Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Циганите в София да стават павьори, иска гражданско сдружение - Този малоумен пияница Рашидов защо е обявил павираните настилки в София за културна ценност, а в Пловдив не??

 

Link to comment
Share on other sites

Циганите в София да стават павьори, иска гражданско сдружение - Този малоумен пияница Рашидов защо е обявил павираните настилки в София за културна ценност, а в Пловдив не??

 

ВСИЧКИ павета ВЪН от улиците!!! Казах! По паркове, тротоари и градинки - там да вървят. 

 

==================================

 

Брей! Тия ще вземат да се ПРЕБОРЯТ! Браво!

 

===================================

 

Поредна УРОДЛИВА СВИНЩИНА!

 

===================================

 

Може би умишлено преувеличава драстично, но няма как да не е ПРАВ

 

===================================

 

 

ГЕРГОВ – ПОРЕДНИЯТ СУДЖУК ЗА БОЙКО

Хванаха някакъв хубавец от ГЕРБ, че искал да се подмаже на Бойко с 4 тона суджук.

Номерът обаче е друг – и си го бива.

Защото Народът винаги е по-чувствителен към суджука - другото са си някакви химери, които отдавна го оставят равнодушен.

И къде е зяпал кадровикът Цветанов?

Или вече му е приятно да пощипват Падишаха?

Трябва да го накажат да изплюска четирите тона суджук – на живо, по трите големи телевизии, които толкова предано му служат - за да докаже, че все още е достатъчно предан.

***

А Георги Гергов, пловдивският екс-свинар, сам се предложи по телевизията на Бойко – като същи суджук.

Готов да бъде излапан всякак.

Сигурно здраво го е стегнал цървулът, за да изплаква публично мераците си.

Бил разговарял с Бойко няколко пъти - ГЕРБ и БСП да правят коалиция.

И той иска да нахрани Падишаха – направо с партията си.

Не казва обаче, какво му е отговорил Бойко.

Сигурно го е поощрил да цепи БСП – какво друго.

Трябва да си завършен суджук, за да мислиш, че Бойко би разделил с някого властта си.

Хора като Гергов са готови на всичко - той специално е шампион в слагачеството.

Бойко бил Ангелът на Мира.

Изречено от устата на Гергов, това си е направо отровен суджук.

Още един-два тъпанарски комплимента - и той ще се самонагласи да му вземат Панаира.

Политиката ни едва крета – но тя е свършена, когато свинари се изживяват като посредници.

 

Link to comment
Share on other sites

ВСИЧКИ павета ВЪН от улиците!!! Казах! По паркове, тротоари и градинки - там да вървят.

 

Паветата са хубаво нещо...и са вечни, но си искат поддръжка (разбирай трамбовка на терена и преподреждане на определен период ) и тъй като тук това просто не се прави и аз съм на мнение, че по-добре да караме на асфалт, пък като станат дупки, ще ги кърпят и така...свикнали сме вече...

Link to comment
Share on other sites

ВСИЧКИ павета ВЪН от улиците!!! Казах! По паркове, тротоари и градинки - там да вървят. 

 

 

===================================

И защо? За да сложат "качествения" асфалт, който след първата зима е леш на огромни дупки и трябва ремонт всяка година ли? За да има повече крадене от фирмичките? Добре наредените качествени павета са много по-издръжлива настилка!

Link to comment
Share on other sites

Добре наредените качествени павета са много по-издръжлива настилка!

 

И аз това казах по-горе - но след време и много минали камиони, дори и настилка с добре наредените павета става на вълни и вълнички...оставям настрана какъв е спирачният път на мокро, на павета и на асфалт. Никой не преподрежда павета и са ги оставили на доизживяване...примерно по улици като "Хаджи Димитър" все още се ядва, ама на такива като "Даме Груев" и подобни е направо преживяване да ги минеш.

Link to comment
Share on other sites

Паветата са хубаво нещо...и са вечни.

 

Бяха дпреди 35-40 години, когато минавахме с Ладите по тях. 

 

И защо? За да сложат "качествения" асфалт, който след първата зима е леш на огромни дупки и трябва ремонт всяка година ли? За да има повече крадене от фирмичките? Добре наредените качествени павета са много по-издръжлива настилка!

 

От повече от 20 години не съществува такова нещо като добре наредени павета! И вече няма и да съществува. Тази настилка е вече история. Няма работа на пътя. НИКАКВА! 

Link to comment
Share on other sites

И аз това казах по-горе - но след време и много минали камиони, дори и настилка с добре наредените павета става на вълни и вълнички...оставям настрана какъв е спирачният път на мокро, на павета и на асфалт. Никой не преподрежда павета и са ги оставили на доизживяване...примерно по улици като "Хаджи Димитър" все още се ядва, ама на такива като "Даме Груев" и подобни е направо преживяване да ги минеш.

 

За Даме Груев имам преки наблюдения, понеже цял живот живея там - копае се редовно и се нареждат както падне, като почти винаги остават - нормално да е такъв! Все едно като се копае асфалта, да го запълват криво ляво - и той ще стане така...

Бяха дпреди 35-40 години, когато минавахме с Ладите по тях. 

 

 

От повече от 20 години не съществува такова нещо като добре наредени павета! И вече няма и да съществува. Тази настилка е вече история. Няма работа на пътя. НИКАКВА! 

Ако се направи това което предлагат - да се въведят курсове за "павьор" на бюрата по труда, все ще се намерят хора да го правят - това не е работа за която да тябва да си грамотен. начетен или умен! Просто трябва малко от малко да ти се отдава и да ти се занимава!

Link to comment
Share on other sites

това не е работа за която да тябва да си грамотен. начетен или умен! Просто трябва малко от малко да ти се отдава и да ти се занимава!

 

Това ще се направя, че не съм го прочел...  :Facepalm:

 

В тоя ред на мисли как никъде в Европа не видях булеварди и улици с павета не знам. За Америка да не говоря, там може да не са чували за тях. Тия са ебати балъците!!!

 

Аз викам да върнеме направо плочниците, на които викаме кълдъръм... Те са още по-вечни. 

Link to comment
Share on other sites

Това ще се направя, че не съм го прочел...  :Facepalm:

 

В тоя ред на мисли как никъде в Европа не видях булеварди и улици с павета не знам. За Америка да не говоря, там може да не са чували за тях. Тия са ебати балъците!!!

 

Аз викам да върнеме направо плочниците, на които викаме кълдъръм... Те са още по-вечни. 

Кое не си прочел? Какво за да станеш добър майстор на павета трябва да имаш IQ>140, да знаеш поне 3 чужди езика, да имаш перфектна компютърна грамотност, да си брилянтен по висша математика и квантова физика и да можеш да пишеш стихове нали?!?! Виждал съм тъп и неграмотен мангал, който не може да си напише името, нито пък да го прочете, ама можеше да прави уникални неща от мрамор? Защо ли? Как реденето на павета е някаква различна висша дейност, която не може да се изучи?

Америка е най-якия пример, там градовете са за чудо и приказ! Дано никога не станат нашите такива!!!

Link to comment
Share on other sites

Виждам как пак не се разбира какво казвам и прекратявам.

 

То затова е пълно с майстори на павета тия дни - щото е толкова лесно да се работи тая работа... И тъй като грам не се вдява ЗАЩО е така - приключихме.

Аз съм си все така категоричен - павета по улиците за автомобили НЯМАТ РАБОТА. Отдавна. Да си павират пешеходни алеи и тротоари. Там верно ще са вечни, дори и да са некадърно наредени.  

Link to comment
Share on other sites

Така и не съм ги виждал, но май ще форсирам нещата децата да ги видят, преди да са съсипали и ТЯХ  :angry1

 

И зараи бебето с джиБ сигурно ще ни возАт.  :angry1  :angry1  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не си го причинявай... В джиБовете качват хора докато вътре стане като софийска маршрутка в пиков час. По-добре с лифта...

Link to comment
Share on other sites

 

Не цитира интересните подробности от случката. :laughing:

 

.....34-годишният А.И. от Бургас, който шофирал след употреба на алкохол с концентрация - 1,03 промила. На водачът е съставен акт, като са свалени регистрационните табели на "Мерцедеса".

При демонтажа на задната регистрационна табела, под табелата са открити две полиетиленови пликчета, съдържащо едното - жълто кристалообразно вещество / метамфетамин/, а второто - бяло прахообразно вещество, чийто точен състав е в процес на изясняване.

А.И. е тестван за употреба на наркотични вещества, ката апарата отчел положителен резултат за употреба на кокаин и метаамфетамин. Задържан е за срок до 24 часа със заповед за задържане. По случая е образувано бързо полицейско производство.

Link to comment
Share on other sites

Да де, ама дай им стимул да цъкнат. :)

 

А тоя ебати идиота - качил се пиян и дрогиран на CLS 63, скрил още дрога под номера и тръгнал да прави глупости по пътищата, като прекрасно знае, че в момента в който го спрат за нарушение, моментално ще го тестват за алкохол и дрога и за бонус ще му свалят номерата...естествен подбор в най-чиста форма. :evil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...