Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не съм го гледал това видео, но не мисля че вече е толкова просто да им спре подкрепата. Изпусна се този момент според мен, когато трябваше да се влезе на мащабна сухопътна акция и да бъдат смазани! Има едно черно президентче, което и до днес обяснява как би било грешка мащабна наземна операция и въздушните удари са правия път за справяне с проблема...

По принцип Обама направи много по-голямата грешка изтегляйки войските от Ирак от Буш, който ги вкара там. Така кашата стана още по-зле забъркана.

Link to comment
Share on other sites

По принцип Обама направи много по-голямата грешка изтегляйки войските от Ирак от Буш, който ги вкара там. Така кашата стана още по-зле забъркана.

Ясно, ама като си е направил лайното вместо да замазва, да признае грешката и да се действа! Там обаче заради техни мръсни игрички не им изнася...

Link to comment
Share on other sites

Ясно, ама като си е направил лайното вместо да замазва, да признае грешката и да се действа! Там обаче заради техни мръсни игрички не им изнася...

То и да не бяха мръсните игрички, Обама не е президента, който може да свърши нещо подобно.

Link to comment
Share on other sites

Първата умна класна стая заработи в "София Тех Парк"

 

Както си пише в коментарите, навсякъде тези паркове се правят около Унитата и се спонсорират от бизнеса, тука нали държавата е богата, тя налива милиони.

Поне научих и нещо интересно покрай тази новина - руснаците не си играят на дребно, а направо правят тех градове - Innopolis

 

P.S. Така ли ми се струва или на тоя таблет дори нямаше интернет :D (от видеото)?

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

През 1933 г. във вестник "Щурец" излиза статията "Пътеводител за България – пътища и безпътие". За неин автор е сочен големият наш сатирик и карикатурист Райко Алексиев (убит от болшевиките след преврата през 1944 г.). Когато човек чете текста, изпълнен с насмешка и ирония, остава с усещането, че сякаш е описана днешната действителност в родината ни. Ето и цялата статия:

 

"За България може да се каже, че е свободна страна. Или по-правилно казано – България е странна свобода. По устройство е държава, в която всеки се устройва, както намери. Намира се на кръстопътя на дребните амбиции.

 

Населението ѝ се състои от бивши, сегашни и бъдещи министри. Занятието на всички се състои в това: сегашните министри да дават амнистия на бившите, а бъдещите – на сегашните.

 

Страната е разделена на 14 окръга, 60 партии, 600 крила, 6 хиляди групи и 6 милиона мнения, като всяко отделно мнение подлежи на разцепление.

 

Разположена е между границите си, а разположените в нея не знаят никакви граници.

 

Снабдена е с железници, чрез които най-лесно се стига до катастрофа.

 

Има добри и уредени прави пътища, обаче поданиците ѝ предпочитат да вървят по кривите, защото са по-утъпкани.

 

Държавата си служи с телефони, а държавниците – с телефончета.

 

Столицата ѝ има обществени сгради и улици, като улиците са пълни с уличници, а обществените сгради с общественици. Случва се обаче и обратното – уличниците се настаняват в обществените сгради, а обществениците се пращат на улицата.

 

Страната има държавен строй, но самият строй не върви под строй.

 

Държавата се управлява от хора, според случая. Случаите пък се управляват от случайни хора.

 

България търгува с всички. Но случва се и обратното – всички да търгуват с България.

 

Националният девиз на държавата е „Съединението прави силата“, поставен върху разединеното Народно събрание, на което му е нужно да намери една сила, която да му направи съединението.

 

Държавният девиз на нацията пък е „Боже пази България“ . В случая Бог е натоварен да пази България, вероятно, защото другите са заети да си пазят частните интереси."

Link to comment
Share on other sites

Беки!?!

 

Без кръв тази работа няма да стане! Необходимо е около 350 мърши да осмърдят въздуха, докато висят по уличните диреци,за да има този народ някакво бъдеще.....

Link to comment
Share on other sites

Не, разбира се - значи ще му се кефим. В случая дори не става дума за дрифт, а за пълно пренебрежение към всякаква власт и закони в страната с най-демонстративно "изпълнение" пред полицейската кола - ела ме хвани ако можеш, ама съм с осмак и няма да стане...и съм почти сигурен, че или мама и тати ще му платят глобите после (или ще се обадят на този, на когото трябва)...или просто регистрационните номера, които е сложил не са истински и ще го хванат за сайдера.

Link to comment
Share on other sites

егати държавата ако пред патрула тоя прави така, те го виждат и не могат да го хванат/намерят... дето се казва колко такива бНв-та е имало в тоя район...тия радиостанция нямат ли да се обадят?

Link to comment
Share on other sites

Абе яко ама....таман се зарадвах, че ще плащам наполовина сметки за ток и прочетох "The German stellarator will not actually be used to produce any energy – it merely exists to show that suspending plasma is possible...". Карай, поне ще знам, че ако нещо гръмне от тук нататък в Германия, сигурно няма да е терорист-камикадзе, ами ония просто са зарязали хелия и са минали на водород. :blowup:

Link to comment
Share on other sites

и тоя с дрифта хванат ли е кво? или да му се кефим?

 

Да му се кефим, че всеки прави каквото си иска, защото знае, че с $$$ на мама и тати може да си купи всичко/всеки. Щом това му е забавлението пред закона, смятай какво си прави на други места...

Link to comment
Share on other sites

Тоя клип може и фейк да е, в смисъл случката да не е в Пловдив и дори в България.

 

Дам, има реклама на

 

photo.jpg

но пък перфектно се вписва :)

 

Ето и високото качество

 

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

 

Мале, мааалеееееее, аз си мислих, че нашите крадат и правят каквото си искат...

Ама и руските журналисти са баси машините, не като нашите да подхвърлят някакви залъци. Тия направо цели фурни вадят...

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...