Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кеменица не правят в Пловдив от едни известни години, само бутилират.

Поне така разправят... Обаче честото осмърдяване на сварен малц из околните махали, май казва съвсем различно нещо...

Link to comment
Share on other sites

Докато им поддържахме парова централа правеха, но я модернизираха и малко след това спряха производството, спомням си преди време булеварда го финансираха по-голямата част заради тировете, но и това непомогна.

Link to comment
Share on other sites

...Обаче честото осмърдяване на сварен малц из околните махали...

Казаха ти, че е хмел, значи е хмел. (...а квадратчето накрая всъщност е точка, но категорична...ако ме разбираш...)

 

 

Турският Ф-16 ударил руския Су-24 в "черната кутия"

 

Много съмнителна работа...боята по винтовете била непокътната, ама вътре чиповете били счупени. :popcorn:

 

https://www.youtube.com/watch?v=l6QM6b8aMx0

Link to comment
Share on other sites

Казаха ти, че е хмел, значи е хмел. (...а квадратчето накрая всъщност е точка, но категорична...ако ме разбираш...)

 

 

Казах ти, че е от преварка на малц .(Точка)

 

Докато им поддържахме парова централа правеха, но я модернизираха и малко след това спряха производството, спомням си преди време булеварда го финансираха по-голямата част заради тировете, но и това непомогна.

Питай Виден тогава...(то не, че и аз удома не го усещам, ама той му се кефи по-пълноценно) Вероятно ще ти каже, че е от хмел, ама ти не му вярвай!

Link to comment
Share on other sites

Поне така разправят... Обаче честото осмърдяване на сварен малц из околните махали, май казва съвсем различно нещо...

 

Абсолютно! Да кажем че съм постоянен свидетел. 

Link to comment
Share on other sites

Егати.... Моята точка е по-малка и някак по-правоъгълна.... Тва, модИЛаторите сте егати и баровците с тия големи и квадратни точки :smile1:

 

Edit: Ей ти и на тебе една квадратна, че да може да спиш спокойно black-square.jpg

 

 


Егати.... Моята точка е по-малка и някак по-правоъгълна.... Тва, модИЛаторите сте егати и баровците с тия големи и квадратни точки :smile1:

 

Edit: Ей ти и на тебе една квадратна, че да може да спиш спокойно black-square.jpg

Гаден, дрът фашитс, нарцис, ексхибиционист... ъъъ... птеромисир и ощетамквотосесетиш....!

 

П.п. ФрееееедОоооомммммммм.....

 

Ама няяяямаааааа....

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Много съмнителна работа...боята по винтовете била непокътната, ама вътре чиповете били счупени. :popcorn:

Сделано в России или просто поредния нескопосан опит на кремълската пропаганда да взимат целия свят за канарчета?

 

 

Тази новина е специално за Дедо: :)

 

Берлин побеля от... цъфнали дървета
Link to comment
Share on other sites

Майтапа настрана, ама днес наистина беше доста приятно временце щом чак до късно вечерта се разкарвах само с един суитчър без никакво друго горнище и изобщо не ми беше студено.

Link to comment
Share on other sites

В Германия отменят стартовете от световната купа по ски, не просто защото няма грам сняг, а защото е толкова топло, че не могат да подсигурят и изкуствен.....

 

=====================

 

Ей тва е президент!  :laughing:

 

croatia.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

БРАВО. Сега остава да пусна томболата за зелена карта и да се запиша за НАСА марсианците.

 

P.S. Публиката избУхна, добре че само в преносния смисъл :D

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Кво става тука,Доган го дава по-българин от управляващите?!

„Лютви Местан беше изключен, освободен като председател на ДПС, като председател на ЦС на ДПС, като председател на ЦОБ и ПГ на ДПС. Беше отстранен от състава на ЦС и ЦОБ, беше изключен от ДПС и като член, каза още Кръстева. Тя подчерта и че почетният председател на ДПС Ахмед Доган е казал по време на заседанието, че такава ще бъде съдбата на всеки, който се изправя срещу националните интереси на България.

 

 
Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Става голяма веселба... Само не знам дали ще разберем защот точно е станала... Дали са се напили и са се скарали за нещо или просто един самовлюбен фес е тръгнал да рита срещу баш агата....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

 

Пореден цирк. И поредният брилянтно изпълнен, средно срочен план на агент Сава ;)

Аферим! Машаала! Ашкоолсун! :thumbsup:

Ей такива политици са и нужни на тази държава (с излишното уточнение, че трябва да са с българско самосъзнание). Само че, тези с "българското" самосъзнание са всичките до един каба тикви....

Става голяма веселба... Само не знам дали ще разберем защот точно е станала... Дали са се напили и са се скарали за нещо или просто един самовлюбен фес е тръгнал да рита срещу баш агата....  :laughing:

Твърде вероятно е да има страшно много общо с ония хави за регионалните политики и проекти. Дет' ако бяха на сериозно, щяхме скоро да се поздравяваме с - Честита ни Източна  Румелия.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Майтапа настрана, ама днес наистина беше доста приятно временце щом чак до късно вечерта се разкарвах само с един суитчър без никакво друго горнище и изобщо не ми беше студено.

Какъв суитчър,аз два дена карам мотора по лятно яке,вчера и днес 500 км. с приятели яко разходки B) Завря ми главата днес със зимната каска :P Ей така да откара до февруари после ще го мислим...

Link to comment
Share on other sites

Предишния път, когато зимата беше такава, "лятото" не спря да вали. Та не бързай да се радваш на топлата зима...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Какъв суитчър,аз два дена карам мотора по лятно яке,вчера и днес 500 км. с приятели яко разходки B) Завря ми главата днес със зимната каска :P Ей така да откара до февруари после ще го мислим...

 

Това мотористите сте ебаси вредните за планетата - хем пускате още повече въглероден двуокис с моторите, хем после се радвате на глобалното затопляне дето сте го направили. :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Какъв суитчър,аз два дена карам мотора по лятно яке,вчера и днес 500 км. с приятели яко разходки B) Завря ми главата днес със зимната каска :P Ей така да откара до февруари после ще го мислим... Това мотористите сте ебаси вредните за планетата - хем пускате още повече въглероден двуокис с моторите, хем после се радвате на глобалното затопляне дето сте го направили. :lol:
Не бе то е глобално застудяване според някои ;) Абе...яко си е утре ако е така пак ще направим едно здраво коледно возене...А едно време като деца газехме едно коляно сняг по това време.Живял съм в гетото(тракия) на мястото на триумфа имаше огромна могила...по това време шейни,найлони,кеф :P Сега декември месец мотори...Както вървят нещата и на плаж ще почнем да ходим B)
Link to comment
Share on other sites

Безусловен доход за всеки: Дали Холандия не започна революция?

Парите няма да зависят от това дали хората работят или не, както и от месечния им доход. Това е част от пилотен проект в Холандия, който има за цел получаващите държавна помощ хора да избягат от "капана на бедността", обясняват холандските власти.  Според новата програма малка част от хората, които взимат помощи от държавата, ще получават месечно 890 евро, като ще могат да имат и доходи, надвишаващи месечната безвъзмездна помощ, информира Guardian. Получателите на безусловния доход ще могат да се възползват от сигурността на месечния грант и ще имат възможността да допълват тази сума, ако са си намерили работа. Програмата, според общината на Утрехт, е първата стъпка към осигуряване на базов доход за всички. Също така цел е тя да бъде насочена и към тези, на които властите предлагат работа, която постоянно напускат. Според идеята с осигуряване на сигурна сума на месец хората ще имат повече време да обмислят каква работа да започнат, без да бъдат принудени от обстоятелствата да я приемат.
 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...