Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Слушам Азис - Онова момче за 2894789122523 път и се разцепвам на макс. Тази песен ми влезна под кожата! Хем е тъжна хем ме кефи много..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Слушам The Cloud Room - Hey Now Now (песничката от рекламата на пепси) и страшно много ми се денси ^^

Link to comment
Share on other sites

Издебна ли я а, а ;)

 

Ок айде лека на всички че .. пак съм се направил салата .. пък утре съм на работа :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо става с потребителите из форума ама немога да разбера какво :blink: мистерия

почна да ме боли глава ще легна да му тегля един :zzz и утре :read:

Link to comment
Share on other sites

Време е да тегля майната на всичко и почти всички и да почна да си се държа както едно време...уважение за никой ,само лични интереси.

Link to comment
Share on other sites

Време е да тегля майната на всичко и почти всички и да почна да си се държа както едно време...уважение за никой ,само лични интереси.

което ми напомня,че бяа хора слезнаха от главата ми,шото отгоре може да се стои,ама не и хоро да се играе :wacko: :angry: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Време е да тегля майната на всичко и почти всички и да почна да си се държа както едно време...уважение за никой ,само лични интереси.

 

 

Абосолютно съм съгласен с тебе ! и както каза farrell , ".......може да се стои,ама не и хоро да се играе ...." :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Време е да тегля майната на всичко и почти всички и да почна да си се държа както едно време...уважение за никой ,само лични интереси.

 

Не е голяма веселба да ти кажа. Пък и така ще отчуждиш от себе си даже хората, които заслужават уважение. Моята максима е уважение за уважение. Но пък ти не си аз и какво ще правиш си е твоя работа. Просто съм го пробвал това дето си го мислиш и не е много весело :)

 

Абосолютно съм съгласен с тебе ! и както каза farrell , ".......може да се стои,ама не и хоро да се играе ...." :beerchug

 

А пък ти си един гаден чийтър на CS !!! Заслужаваш някой да ти поиграе на главата :)

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали някога ще съм истински щастлив...

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали някога ще съм истински щастлив...

 

охх...и аз понякога се чудя за себе си...

 

В момента съм изгоряла по цялото тяло и нямам представа как ще спя :cry Всичко ме боли и воня на кисело мляко, щото се мазах одеве и после само си хвърлих душ, без гъба, щото е невъзможно да се къпя с гъба в тва състояние :/

Link to comment
Share on other sites

Сериозно се нуждаем от тема: "Искам да се оплача от...", или "Мрънка ми се, защото...", където ще си мрънкаме и ще си съчувстваме взаимно и всяко съчувствие ще бъде под формата на репликата: "Ааа... гадно...".

Link to comment
Share on other sites

Умря ми твърдия диск на сървъра за видеонаблюдение :( :angry:

 

Сега пак трябва да го мисля всичко наново... :cry :cry

 

И естествено backup няма, поради липса на място! Накрая ще взема да инвестирам в един 300GB хард само за да си направя images на всички компютри (сървъри и работни станции) тъй като МРАЗЯ да инсталирам операционни системи (най вече windows) :angry:

Link to comment
Share on other sites

bad day was today.bad news, broken car, broken promise.no more love.

Link to comment
Share on other sites

Сериозно се нуждаем от тема: "Искам да се оплача от...", или "Мрънка ми се, защото...", където ще си мрънкаме и ще си съчувстваме взаимно и всяко съчувствие ще бъде под формата на репликата: "Ааа... гадно...".

Хах, ама ти направо буквално ме цитира :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...