Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Лидерът на Атака Волен Сидеров придружен от десетина души нахлу в сградата на НАТФИЗ „Кръстьо Сарафов“ в столицата, предаде репортер на БГНЕС.

Инцидентът стана около 20.15 часа. Сидеров заедно с депутата Десислав Чукалов и още десетина души, сред които 5-6 много високи и яки момчета нахлуха в зданието и изблъскаха портиера.

Групата се качи на втория етаж, където са се провеждали учебни занятия. „Сидеров и хората заплашиха студентите.

Някои от тях са били обиждани грубо, наричани са с какви ли не имена. Едно момиче е в стрес и се нуждае от лекарска помощ“, разказа професор Халачев.

На място е пристигнала полиция. В момента студентите пишат показания. „Надявам се, че полицията ще предприеме всички мерки.

Един от нашите студенти ми сподели, че ако след този случай, при който има толкова много свидетели, нищо не стане, ще напусне тази държава“, каза още професор Халачев. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не имунитета, трябва да му вземем паспорта и да го пуснем със самолетче към Русия или Северна Корея ... ако трябва с държавен самолет, вързан ... спират на пистата за където го караме , изхвърлят го на пистата и веднага излитат обратно към БГ - ама и бележка "не връщай при никакви условия" да му лепнат на гърдите

Link to comment
Share on other sites

Не имунитета, трябва да му вземем паспорта и да го пуснем със самолетче към Русия или Северна Корея ... ако трябва с държавен самолет, вързан ... спират на пистата за където го караме , изхвърлят го на пистата и веднага излитат обратно към БГ - ама и бележка "не връщай при никакви условия" да му лепнат на гърдите

Най-добре прелитайки над Москва да го пуснат отгоре без изобщо да кацат. Вързан! Без парашут!

Link to comment
Share on other sites

http://www.dw.com/bg/%D0%B0%D0%BA%D0%BE-%D1%82%D0%BE%D0%B7%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D1%83%D0%BC-%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B8/a-18800930

 

Аз например не знаех за рефердума, докато не тръгнах да проверявам къде да гласувам.

Link to comment
Share on other sites

Ето го героят от снощи:

 

%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%20%D0%BF%

 

Камен Попов е спортист и бизнесмен. МВР няма информация да е подставено лице или провокатор

 

post-12-1236068663.gif   post-12-1236068663.gif   post-12-1236068663.gif

 

Сега очаквам с нетърпение да видя опити за реваншизъм от страна на стадото добитък около Болен!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Свалят имунитета на депутатите заради Сидеров

 

Пак за ГЕРБ ще гласувам аз. Квото щете говорете.

Ти и за ДПС или Евророма гласувай... Поредното доказателство, колко е прост и лесен за манипулация българския народ! Сред множеството нарушения отново в изборния ден, сред други много по-важни проблеми като това 

Оманският фонд съди България заради КТБ, най-важната тема в цяла България са изцепките на Болен и нагласения удар, малко по реален от опита за убийство на Ахмет Доган  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Аз преди новини не съм чел особено много, но не помня нещо подобно да се е правело по време на другите правителства. Изчезваха от хоризонта за 4 години и до там. След 4 години на нов глас с празните обещания.

 

Сега ще го внесат в парламента. Ще внесат и референдума. Аз лично ще гласувам на следващите избори за тези, които подкрепят референдума при парламентарния вот.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Аз преди новини не съм чел особено много, но не помня нещо подобно да се е правело по време на другите правителства. Изчезваха от хоризонта за 4 години и до там. След 4 години на нов глас с празните обещания.

 

Сега ще го внесат в парламента. Ще внесат и референдума. Аз лично ще гласувам на следващите избори за тези, които подкрепят референдума при парламентарния вот.

Това имам предвид, при достатъчно желание можеха да му го свалят и досега имунитета, освен това съвсем случайно баш на изборите се случи това? Точно когато имаше множество разследвания доказващи купуване на гласове и всякакви нарушения на изборния ден - всички се занимават с на Болен глупостите. 

 

 

 За отнемане на имунитета е необходимо разрешение на Народното събрание, а когато то не заседава - на Председателя му. При заварване на местопрестъплението депутатът може да бъде задържан и без разрешение на Народното събрание, но то, респ. Председателят му трябва да бъдат незабавно уведомени. Наказателната неприкосновеност действа само по време на мандата. Имунитетът може да бъде отнет от Народното събрание и по искане на Главния прокурор.

Като толкова искат, можеха да го направят веднага и при сегашното законодателство, ама май им е по-изгодно да разиграват циркове!

Link to comment
Share on other sites

 изцепките на Болен и нагласения удар, 

 

Само дето изобщо не е нагласен. 

 

===================================

 

Моя съученичка продължава да изнемогва в зала Армеец... Безумната простотия по организацията на изборите напомня 1990, като има и елементи на доста по-тежки малоумия... Снимки:

 

11013459_1020779667942138_77160111813429

 

12042762_1020779684608803_57484013533312

 

12189749_1020905021262936_86514073282449

 

12049186_1020957441257694_31384083090506

 

Малко математика - ЦИК=79, СИК=1800... 

 

Линейки, пострадали.... Това са избори в 21 век. Кой знае колко адекватни са отчетите - вече наближават 40 часа от началото... Представям си тези хора с какви сили и нерви са... 

Link to comment
Share on other sites

Само дето изобщо не е нагласен. 

 

===================================

 

Съвсем случайно Болен точно, ама точно тая вечер избра да прави изцепки, освен това тоя пич е съвсем логично да рискува 3 до 10 години (по спомен) за удар на длъжностно лице просто ей така, и съвсем случайно беше облечен точно като полицаите

Link to comment
Share on other sites

Някак си подобни неща ако са нагласени си личи ясно. А и хаосът беше твърде голям, за да има чак такава нагласация. Такова професионално изпълнение от наши балъци не очаквам. А и този тукат НИКОГО не изненада. 

Link to comment
Share on other sites

Ти и за ДПС или Евророма гласувай...

Това си е валидна тактика всъщност - гласуваме примерно за няй-големите идиоти, за да влезнат във властта и да им лъсне хубаво задника - примерно както на Сидеров та след това като се убедят и неговите привърженици, колко безкрайно тъпи са въпросните идиоти, дружно да се обединим и да ги натикаме където им е мястото (или направо да ги утрепем с камъни).

 

Та примерно гласове за Евророма за да влезнат в парламента, да покажат колко безумно зле са и как всъщност дори няма да направят нищо за циганските общности хич не е лоша идея. А след 2 месеца може сами да се наслаждаваме как биват линчувани от техните си хора :)

Link to comment
Share on other sites

blitz.bg .... БЛИЦ.бг???    БЛИЦ.бг цитираш????????

 

Нали се сещаш, че със същия успех можеше да напишеш "стринката, на една приятелка на баба ми на очинайката била чула от нейна братовчедка, че .....новината тука....."

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...