Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Първо погледнах датата на статията да не би да е отпреди десетина години, но не - от днеска е...

Няма значение какви са тия и защо са набили ония ; дали е някакво разчистване на сметки, сплашване или пък футболни агитки...все тая - щом на 20 човека не им дреме от държавата (в частност от полицията) и си правят организиран среднощен екшън в стил 90-те...пиши я бегáла тая държава. :moon:

 

Все пак май е била футболна агитка...

 

Малко след 22:30 ч. през букмейкърски пункт са спрели няколко автомобила, от които са изскочили около 20 маскирани мъже. Те са се нахвърлили върху клиентите, има много пострадали. Трима души са прегледани в болница с по-сериозно наранявания.

"Затваряхме. Хората пищяха. Видях няколко души с черни маски. Такова нещо не бях виждал", каза управителят на въпросното заведение Мирослав Петров.

Очевидец на нападанието бе категоричен, че става въпрос не за сбиване, а за побой.

"Всичко започна със спряла кола, която нямаше нищо общо със заведението. Първо потрошиха прозорците, след което от колите излязоха хора с метални тръби и започнаха да бият наред. Нямаше сбиване, беше побой. Хората, които стояха тука са клиенти, които си пиеха напитките. Фенове не е имало. Всичко приключи за 2-3 минути", каза Недялко Иванов.

 

----------------------------------------------------------

 

И още едно дежавю:

 

Шведският турист Ралф Сундберг, който изрита камериерка в хотел в Слънчев бряг, е в неизвестност, съобщи БНР.

Окръжният съд в Бургас определи мярка за неотклонение "Домашен арест" спрямо Сундберг, с което отмени определената от съда в Несебър мярка "Задържане под стража".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гледай сега. Това, че си фен на групата. Купонясвал си на неговите песни. Не прави неговия живот по - ценен от твоя или моя. Аз лично за втора поредна година научавам за смърт на близък по телефона. Познай за кой случай скърбя повече. За наркоман милионер, бил той и световно известен, сложил сам край на живота си или за близък човек. Айде моля. И пак се почна със статусите ще Бийбър бил все още жив, а въпросната персона не. Това що за тъпотия е?

Точно тук сгреши. Тая група никога не съм я харесвал. Смятал съм ги през цялото време за комерсиални и леко блудкави. Но това по никакъв начин не променя факта, че човек на 41 години е отнел собствения си живот. Сега да отговоря ли в твой стил за твоите близки? Защото реално за мен те са никакви. Не се опитвам да защитя Честър по никакъв начин. Просто реакцията ти беше жалка.

Link to comment
Share on other sites

Първо погледнах датата на статията да не би да е отпреди десетина години, но не - от днеска е...

 

 

Няма значение какви са тия и защо са набили ония ; дали е някакво разчистване на сметки, сплашване или пък футболни агитки...все тая - щом на 20 човека не им дреме от държавата (в частност от полицията) и си правят организиран среднощен екшън в стил 90-те...пиши я бегáла тая държава. :moon:

По другите държави си организират даже престрелки, така че не е чак такава болка за умиране. Сега гледам някаква малко стара статистика от 2013 за САЩ е имало 73505 инцидента с огнетрелни оръжия и пострадали хора без летален изход и 33636 убити от огнестрелни оръжия за годината. Та ако ние сме за закриване от един побой, не знам те за какво са...

Link to comment
Share on other sites

Стефчо просто му е кипнало нещо и пише без да мисли.

 

Споко, батьовата, ще идвам есента и дори ще се правя на мексиканец :grin:  

Link to comment
Share on other sites

Точно тук сгреши. Тая група никога не съм я харесвал. Смятал съм ги през цялото време за комерсиални и леко блудкави. Но това по никакъв начин не променя факта, че човек на 41 години е отнел собствения си живот. Сега да отговоря ли в твой стил за твоите близки? Защото реално за мен те са никакви. Не се опитвам да защитя Честър по никакъв начин. Просто реакцията ти беше жалка.

Имаш 18 години, прави каквото знаеш. Грам не ми пука. Мисля си го разбрал за толкова време
Link to comment
Share on other sites

Стефчо просто му е кипнало нещо и пише без да мисли.

 

Споко, батьовата, ще идвам есента и дори ще се правя на мексиканец :grin:

искаш да ти докажа за избирателната скръб ли... Ами добре. Имола 94та. Веднага Сена ти идва на акъла. В същия момент Барикело лежи в кома от катастрофа на същата писта, а Раценбергер вече е погребан. Лека им пръст. Не ми се говори повече за това.

 

Начетох се на безброй пожелания Бийбър да си размени мястото с въпросния човек. Съжалявам не му знам името. За това и на мен ми кипна

Link to comment
Share on other sites

...Сега гледам някаква малко стара статистика от 2013 за САЩ е имало ....

 

Даваш ми за пример точно щатите?? ;)

 

-------------

 

А между другото оня дето ритнал камериерката все пак са го намерили в някакъв частен апартамент...

Link to comment
Share on other sites

Представяш ли си колко и от какво му е писнало, брат?

 

ЕДИТ - Това е човек с ШЕСТ деца... Пардон - БЕ човек с шест деца...

 

За съжаление си представям. Точно първата ми мисъл беше свързана с децата и какво го е подтикнало...

Link to comment
Share on other sites

За съжаление си представям. Точно първата ми мисъл беше свързана с децата и какво го е подтикнало...

Мога да ти обясня... Ама никак няма да бъде лицеприятно.

Link to comment
Share on other sites

Петима бежанци и седем организатори бяха задържани при спецакция на МВР на автомагистрала "Тракия".

Сред задържаните има и полицаи, които са играли основна роля в канала за трафик на нелегални имигранти, съобщи bTV.

Бежанците са се возили в частна кола на служител на МВР, който е сложил сини светлини и е пуснал сирената, за да не бъде спрян случайно от свои колеги и схемата да се разбие.

Служителите на МВР обаче влезли в дирите на трафикантите и ги заковали на бензиностанция на магистралата край Пловдив.

 

:online2long:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм тоя отляво, ти си другият...дето май показва... :FU: :laughing1:

 

То тоя с рогата ще ни оправи...само трябва да пусне бежанците от лагерите там...

 

768x432.jpg?_=1500796800

Link to comment
Share on other sites

Първо погледнах датата на статията да не би да е отпреди десетина години, но не - от днеска е...

 

"....са спрели няколко автомобила, от които са изскочили около 20 маскирани мъже. Те са се нахвърлили върху клиентите, има много пострадали....."

 

И следващата не е от 90-те - днешна си е...

 

Бандата на Рочата нахлу в култов клуб, преби охраната и изпотроши всичко

 

Брутален екшън се е разиграл рано тази сутрин в бар „Бикини“ в Созопол.

Около 03:00 ч. в препълненото заведение е нахлула група от около 10 човека, начело с Георги Джендов, Рочата и Янчо, твърди бургаският регионален сайт "Флагман", позовавайки се на отлично информирани източници.

Мъжете са били въоръжени с мачетета и ножове. Още с влизането си се скарали с охраната, защото не искали да плащат вход и да бъдат претърсвани за оръжие.

Напрежението ескалирало и групата започнала да троши наред, обръщали маси и столове. След това се нахвърлили върху охраната на „Бикини“, пребили ги и си тръгнали.

В мелето попаднал дори и управителят на заведението.

Директорът на ОДМВР-Бургас старши комисар Калоян Калоянов потвърди за случката.

 

3367ff7766e2dc2c666688c6d5f7a0d1_big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тея са некви тъпанари  мислещи се за велики.Кой знае какво са взели за кураж :read:

Поне тях могат да изпекат ако не ги е хванала леността тотално.

Link to comment
Share on other sites

Виден имаше предвид всеизвестната двояка реплика със запетаята, която съдът просто ще премести малко нататък в изречението. ;)

 

И по тоя повод:

 

Над 60 процента от извергите отнасят условни присъди или глоби

 

660_6fa564d6137628897ac199bf2cfcb107.jpg

 

 

...което с пълна сила важи и за "телефонистите" - Близо 60% от присъдите на телефонните измамници са условни

Link to comment
Share on other sites

Виден имаше предвид всеизвестната двояка реплика със запетаята, която съдът просто ще премести малко нататък в изречението. ;)

 

И по тоя повод:

 

Над 60 процента от извергите отнасят условни присъди или глоби

 

 

 

 

...което с пълна сила важи и за "телефонистите" - Близо 60% от присъдите на телефонните измамници са условни

Първата статия е писана от някои тотален дебил! Да се гледа така общо на съдените и осъдените е меко казано дебилно!!! Да изкарат по отделно колко точно осъждат по видове престъпления, както и най-важното кои са тези в най-малкия процент оправдани! Както ставаме все по-полицейска държава, нали се сещаш, че не си се изпречил по някакъв начин на някой от властта, не си оказал обвиняем и осъден! Тук всичко е толкова поръчково, че направо... "ефективните наказания за корупционни престъпления през миналата година са едва 26" ей тук се крие ключа от бараката! Да изкарат поименно оправданите ще е много показателно: Цветанов, Трактора, Маргините, Александър Томов, Масларова, Мария Мургина, Христо Бисеров, сина на Гриша Ганчев...

За втората статия няма как да не е така, защото наказанието предвидено от закона по чл.209 е до 6 години, а по чл.210 е от 1 до 8 години. При чисто съдебно минало и провинение, предвиждащо присъда под 3 години е сравнително нормално да се даде условна присъда, ако не се променят членовете по които ги съдят. Това, което не е нормално е защо КОНПИ след всеки един осъден не натискат него и близките му, защото има цели села и градчета, които се издържат само от това!! 

 

Ром нападна полицай с нож, опита да го наръга в сърцето - доста показателно, какво чувство на безнаказаност се е насадило у мангалите!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

26-годишният дупничанин е известен на полицията с множество и разнообразни престъпления – кражби, грабежи, повреждане на чужда собственост, нанасяне на телесни повреди. Осъждан е многократно.

 

:censored2:

Link to comment
Share on other sites

В Швейцария някакъв се е врязал с резачка сред минувачи... Има поне трима ранени... 

Доколкото прочетох е някакъв самотник, който живеел в гората и не е терористичен акт...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...