Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

За кво ги поствате тия от ТрафикНюз? Тия са пълен въздух и платени. Армеец в София тройните шебеци искаха за 120 милиона!!! да я правят ;) после като паднаха коригираха цената на под 100 ... залата в Плд е по-малък капацитет... какво толкова странно има да е 60 милиона? Има си прокуратура, финансови институции, да проверяват ама не така да се пише преди да се дадат данни тоя и оня къв били. Не му пука за Тотев... пука ми за тва, че тия новини само пречат на Пловдив ... или реално някой да прави проверки и да вади документи или да не пишат тъпотии.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

https://www.facebook.com/100001869282434/videos/865266500212318/

Великото преселение на народите 2

Как бе - съжалявайте ги хората. Това са гладните деца на африка. Вие сърца нямате ли? Я Ангел и Виден да ви обяснят как трябва да им помагаме на тези хора и да им даваме каквото имаме.

 

 

Аз не разбирам. Какво се случва на тия клипове?

Не е ли очевидно - докато се опитват да преминат границата нелегално правят поразии. Освен това понеже са типични диваци се държат по-скоро като маймуни отколкото като цивилизовани хора. Ти продължавай да ми обясняваш колко са нещастни тези хора и как трябва да им съчувстваме, да им помагаме, да ги обичаме и да ги приемаме сред нас.

Link to comment
Share on other sites

Не е ли очевидно - докато се опитват да преминат границата нелегално правят поразии. Освен това понеже са типични диваци се държат по-скоро като маймуни отколкото като цивилизовани хора. Ти продължавай да ми обясняваш колко са нещастни тези хора и как трябва да им съчувстваме, да им помагаме, да ги обичаме и да ги приемаме сред нас.

 

Тази със забрадката не е Африканка, гаранция. По-скоро разни араби.

И аз дори не говорех за тези индивиди тогава. Просто явно ти само тези си представяш.

 

Edit: А и в интерес на истината, те правят точно това, което ти каза - взимат нещата в ръце и се спасяват както могат.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

За кво ги поствате тия от ТрафикНюз? Тия са пълен въздух и платени. Армеец в София тройните шебеци искаха за 120 милиона!!! да я правят ;) после като паднаха коригираха цената на под 100 ... залата в Плд е по-малък капацитет... какво толкова странно има да е 60 милиона? Има си прокуратура, финансови институции, да проверяват ама не така да се пише преди да се дадат данни тоя и оня къв били. Не му пука за Тотев... пука ми за тва, че тия новини само пречат на Пловдив ... или реално някой да прави проверки и да вади документи или да не пишат тъпотии.

Кои не са въздух и платени да постваме от тях? То е ясно, че всички медии пишат и глупости, ама не си ти човека, който ще каже кой какво да пише и какво не

Link to comment
Share on other sites

Ааахааа, давай давай не се забелязва тенденцията.

Коя е тенденцията, че някой е написал нещо срещу любимото ти кметче, което според теб построи Пловдив?

Link to comment
Share on other sites

Коя е тенденцията, че някой е написал нещо срещу любимото ти кметче, което според теб построи Пловдив?

Кметчето, което според скромното ми мнение би трябвало барабар с ненаситната му майчица да бъде полято с катран, овъргаляно в перушина и подпалено насред Столипиново, та мангалите (щот, нали... и те са хора) да могат да похапнат препечено овнешко.

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам. Какво се случва на тия клипове?

Товарят се на камионите нелегално. От пристанищните градове на Франция към острова.Мой приятел ми разправяше как претърсват камионите,вадят ги и ги връщат на сушата....после пак се пробват. Предлагали са му посредници по 2500 евро на човек за да ги прекарва с камиона...Режат платнищата на ремаркетата нощем,отгоре скачат вътре и някой отвън залепя криво ляво отвън.Разказваше ми веднъж как ги усетил че влизат на пристанището само че бил на обратно :lol: Тръгнал за вътрешноста на Франция,тия като разбрали че няма да плават и почнали да скачат в движение...луда работа...

Link to comment
Share on other sites

Ти ли беше на въжето? :lol:

 

Кат ги смениш със стоманени, пусни и ток по тях, поне да е забава :D :D

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Да. Виж, че му взимат интервю. :)

 

Edit: избързах без да съм догледал клипчето. Явно не е бил той, а неговия колега.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ти ли беше на въжето? :lol:

 

Кат ги смениш със стоманени, пусни и ток по тях, поне да е забава :D :D

Супер е идеята, но трябва някакси тока да не стига до мен или ако стига да не се допирам никъде по фасадата...
Link to comment
Share on other sites

Да де не е той, защото пишеше млад работник.... :laughing:

Такива хора са за съд, това си е чиста проба опит за умишлено убийство.

Колегата беше под ножа, а аз на другата фасада на обекта, но и двамата едновременно освободихме на макс механизмите за да се приземим максимално безопасно бързо(наблизо нямаше тераса за влизане...нито пък отворен прозорец :'( )

п.п. ....аз стар ли съм..хмм

Edited by maistor
Link to comment
Share on other sites

Супер е идеята, но трябва някакси тока да не стига до мен или ако стига да не се допирам никъде по фасадата...

 

 

E, метър над теб ще минава в обикновено въже, за да не те трещи тока и си готов :D

Link to comment
Share on other sites

Е баш на Васко ли бе! Това добро момче! Ей такива уроди да не ти се падат в сградата.... Ужас...

Ми избраха него...аз бих хванал ръката с ножа и ...познай.

На мен ми се случват други истории...виж по към края на репортажа :-) и като оная по прашките дето и минах пред прозореца на спалнята и си скри очите вместо... :-) :-) :-)

Edited by maistor
Link to comment
Share on other sites

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1455589

Ще ги сменя със стоманени.. :-) :-) :-)

То срещу простотията ти трябва и гащиризона на Карлсон-с перка на гърба...метално въже,я ток ще ти пуснат я някой сръчко с флекс ще се появи :o

Link to comment
Share on other sites

Ами, по правилата за безопасна работа на въже се изискват ДВЕ въжета за осигуряване, именно заради такива(пък и не само заради тях) кретени.

Link to comment
Share on other sites

Ахъм... Ако щеш и пет осигуровки си пусни. Има серсеми, дет и петте щи резнат, че даже и докато падаш надоле ще те попитат на къде така си се разбързал изведнъж....

 

Тази със забрадката не е Африканка, гаранция. По-скоро разни араби.

И аз дори не говорех за тези индивиди тогава. Просто явно ти само тези си представяш.

 

Edit: А и в интерес на истината, те правят точно това, което ти каза - взимат нещата в ръце и се спасяват както могат.

В00ксе, ми те арабите какви са ве, майна? Лапландци или тунгуси? Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

 Замърсяването е два до три пъти повече в сравнение с средните нива за Европа, които са около 22-42%,  като най-замърсен въздух дишат жителите на градове Видин, Ловеч, Монтана, Плевен и Варна.

 

Чесно ли? А в Пловдив въздуха е китка тогава :D Тая статия нещо не е в ред.Как във видин до реката дишат най-мръсния въздух  :wtf: 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...