Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Абе били малко кадрите. Ние сме с едно от най-големите съотнешия полицаи на брой хора. Системата е изгнила - и да го хванат, прокурори, съдии ще лапнат някой лев и ще го пуснат.

В МВР има огромен брой чиновници които са абсолютно непотребни... Те са повече и от самите полицаи

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

То навсякъде тук има ОГРОМЕН брой ненужни чиновници, които хем не генерират БВП, хем с разни привилегии и големи отпуски, хем и пенсии после искат и на всичкото отгоре дори не могат да си вършат работата качествно понеже хме ги мързи, хем и не са наясно кое как става.

Link to comment
Share on other sites

А ония кифли дето и т есе направиха на интересни - тях сигурно ще ги опънат на капака на някоя кола.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за чиновниците, но като цяло щата на МВР е 5-6 ПЪТИ по-голям от тези на други държави. Какво е това "кадри няма" ако иска да каже "няма кадърни и некорумпирани" е друга работа. Да ги закриват тогава и да започват начисто егати.

А ония кифли дето и т есе направиха на интересни - тях сигурно ще ги опънат на капака на някоя кола.

Едва ли ще внесат разнообразие в тяхното ежедневие...

 

Според мен реакцията е прекалена. Те по-хубаво да се организират и да обикалят малките села където има проблеми с крадците (къде цигани, къде българи) вместо да вършат прояви в стил ККК

Link to comment
Share on other sites

Реакцията е на място, трябва да зачести. Тъкмо разни келеши като решат да се правят на интересни да имат малко страх, че може да им се случи нещо подобно.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм на това мнение, даже дори не е нужно да се създава медиен фурор. Тихичко и спокойно по няколко шпайка и тояги и всичко е ток,

Link to comment
Share on other sites

И аз съм на това мнение, даже дори не е нужно да се създава медиен фурор. Тихичко и спокойно по няколко шпайка и тояги и всичко е ток,

Неее точно обратното...Да се знае,среден пръст на Левски,двете ръчички с гипсче в ортопедията.Искаш да си "известен" ай снимай се...

 

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Сега следва да оправят онези кифли, както и ей този атакист:

 

"Националист" от "Атака" показва среден пръст на Васил Левски

 

Щото тъй и тъй са почнали... иначе са само поредните от ККК

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

И аз съм на това мнение, даже дори не е нужно да се създава медиен фурор. Тихичко и спокойно по няколко шпайка и тояги и всичко е ток,

Напротив това е идеята за превенция, като се пръсне муцуната на няколко такива, ама качествено, и се завърти из целия facebook да си знаят и да си правят сметка дали ще правят такива зулуми...

Link to comment
Share on other sites

Сега следва да оправят онези кифли, както и ей този атакист:

 

"Националист" от "Атака" показва среден пръст на Васил Левски

 

Щото тъй и тъй са почнали... иначе са само поредните от ККК

 

Тая тъпотия е ТОТАЛНА провокация на пълни боклуци. Това е лешпер с шал на ЦСКА, който ТРЯБВА да бъде отстрелян, но в случая само се вижда какви боклуци са от клоаката офнюз. 

 

И какви са тия кифли дето ги повтаряш? 

Link to comment
Share on other sites

Напротив това е идеята за превенция, като се пръсне муцуната на няколко такива, ама качествено, и се завърти из целия facebook да си знаят и да си правят сметка дали ще правят такива зулуми...

И това е вярно, но по тихия начин тези момци, които са свършили прекрасна работа няма да бъдат съдени, по шумния има известен риск.

Link to comment
Share on other sites

А дали изобщо тея момци съществуват или се гони таргета потребители? Виж да бяха проучили в коя болница са и да имаше по една снимка трудна за рисуване, щеше да е перфектната новина. Щото на мен така повече ми прилича на: а ти от къде знаеш, там ли беше?Ами не, но един приятел на батко, е чул от негов приятел.

Link to comment
Share on other sites

Отпадна и последната пречка пред новата зоологическа градина: Ремонтът започна!

 

Супер, крайно време беше. Ако се изпълни по проект и не се открадне много, зоо-то ще се посещава доста и то не само от пловдивчани.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Отпадна и последната пречка пред новата зоологическа градина: Ремонтът започна!

 

Супер, крайно време беше. Ако се изпълни по проект и не се открадне много, зоо-то ще се посещава доста и то не само от пловдивчани.

Колко удобно на обществена поръчка за 4.5 милиона се е явила само една фирма... Със сигурност тия "Запрянови" нямат нищо общо с кмета...

Link to comment
Share on other sites

Запрянови, Мунчеви или Кънчеви даже мога да кажа колко точно им е таксата. Ама БЕЗ такива зооградина няма да има. И не само. Та не ми дреме особено. Като сте толкова петимни, направете си фирма, платете процента и вие направете нещо. Абе откраднете некви пари от тая община бре! Явно е толкова лесно и просто!  

Link to comment
Share on other sites

Запрянови, Мунчеви или Кънчеви даже мога да кажа колко точно им е таксата. Ама БЕЗ такива зооградина няма да има. И не само. Та не ми дреме особено. Като сте толкова петимни, направете си фирма, платете процента и вие направете нещо. Абе откраднете некви пари от тая община бре! Явно е толкова лесно и просто!  

Ти ли ще си ми връзката с Тотев да уредиш конкурса? Ако наистина можеш дай да почваме да ги работим

Link to comment
Share on other sites

Дам, тук съм напълно съгласен с Раптора. Който може краде, навсякъде се краде! Въпроса е да се прави нещо и за обществото, което да е видимо и полезно.

Фирмата която е работела в с.Чавдар да не би да не е българска? Дали и там няма заделено за подизпълнителя?Най-вероятно, но поне резултата е за пример.

 

Гледам не са от най-големите, но не е и като да нямат стаж по спец. Правили са и

 

 

където според скромното ми мнение са свършили чудесна работа. Само да имаше и малко поддръжка и парка щеше да е на EU ниво.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Ти ли ще си ми връзката с Тотев да уредиш конкурса? Ако наистина можеш дай да почваме да ги работим

 

Никви грижи! И нямаш нужда от мен, тропни му на вратата, предложи най-висок процент от ТВОЯ пай и получаваш. И туй не е по принцип с тоя шнур, а С ВСЕКИ, КОЙТО СЕДИ НА ТОЗИ СТОЛ!

Link to comment
Share on other sites

Тъжното в цялата тази случка е не толкова издигането на една исторически непригодна бронзова статуя, а това, че паметникът на цар Самуил е част от усърдно създаваната у нас безнадеждно невежествена историческа среда, в която ни налагат да пребиваваме. Това е крайният резултат от съществуването в България на явна мафиотска структура в областта на изучаването на миналото - нарекохме я преди време "Новото Аненербе", която се намира в престъпна симбиоза с политическите структури в държавата. Резултатите са безумни реставрации на исторически архитектурни обекти, непригодни паметници и фалшиви учебници по история. И всичко това съществува, защото ние го допускаме, не знам докога.

 

 

ХА ЗДРАСТИ! 

 

Материала ТУК

Link to comment
Share on other sites

Никви грижи! И нямаш нужда от мен, тропни му на вратата, предложи най-висок процент от ТВОЯ пай и получаваш. И туй не е по принцип с тоя шнур, а С ВСЕКИ, КОЙТО СЕДИ НА ТОЗИ СТОЛ!

Абе не е баш така защото преди две години се опитахме с един приятел за мноого по-дребна концесия да се набутаме и се оказа, че вече има човек на някойси и може да си кандидастваме, ама няма да стане... Та без хора няма как просто да почукаш и да му кажеш взимай

Link to comment
Share on other sites

Заеби тоя стил, тея дигнаха 15 минути заря тука. Ушите ми още пищят :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...