Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, netrootbg said:

Ти от кога пиеш бира?

 

https://www.youtube.com/watch?v=gyGSss-giF0

Единственото име споменато в речта е това на мутрата ;).

Ама и продължаваш да се правиш на тъп!? Това заради споменаването на НАТО ли е или по принцип?

Първо - Глава на държава се включва в откриването на конгрес на една партия, поздравявайки "сънародниците" си.

Второ -  Преждеупоменатата партия се намира в друга суверенна държава, според чиято конституция няма как да съществуват на територията и партии на етническа или религиозна основа.

Трето - Дори и на трайно задграничните патрЕотЕ като теб и канадското фъркато е  ясно, че в онази т.н. партия, нищо не става без знанието и позволението на бившия ДС агент, дето си живее ва сараите на приятелите му.

Четвърто - Споменаването на Джип Бинбашията е просто за.. гламур, защото Боце няма да го има още много, но остенът за етническия мир ще се размахва още дълго, стига да има продажници, които да го позволяват.

Пето - Що същият този султан не се включва така с поздравителни картички при откриването на конгреси на която и да била от останалите тунеядски партийки в Бг-то?

 

Да продължавам ли да те просветлявам проводник на чии интереси е оня атентатор и терорист (сори, борец за свобода еи правда е вече, щото и ние се демократизирахме) или ще продължаваш да се правиш на тъп!?

А що така от далечко не вземеш да се разровиш какво и кога се случи със земеделието, язовири, малко строеж на магистрали, сериозен процент от ВЕИ парковете и съответните европейски кинти насочени към тези сектори?

Аре спри се вече, че яко се излагаш!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Chinese cities using anal swabs to screen COVID-19 infections

 

Quote

BEIJING (Reuters) - Some Chinese cities are using samples taken from the anus to detect potential COVID-19 infections as China steps up screening to make sure no potential carrier of the new coronavirus is missed amid regional outbreaks and ahead of the Lunar New Year holidays.

 

:censored2:  с картинки :lol:

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, gado said:

 

Не ме бърка какво споменаваш. Дразни ме дезинформацията. Не съм им ПР на алианса. Имат си отдели за тази работа.
 

 

1 hour ago, plameni said:

 

Вчера се бъзикаха за това нещо. Нали на някой места има drive-thru. Интересно как ще се реализира при такива проби :lol:.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, netrootbg said:

Не ме бърка какво споменаваш. Дразни ме дезинформацията. Не съм им ПР на алианса. Имат си отдели за тази работа.
 

Убийствено солиден довод в подкрепа на тезата ти.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, netrootbg said:

Дразни ме дезинформацията. 


Всъщност той прекрасно подаде точната информация. Ако има някой вечно да дезинформира - ти си в топ три. Отделно НИТО ВЕДНЪЖ с нищо не си доказал теза. Скоро ще стане 20 години откак има форум - не помня такъв случай. 
 

6 minutes ago, gado said:

Убийствено солиден довод в подкрепа на тезата ти.


Както ВСЕКИ път. Едва ли си изненадан. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, gado said:

Убийствено солиден довод в подкрепа на тезата ти.

Напълно си е достатъчен. Писанията които си написал са малко в стил теория на конспирациите. Хем е агент от ДС, хем бил изпълнявал турски нареждания. Полека да не стане. Не намирам за нужно да им отговарям. Така или иначе ще си вярваш, че доган е турски агент.

 

 

37 minutes ago, RaptoR said:

Всъщност той прекрасно подаде точната информация. Ако има някой вечно да дезинформира - ти си в топ три. Отделно НИТО ВЕДНЪЖ с нищо не си доказал теза. Скоро ще стане 20 години откак има форум - не помня такъв случай.

Я пак погледни какво обсъждаме. Ставаше въпрос за това как българската държава плаща без търг 350 милиона лева на руска фирма за да удълбочи варненското езеро за да може пристанището на руският агент догат да приема товарите които сега се обслъжват от държавното пристанище във Варна. Каква дезинформация, какво НАТО, какъв Ердоган? Пиринското ти е размътило главата.

Link to comment
Share on other sites

Не, ставало е въпрос за това в главата ти. Ставаше въпрос как и в кой космос Доган е руски агент. 
Пристанището на руския агент Доган - избухваме в смях и приключваме темата.... :Facepalm:

Стига глупости - Кредисимо. Вземи виж темата за форума и ми отговори на важния въпрос, за да знам как да процедирам нататък. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RaptoR said:

Не, ставало е въпрос за това в главата ти. Ставаше въпрос как и в кой космос Доган е руски агент. 
Пристанището на руския агент Доган - избухваме в смях и приключваме темата.... :Facepalm:

Ето ти малко да прочетеш по темата:

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/08/14/4100628_kak_durjavata_e_otstupila_na_dogan_pristanishteto_na/

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/06/21/4079643_zashto_e_taina_kak_ruska_dulbachka_e_naeta_po_proekt/

 

От както е започнал проекта въпросните кораби копаят единствено и само в посока към пристанището на доган ;). Иначе не са първи дружки с тиквата. Изобщо не са и се мразят дори.

Link to comment
Share on other sites

Доган със замък точно до пристанището на Лукойл. Тая земя е била на Нефтохима преди да го приватизират по времето на мургавия.

Доган хока Местан, че казал нещо против Русия, точно по време на разрива на отношенията им с Турция. Местан изхвърча.

Обяснете ми. :huh: Даже по-добре в темата за "Необяснимото"! :lol:

Link to comment
Share on other sites

https://business.dir.bg/kompanii/drebnite-ribi-nadigraha-golemite-vav-finansova-bitka-na-uolstroyt-s-balgarska-sleda

 

Не е описано много добре. Но е епично нещо. Докараха загуби за милиарди на разни хедж фондове. Ето едно клипче което много точно описва ситуацията. Много по - добре и от статията.

 

https://www.reddit.com/r/wallstreetbets/comments/l7nces/were_in_the_endgame_now/

Link to comment
Share on other sites

И много добри коментари по въпроса:
 

Quote

Тази тема няма да я видите по медиите, макар че е с огромен заряд. Копирам статус на Микротрибуна, който много добре описва какво се случи тези дни в САЩ. 
Продължение на историята от вчера с малко разяснения какво се случва. Представете си следното: група хеджфондове се наговарят и влизат групово срещу дадена компания. Ако нещо трябва да е наказуемо, то това е конкретно това наговаряне, защото то представлява изкуствена пречка за компанията да набира капитал- единствената практична причина една компания да е на борсата. Огромно множество от дребни инвеститори се наговарят и експлоатират това, довеждайки към този момент до 14 милиарда долара загуба за фондовете. Историята обаче придобива изключително грозни измерения под новата администрация на Байдън. Шефката на Насдак спира търговията с акцията, платформите, използвани от малките инвеститори също спират търговията. Не искам да акцентирам на платформите, които са частни компании и много вероятно се самоубиха, изгубвайки доверието на хората. Какви разговори са проведени, за да вземат такова решение, ще остане в сферата на недоказуемото. 
Искам да акцентирам на друго: държавната администрация на САЩ (SEC) се намесва, забранявайки търговията. Това има двоен ефект: от една страна гарантира загуба на дребните инвеститори, от друга спира бъдещи загуби по тази позиция на хеджфондовете. Това е абсолютен прецедент в свободния свят. Фактът, че не се говори за това е само и единствено заради диктатурата на медиите. Представете си какво отразяване щеше да има новина: "държавната администрация на Путин променя правилата в движение, за да подкрепи Газпром". Случаят много напомня на един друг от България- как БНР спря предаването на Силвия Великова заради профилактика. Тогава обяснението на Бойко беше, че той не знаел, шефът на БНР не му бил пряко подчинен и тн и тн. Очаквам тази госпожа да си замине скоропостижно с обяснението как тя сама си е взела решението да блокира търговията без правно основание на най-горещо коментираната акция, прецаквайки по този начин бедните и подпомагайки свръхбогатите. И Байдън великодушно да я уволни. 
Единственият въпрос е дали хората ще се хванат. Мисля, че тук "дълбоката държава" се оля. Мисля, че балансът в обществото се крепи на идеята, че правилата са еднакви за бедни и богати и богатите са богати, защото имат повече информация, размах и тн. Мисля, че Байдън започна изключително гнусна война със собствените си гласоподаватели.
През 2013-та година Карл Айкън- милиардер, влиза в подобна позиция срещу Бил Акман- друг милиардер в Хербалайв. Враждата е на лична основа с предистория и тн, но важната информация е, че никой не спира търговията и Айкън взима милиарди от Акман. 7 години по-късно силно плачещият за бедните Байдън спасява свръхбогатите от бедните. Хвала на такива леви! 
княз Мишкин
А ето и анализът на Тихомир Чергов по същата тема:
Нещо наистина много значимо и уникално се случва в момента. Бедните печелят пари за сметка на богатите и то не чрез комунистическа революция, а чрез възможно най-капиталистическото изобретение - фондовата борса. 
Тази случка от последните дава отговор на въпроса защо финансово-медийните елити пробутват толкова агресивно "политики на идентичността" (джендъри, феминизъм, антибяла риторика и т.н.). Отговаря и на въпроса за истинските причини за цензурата в социалните мрежи, маскирана като "борба с езика на омразата".
Историята накратко и съвсем опростено. Големите акули на Уолстрийт правят поредната си комбинация. Заемат "къси позиции" на акциите на една компания (къси позиции означава, че ще спечелят пари, ако акциите паднат), след което започват обичайните си манипулации: чрез своите кукли на конци в медиите започват да създават медийна истерия срещу компанията, която да провокира паника сред инвеститорите и така да се предизвика рязък спад на котировките на акциите на компанията. Позицията им трябва да се реализира утре (петък), когато трябва по договор да закупят огромна бройка акции от компанията, които предварително са продали (идеята е да ги закупят на много по-ниска цена отколкото тази, на която са ги продали). 
Обаче възможно най-дребните играчи, "пролетариатът на фондовата борса" - обикновени хора, които са потребители на reddit форума за инвестиции, се наговарят да прецакат големите играчи, хедж фондовете. Малките играчи, организирани в социалните мрежи, започват масово да купуват акции на същата компания. Правят го не с идеята за печалба, а да прецакат схемаджиите от Уолстрийт. Парите са дребни, от порядъка на 100-200 долара, но в играта участват десетки хиляди дребни инвеститори и така акциите на компанията скачат до небесата. Утре големите акули ще претърпят загуби за милиарди, нанесени им от "пролетариата".
И естествено всичките корпоративни медии скачат в защита на големите акули от Уолстрийт. Дребните инвеститори били "unsophisticated" и били "водени от алчност и реваншизъм" (а големите инвеститори са водени от алтруизъм, разбира се). Трейдинг платформи блокират търговията с акции на компанията, макар случилото се е да е напълно легално (за разлика от медийните манипулации на Уолстрийт елита). С други думи, когато малките хора губят спестяванията си, тогава "такива са правилата на играта, всеки си носи риска", обаче когато големите акули губят - "Аууу, това е недопустимо, спрете веднага и блокирайте търговията". 
Настоява се яростно за регулации на Уолстрийт в полза на големите играчи. Същите големи играчи, които нерегулирано залагат милиарди и после биват спасявани с пари от данъкоплатрците. Започва и кампания въпросната социална мрежа за дребни инвеститори да бъде свалена, естествено с добре познатия мотив - "език на омразата". 
Между другото, всичките тия тъпотии с джендърите, патриархата, феминизма, Блек Лайвс Метър и т.н. почнаха след голямата финансова криза от 2009-та, bail-out-а на Уолстрийт и последвалото движение "Occupy Wallstreet". Финансово-медийната аристокрация се уплаши, че раята почва да се събужда и реши да приложи стария имперски принцип "Разделяй и владей". 
Причината за събитията от последното десетилетие не е някакъв "културен марксизъм", а е един некултурен крони-капитализъм (сливане на държава, медии и големи транснационални корпорации). Точно затова толкова презирам "умнокрасивите" - нашенските, американските и по целия свят. Защото точно тая безмозъчна сган от тъпото си его и желание да се изтъква като "по-умна от простолюдието" е най-големият подръжник и крепител сред средните и ниските социални класи на този гнусен крони-капитализъм, който обира и тях самите. Тая безмозъчна умнокрасива сган (в България и по света) би подкрепила и собствения си палач, докато ги води към бесилото, ако това би им донесло точки "обществен престиж" сред собствената им малоумна общност.


Кратък извод, известен отдавна - от тия по-гнусна и долна сган няма.

Link to comment
Share on other sites

Има доста неточности в това което си копирал. Особено първата част е пълна с доста неща които не са така. Пак ли го копира от руското прокси?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, netrootbg said:

Има доста неточности в това което си копирал. Особено първата част е пълна с доста неща които не са така. Пак ли го копира от руското прокси?


Там си пише - Микротрибуна ако знаеп какво е това. И кажи кои са тия неща дето не са точно така и защо не са така. Със същата сила аз мога да кажа, че всичко е така. И точка. 

И тия руски проксита са само в промитата ти главица... Не ставай повече смешен. Измисли нещо друго. 

Link to comment
Share on other sites

SEC не са спирали търговията на GME. Удариха пауза на няколко пъти. Нещо което в последната година се е случвало доста пъти и не е нещо необичайно. Не настъпват печалби и загуби от това. Търговията и то само по отношение на покупките(но не и продажните) я спряха Robinhood и ще изядат дървото за това. Има вече и заведени дела срещу тях. Цифрите също не са верни. Загубите само от такова шортване са в размер на 70 милиарда, не на 14 както е описано. Това е от началото на годината до момента. Изобщо вземи прочети нещо качествено по темата. Ето ти нещо добро:

https://www.capital.bg/biznes/pazari/2021/01/29/4169034_robinhood_spria_turgoviiata_s_gamestop_i_si_navleche/

 

Руските проксита пак са недоразбрали и са писали свободни съчинения и ти разбира се им се връзваш веднага без да прочетеш за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Не се говорило ли? Та аз го виждам навсякъде това, брат ми даже е от тези които си купиха акции и умира да се смее с цялата история ..

Но свързването на всичко с джендъри и т.н.? Кой слабоумен идиот го е писал онзи цитат? М/у другото много от "умно-красивите" са тези които купиха акции, и много от крипто милионерите.. :)

Иначе Насдак не забраниха нищо, защото акциите не се търгуват при тях, просто изразиха мнение. Тези които забраниха покупката на акции бяха няколко апа, като РобинХууд (с български founder м/у другото), etorro, IBKR и други. Други не спряха търговията, Revolut примерно. 

Също така няколко сенатора, осъдиха тези действия, включително AOC. И вече има съдебен иск срещу РобинХууд

image.png.f7ac7b3c0d4d07155d4484097422948f.png

https://www.engadget.com/robinhood-class-action-lawsuit-gamestop-191704848.html

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ARPAnet said:

Тези които забраниха покупката на акции бяха няколко апа, като РобинХууд (с български founder м/у другото), etorro, IBKR и други. Други не спряха търговията, Revolut примерно.

Само Robinhood спряхо и то покупките. IBKR не са спирали нищо. Единствено наложиха ограничения да се търгува само с налични пари, а не с такива взети назаем(margin). Никакви други ограничения. Revolut не съм чул да са спирали нищо или поне не съм прочел да са правили такова нещо. Така или иначе Revolut не са брокер и минават през други. Голям смях е всичко което се случва. Насочиха се и към други подобни фирми на GameStop. Ще докарат фондовете до доста сериозни загуби. Изцяло ги подкрепям и даже мисля и аз да се включа с малка сума заради идеята.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, netrootbg said:

...Загубите само от такова шортване са в размер на 70 милиарда...

 

Нещо не ми е ясно какво трябва да значи това "загуби".

 

Играл някой на борсата, намалели му парите - хубаво. В случая друг е спечелил, нали - така че може със същия апломб да се каже, че няма загуби, а има голям успех и печалба за този/тези, които са 70 милиарда напред ;). Сега тези пари ще могат да инвестират в нещо, или в себе си, и да подобрят живота на много хора.

 

Всичко е в реда на нещата... пазарна икономика.

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, netrootbg said:

SEC не са спирали търговията на GME. Удариха пауза на няколко пъти. Нещо което в последната година се е случвало доста пъти и не е нещо необичайно. Не настъпват печалби и загуби от това. Търговията и то само по отношение на покупките(но не и продажните) я спряха Robinhood и ще изядат дървото за това. Има вече и заведени дела срещу тях. Цифрите също не са верни. Загубите само от такова шортване са в размер на 70 милиарда, не на 14 както е описано. Това е от началото на годината до момента. Изобщо вземи прочети нещо качествено по темата. Ето ти нещо добро:

https://www.capital.bg/biznes/pazari/2021/01/29/4169034_robinhood_spria_turgoviiata_s_gamestop_i_si_navleche/

 

Руските проксита пак са недоразбрали и са писали свободни съчинения и ти разбира се им се връзваш веднага без да прочетеш за какво става въпрос.


А, ей това е сега приказка - ще прочета да видим. И руски проксита НЯМА, не ме карай да падам толкова ниско да коментирам в същия стил. Капитал ако е нещо качествено, аз съм трамвай. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, instinct said:

 

И да и не. Има много видове търговия по борсите и голяма част от тях са абсурдни. Ще се опитам да обясня какво се случва, но да уточня, че във въпросното "шортване" не съм много навътре и не го ползвам. Въпросните хедж фондове решават да заложат срещу GameStop с прогноза, че акциите им ще падат. GameStop са верига от магазини за продажба на компютърни игри. Магазините им са затворени заради пандемията и отделно от това да продаваш физически игри в магазин в 2021-ва година... Фондовете правят шортване. Това означава, че взимат акциите назаем и ги пускат за продажба на момента. Залогът е, че когато паднат ще ги купят от някой на по - ниска цена и печалбата остава за тях. Реално се опитват да продадат нещо което не притежават. В даден момент обаче се оливат и пускат заявки за 140% шортване от акциите на компанията. Физически няма как да се случи това нещо. Ако цените обаче скочат в даден момент въпросните фондове ще трябва да купят акциите. Тук вече е въпросът кога трябва да се случи това. Няма крайна дата в която да си изпълнят заявките. Могат да ги държат с години ако решат. Обаче! плащат лихва върху това, че не ги изпълняват. Тук вече може да греша, но прочетох, че въпросната лихва е 33%. Притиснати са го направят максимално бързо. Разни хора обаче забелязаха колко е абсурдно всичко и призоваха за масово купуване на акциите на компанията. Така успяха за няколко дни да вдигат цената от 3-4$ до 400$. Сега правят допълнителна тактика. Държат акциите и не ги продават с цел да надуят цената още повече. В момента хедж фондовете трябва да купят около 64(може да греша точната цифра) милиона акции, а въпросната компания е пуснала на пазара общо 59 милиона... Доста от хоратата са се амбицирали да държат докато не изцедят няколкото такива фонда буквално до фалит. Основният фонд който е замесен се наложи до получи финансова инжекция в размер на над 3 милиардна долара. Тепърва обаче не са се отървали. Такива фондове са шортвали не само спрямо GameStop, а и срещу редица компании. Кампанията която е подета в момента са направили списък в кои фирми да купуват хората акции. Това е много рискова и много вероятно да доведе до загуби, но идеята е да ударят по въпросните фондове. Това не са фондове в които обикновен човек може да се вреди.

 

 

22 minutes ago, RaptoR said:

Капитал ако е нещо качествено, аз съм трамвай. 

Да не кажа, че са най - компетентните на такива теми в Бг ;).

Link to comment
Share on other sites

 

15 minutes ago, netrootbg said:

Да не кажа, че са най - компетентните на такива теми в Бг ;).


Абсолютно, категорично не. И в България компетентни медии няма. Има компетентни хора. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARPAnet said:

Не се говорило ли? Та аз го виждам навсякъде това, брат ми даже е от тези които си купиха акции и умира да се смее с цялата история ..

Не му се връзвай на Мисира, при него е така - той си вярва, че е абониран за самата Истина, а всички други са баламурници, дето нищо не разбират, включително и за неща, до които едва ли се е докосвал дори. :lol:

Иначе това е тема номер едно в момента от тази страна на океана, дори повече от Ковида, ама Мисирите нека си цитират северномонголската фабрика за тролове. Това наше момче обаче сгази малко лука и сега ще се пече на бавен огън (СЕО-то на Робинхуд е с български произход). Но иначе цялата ситуация е абсолютен майтап, особено за тия, които се простиха с някой и друг милиард.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, netrootbg said:

И да и не. Има много видове търговия по борсите и голяма част от тях са абсурдни. Ще се опитам да обясня какво се случва, но да уточня, че във въпросното "шортване" не съм много навътре и не го ползвам.......

 

 

Не предполагах, че някой ще се опита да прави толкова пространно и встрани от темата обяснение на моя до голяма степен саркастичен/риторичен въпрос.

 

Естествено логиката сочи, че има ПЕЧАЛБА от 70 милиарда. Никой не го отрича това, дори и ти. Спечелилите такава сума пари трябва да бъдат поздравени за умението да действат в условията на пазарна икономика и да защитят дадена компания...

 

Такива случаи са се разигравали безброй пъти в историята на борсите. Това е просто един обикновен опит за превземане или фалиране на компания чрез изкупуване на акциите й евтино/сваляне на цената им. Обаче собственикът и  поддръжниците й изкарват пари и успяват да удържат положението (и дори да спечелят от ситуацията). Няма нищо особено в случилото се. Който се е опитал да извърши превземането и не е успял, може да пие една студена вода - и да се оправя.

 

А спечелилите ще пият шампанско, и така...

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, instinct said:

Естествено логиката сочи, че има ПЕЧАЛБА от 70 милиарда. Никой не го отрича това, дори и ти. Спечелилите такава сума пари трябва да бъдат поздравени за умението да действат в условията на пазарна икономика и да защитят дадена компания...

 

Такива случаи са се разигравали безброй пъти в историята на борсите. Това е просто един обикновен опит за превземане или фалиране на компания чрез изкупуване на акциите й евтино/сваляне на цената им. Обаче собственикът и  поддръжниците й изкарват пари и успяват да удържат положението (и дори да спечелят от ситуацията). Няма нищо особено в случилото се. Който се е опитал да извърши превземането и не е успял, може да пие една студена вода - и да се оправя.

 

А спечелилите ще пият шампанско, и така...

Не е точно така. Една стока струва толкова, колкото някой е готов да ти даде пари за нея. За целта трябва и cash out-неш, ако мога така да се изразя. Ако го направят в момента, ще изкарат някакви пари и фондовете ще имат някакви загуби които сравнително лесно ще компенсират. Целта в момента е да ги източат колкото могат. Това с шортването не е с цел да придобият компанията.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, instinct said:

Такива случаи са се разигравали безброй пъти в историята на борсите. Това е просто един обикновен опит за превземане или фалиране на компания чрез изкупуване на акциите й евтино/сваляне на цената им. Обаче собственикът и  поддръжниците й изкарват пари и успяват да удържат положението (и дори да спечелят от ситуацията). Няма нищо особено в случилото се. Който се е опитал да извърши превземането и не е успял, може да пие една студена вода - и да се оправя.

Не е точно така в случая - точно обратното е. Големите играчи не само не са искали да превземат въпросната компания, но дори напротив - залагали са големи пари за това, че компанията ще се срине, докато дребните играчи в един момент не им объркват тотално плановете.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...