Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

днес е 31 май 2007

LPFC

 

0027310if.gif

 

СМЪРФ

 

 

 

Member Group: Members

Joined: 31-May 04

 

Warn: (0%)

 

 

3 години минаха и заминаха в глупости :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Непер да си вземе приятелите Дюамел, Раабе, Лайбниц, Коши, Даламбер и тн. и да ходят да се ебът в гъза!!!

Усещам че Пейо Стоилов те измъчва вече ;) Стягай се здраво... аз доста се потях с математиките :P

Link to comment
Share on other sites

Усещам че Пейо Стоилов те измъчва вече ;) Стягай се здраво... аз доста се потях с математиките :P

 

Той да му е проблема. Кажи как да се справим с декана на ФЕА и Генов :(

 

Тия математики зех та ги зех лесно с малка интервенция на ВМ4 :)

Link to comment
Share on other sites

Бътзо ми тряа метоппд за изтрезняване хорааааа.Давайтее :) :ghost :punk

 

За изтрезняване Оо... Трудно... За махмурлук знам 3-4 метода, ама за изтрезняване мисля, че няма. Най-добрият метод е просто да не пиеш толкова, или да си хапнал обилно, така, че алкохола да те хване по-трудно. Имаше още един метод против напиване. На всеки 100 мл алкохол пиеш 100 мл вода ама тява доникъде няма да те докара :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

Бътзо ми тряа метоппд за изтрезняване хорааааа.Давайтее :) :ghost :punk

Повърни после яж мръфка с хляб и кисело мляко зависи с кво си се напил

Blitz_krieg_1941 тва с водата е кофти идея примерно ако пиеш водка като пиеш вода ще я разредиш и ще си пиян по бързо и повече . Аз така след тежка вечер с много водка много бях жаден една чаша вода после цял ден бях замаян наново затова само кисело мляко мръфки яко с хляб .

Link to comment
Share on other sites

Бътзо ми тряа метоппд за изтрезняване хорааааа.Давайтее :) :ghost :punk

ела да ми олигавиш мръвката ;)

Link to comment
Share on other sites

Бътзо ми тряа метоппд за изтрезняване хорааааа.Давайтее :) :ghost :punk

 

Абе, грозен, щом си в състояние да пишеш нищо ти няма... ама верно си малък, май ти е сефте. Кажи на батко ти TAZ да ти сложи един мод, олигави на весо мръвката, и виж как ще се почувстваш... пък после ако ти е кеф ела да олигавиш и мойта. ;)

Link to comment
Share on other sites

Незнм кой заслужава мод и кой не, ама определено някои хора не са особено културни.

Link to comment
Share on other sites

VeSo и WriteR4e вия пък големите батковци . Все едно не сте имали такива изцепки та седите сега и размишлявате и давате акъл видиш ли как може да се напиеш . Кеф му било напил са и вече големите батковци ела ми олигави мръвката ехехех незнам защо обаче сте ми жалко смешни .

Link to comment
Share on other sites

VeSo и WriteR4e вия пък големите батковци . Все едно не сте имали такива изцепки та седите сега и размишлявате и давате акъл видиш ли как може да се напиеш . Кеф му било напил са и вече големите батковци ела ми олигави мръвката ехехех незнам защо обаче сте ми жалко смешни .

 

Е при положение, че го познавам, що трябва да съм културен? Той да ми държи сметка, не вие... пък и аз изцепки съм имал, и то много, обаче и в осми клас не съм се държал така и не съм писал по форумите, оле оле искам да изтрезнея. Ми да ляга да спи и толкова... като се събуди нищо няма да му има. Не го ли усещаш, че се прави на интересен... омотало го е и вече: еее беее аз съм пиян. Пък аз съм на Луната и сега ви пиша от там... ако нямаше облаци щях да ви махна да ме видите. :sayjin

 

Айде няма се впрягаме за глупости.

;)

Link to comment
Share on other sites

Правото да се пише по форуми в нетрезво състояние е свято и неприкосновено! Пепел на устата на хората, които говорят против него!

Link to comment
Share on other sites

Правото да се пише по форуми в нетрезво състояние е свято и неприкосновено! Пепел на устата на хората, които говорят против него!

Напукан - също :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Бътзо ми тряа метоппд за изтрезняване хорааааа.Давайтее :) :ghost :punk

 

Мноооого пиене ще трябва още да изпиеш докато вдигнеш скил близък до моя хахаха :) Аз и пиян и трезвен пиша правилно :) Трябва да не мога да се задържа седнал на стола, че да не мога да пиша :) А на сладура с олигавената мръвка сега ще му дам една седмица почивка и то само щото съм на кеф. Ако не бях на кеф можеше и месец да откачи. Ама айде да не каже че съм лош, само една седмица. Опс, те били двама. Еми и на двамата тогава, че да не се сърдят. Това че се познавате не значи че трябва да ви четем тука простотиите. Иначе ми минава през главата, че веселия и спокоен живот през последните 5 месеца е на свършване. Почвам да работя усилено. Дано да е за добре :)

Link to comment
Share on other sites

Припи ми се заради asd >.<

Припука ми се заради afx :P

Link to comment
Share on other sites

Май май бая сме от клуба на анонимните алкохолици дайте да се съберем някой път под наслов " до откат " ще бъде весело :)

Link to comment
Share on other sites

Правото да се пише по форуми в нетрезво състояние е свято и неприкосновено! Пепел на устата на хората, които говорят против него!

Ето го моя човек :punk :punk .Респект към Curunir и сички,които подкрепят пянското писане по форумите :D .KILLERINCHO-ТИ си админа баце.Респект и към теб.Респект и към най-добрата водка-Finlandia.И въобще един голям РЕСПЕКТ :laughing: :laughing:

 

След една енергийна напитка,студен душ и някво ядене световъртежа и отмалялостта отминаха.Наистина така не помна да съм се отрязвал обаче може нз :pirate :D

Link to comment
Share on other sites

Мноооого пиене ще трябва още да изпиеш докато вдигнеш скил близък до моя хахаха :) Аз и пиян и трезвен пиша правилно :) Трябва да не мога да се задържа седнал на стола, че да не мога да пиша :) А на сладура с олигавената мръвка сега ще му дам една седмица почивка и то само щото съм на кеф. Ако не бях на кеф можеше и месец да откачи. Ама айде да не каже че съм лош, само една седмица. Опс, те били двама. Еми и на двамата тогава, че да не се сърдят. Това че се познавате не значи че трябва да ви четем тука простотиите. Иначе ми минава през главата, че веселия и спокоен живот през последните 5 месеца е на свършване. Почвам да работя усилено. Дано да е за добре :)

Ти кво? Да не си шеф, та раздаваш отпуски? :)

Link to comment
Share on other sites

Ти мани аз веднъж се бях напукал и седнах да обяснявам в Хардуер как се отключва AMD Семпрон като свързвам някви пинчета ли нешо такова... :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

"Поморийската бригада" стана на девет месеца. Толкова малко време, а колко много преживяхме с тези хора. Девет месеца и от началото на най-истинската ми връзка. Толкова малко време, толкова много компромиси, сълзи, усмивки, привързаност, любов. Девет месеца от както съм наистина щастлив. Нещо като пълна серия пластични операции, но от вътре :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...