да обаче наще хора както винаги се забъркват в неприятности,а имено - Старк (инцидентно) ги връща назад във времето когато се водила тази война и за да не нарушат баланса на времето те не трябва да убиват никой нито да взимат решения касаещи други хора,абе с една дума не могат да сторят нищо без да изменят времевата линия ! Докато те си седят и "не правят нищо" обратно в тяхното си време на Моя,Райджъл и Чиана наблюдават потресаващи промени на цялата планета - от изцяло зелена планета преминава през необитаема червена планета,вулканична планета и накрая никаква такава.Всичко това става в следствие на намесата на нашите хора в историята - от инцидентното убийство на лидера на котко-хората до същото такова на лидера на Пийскиипърите.

 

 

И в живота е така - и най-малкото нещо,и най-малкият жест към някой човек зависят за в бъдеще.Само дето още нямаме машина на времето та да се поправят грешките.И точно затова трябва всички да си опичаме акъла преди да направим каквото и да е ! Ето ви един пример "Какво щеше да стане ако Нютон беше седял на мост,а не под ябълка ?" може би никой нямаше и до сега да е открил гравитацията,а това е най-малкият проблем ! Следвайки хода на времето Айнщайн нямаше да се занимава с откриването на 4-те фундаментални сили във вселената,нито с обединяването им.Продължавайки нататък е невъзможно просто защото хода на времето е толкова изменен,че дори не можеш да си го представиш ! ! !

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...