Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Съгласен съм с Ангел - Viber има тонове бъгове. Но не мога да отрека, че пък хората се стараят да ги отстраняват в рамките на 1-2 дни, като това е супер-дълъг срок. Обикновено ги отстраняват за около половин час и потребителите дори не разбират...

 

И нещо за размисъл
 

http://www.dnevnik.bg/skorost/2015/10/13/2627133_kak_tragediiata_v_tunela_vitinia_se_razmina/?ref=miniurl

Link to comment
Share on other sites

 

Съгласен съм с Ангел - Viber има тонове бъгове...
Колкото и бъгове да има върши страхотна работа и пести пари-преди малко проведох почти 40 минути разговор с Австралия до мобилен.Ако трябваше да плащам...При мен комбинацията Вайбър-ФБ месинджър(перфектно качество на връзката) и Zoiper за платени разговори към Бг от чужбина(5ст до всички/мин. плюс входящи-имам си пловдивски номер във всяка точка на света) ми решава проблемите с роуминга стига да има нет :-)
Link to comment
Share on other sites

Как ти се държи батерията с FBM? Щото аз тая гад не мога да я дишам.

Един ден преко сили...толков с и без него.Преди време го отделиха и може да го ползваш без да имаш фб,което си е супер.Качеството на връзката е перфектно...много често е по-добро от gsm разговор.

 

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Колкото и бъгове да има върши страхотна работа и пести пари-преди малко проведох почти 40 минути разговор с Австралия до мобилен.Ако трябваше да плащам...При мен комбинацията Вайбър-ФБ месинджър(перфектно качество на връзката) и Zoiper за платени разговори към Бг от чужбина(5ст до всички/мин. плюс входящи-имам си пловдивски номер във всяка точка на света) ми решава проблемите с роуминга стига да има нет :-)

Аудио връзката през Hangouts е в пъти по-добра от тъпия Viber с глупавото му ехо и нереално звучене. Освен това, човека отсреща може да е на компютър само с един браузър и да си говорите. Не трябва да се инсталира бъгавото приложение.

 

Ама аз както казах, хората използват Вайбър, защото е най-популярен, а не защото е най-добър.

 

WhatsApp също е по-добре от Viber.

Link to comment
Share on other sites

Натрапване на какво? Той си е интегриран в операционната система. Можеш тотално да изключиш всичко свързано с него, да разкачиш акаунтите, че дори и да махнеш приложението, за разлика от Viber, който решава, че Priority режима, който важи за ВСИЧКИ други приложения на телефона - за него не важи. Освен ако не отидеш да налучкваш в настройките. Тогава може и да успееш да го оправиш. Аз го направих по чудо.

А след последните ъпдейти как интерпретира drop-down нотификейшъните на операционна система, която е излезнала преди 1 година..... Седиш, гледаш Viber-а в някой чат и горе продължава постоянно да пада нотификейшън за непрочетени съобщения в друг Viber чат, който дори НЕ ПОЛУЧАВА НОВИ СЪОБЩЕНИЯ, а просто старите си седят непрочетени. И тва нещо се появява 1 секунда след като го махнеш. Е тва ако не е малоумно - не знам какво е.

Viber е единственото приложение, което след ресет на телефона не може да зареди историята със старите чатове. WhatsApp, Hangouts, Skype, Messenger - никакъв проблем. Но Viber на OSX, Windows и Android - няма начин. Трябва да ти е руутнат телефона и да правиш еквилибристики с бекъпи.

 

Не може да се регулира интензитета и типа на вибрацията.

При предишните версии, по време на обаждане, екрана не изгасваше напълно, а просто ставаше черен. Не знам дали сега още е така. Спрях да го ползвам за обаждания.

Имам лаг по време на обаждането.

Телефона ми загрява толкова, колкото като играя игра.

Стикерите са страшно грозни.

 

Може да успея да се сетя и за още нещо, но не мога да се примиря, че при толкова забележки и тоооооолкова много алтернативи - аз трябва да ползвам това недоразумение просто защото другите хора не са чували за другите.

Link to comment
Share on other sites

 

....трябва да ползвам това недоразумение просто защото другите хора не са чували за другите.
Ей тук е заровен ключа от бараката.Едно приложение е полезно ако го ползват повече хора иначе е безсмислено.Много хора ползват Вайбър включително по работа и точно това му е ценното.Развали ми се преди време ел.стъклото на колата,разглобих го в гаража и се оказа че се е износило едно пластмасово зъбно колело.Издирих чрез приятел телефона на сервиз в Хасково-обадих се на човека и той ми каза снимай колелцето и ми го прати по Вайбър-а.След две минути ми получих оферта с цената и се разбрахме как да го прати.Общо няма и десет минути и работата беше свършена...Всички цитирани недостатъци от теб са на заден план в такава ситуация ;)Кел файда като хангаутс било по-добро като го ползват двама души в световен мащаб...
Link to comment
Share on other sites

Ами именно де. Точно затова още повече ме е яд. На всичкото отгоре, хората дори не осъзнават, че имат Hangouts вече инсталиран на телефона и не е нужно да правят абсолютно нищо допълнително. Все тая. Аз си ползвам различни IM платформи с различни контакти и туй то. Опитвам се да конвертирам всички към Hangouts, че да махна тоя Вайбър. Успявам малко по малко..

Link to comment
Share on other sites

Ами именно де. Точно затова още повече ме е яд. На всичкото отгоре, хората дори не осъзнават, че имат Hangouts вече инсталиран на телефона и не е нужно да правят абсолютно нищо допълнително. Все тая. Аз си ползвам различни IM платформи с различни контакти и туй то. Опитвам се да конвертирам всички към Hangouts, че да махна тоя Вайбър. Успявам малко по малко..

Доста слабо мен да ме накара някой си да си махна viber, при положение че съм свикнал с него и ми върши работа! Grimjaur и аз имам FBM и нищо не ми пречи на батерията си ми държи почти 2 пълни дни с доста ползване

Link to comment
Share on other sites

Доста слабо мен да ме накара някой си да си махна viber, при положение че съм свикнал с него и ми върши работа! Grimjaur и аз имам FBM и нищо не ми пречи на батерията си ми държи почти 2 пълни дни с доста ползване

 

Явно просто не си толкова претенциозен. Аз намирам проблеми с много неща, с които хората просто са се примирили или изобщо не забелязват.

 

Като поставя условията на: "Нямам Вайбър, ако някой иска да си пише с мен да използва нещо, което имам" - няма как да не пишат на другите платформи, освен ако не искат да си разменяме СМС-и.

 

Това, че някой е свикнал с това недоразумение, не го прави добър софтуер.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

При 150-200 милиарда капиталов резерв, 860 милиона едва ли ще ги трогнат особено...

 

Малко по-полекичка ги казвайте нещата.... 

 

Only $8.3bn of Apple's stash is actually in hard cash. The rest is invested in government and corporate securities and other investments.

 

 

=======================================

 

 

Тия ДИРници още ли съществуват? Изненадан съм... Иначе това с пътеката е класика в тъпотията... Като по учебник просто....

Link to comment
Share on other sites

Малко по-полекичка ги казвайте нещата.... 

 

 

=======================================

 

 

Тия ДИРници още ли съществуват? Изненадан съм... Иначе това с пътеката е класика в тъпотията... Като по учебник просто....

Ти очевидно между капиталов резерв и кеш не правиш разлика:

Apple’s 'Absurd' $200 Billion Cash Pile Tips 

 

Може да съкратят Ботев и Вазов от учебната програма - обмислят да махат Илиада, която лично на мен ми беше любимата творба от древногръцката митология
Link to comment
Share on other sites

 

Ти очевидно между капиталов резерв и кеш не правиш разлика:

 

 

Ти очевидно и с финансите куцаш - ако бъдат осъдени да ПЛАТЯТ глоба/обезщетение, с какво ще ги платят по-точно - с държавни книжа ли? 

 

Гледайте го ТОЯ !!!!!!

 

ЕДИТ: И ТАЯ също.... Десет, повтарям ДЕСЕТ заседания... И после се чудим защо дела се протакат и потъват в забвение.... 

Link to comment
Share on other sites

Ти очевидно и с финансите куцаш - ако бъдат осъдени да ПЛАТЯТ глоба/обезщетение, с какво ще ги платят по-точно - с държавни книжа ли? 

 

Гледайте го ТОЯ !!!!!!

 

ЕДИТ: И ТАЯ също.... Десет, повтарям ДЕСЕТ заседания... И после се чудим защо дела се протакат и потъват в забвение.... 

Май на теб доста ти куца - първо както сам написа, те си имат и кеш, второ явно ти е доста тъмна Индия ликвидността държавните книжа на Щатите, ако си мислиш, че не могат за няколко дни да продадат такива за смешните 860 милиона. Ето ти пример с доста повечко: 

The Numbers Are In: China Dumps A Record $94 Billion In US Treasurys In One Month
Link to comment
Share on other sites

Виж сега, изобщо не ми се спори. В интернет има достатъчно статии и обяснения защо и как имат на книга ХХХ милиарда (3 пъти повече от Щатите, 2 пъти повече от Англия), но не могат да ги харчат. Чети ако искаш. Няма такова нещо в тоя свят като "смешни" над 850 милиона долара, вЕрвай ми, особено ако трябва да се плащат.

 

================================

 

Явно вече се работи сериозно по ЗАЩИТАТА от дронове 

Link to comment
Share on other sites

Ако не спрете спора своевременно, Весо ще намине да затвори и тази тема. :evil

 

 

Явно вече се работи сериозно по ЗАЩИТАТА от дронове 

 

 

С това веднага трябва да се снабдят притежателите на имоти от половин милион и нагоре...btw една ловна пушка със съчми за патици няма ли да свърши същата работа? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нали четеш, че идеята е да няма пострадали, включително и дрона...  :grin:

 

Въпреки че ако дронът носи шашка тротил, дори да тръгнат да го приземяват, нищо не пречи шашката да бъде детонирана... :moon:  

Link to comment
Share on other sites

Абе ти остай' тая работа, щели да пазят дрона....особено пък ако е натоварен с шашка тротил - няма по-хубава гледка от такъв взривяващ се дрон във въздуха. :blowup:

 

Другият вариант е да си дресираш орел или ястреб например - номерът работи безотказно. :lol:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=OwwanKaRdP8

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=vJ-NtJjqIUA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...