Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

Няма да обсъждам повече защо K-Lite е един от най глупавите кодек пакове и всеки път когато има проблем на някое PC , K-Lite е инсталиран. Проблема, че не знаете други кодек пакети си е лично ваш, но K-lite далеч не е единствения или пък най-добрия. Дори и предшественика му Nimo е много по-добър. K-lite даже слага и стари версии на кодеци, а някой от тия кодеци са напълно излишни.

 

Едит: К-lite Codec Pack не е програмка. аз лично съм нямал проблеми, но K-lite просто не ми върши нужната работа. затова не го слагам, а и по-добре.

А тогава като не ти харесва какви кодеци използваш ти ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Ами изобщо K-lite не ти трябва.Аз също не го ползвам.Тези три неща които съм качил са абсолтно достатъчни за да върви всичко.До сега проблеми не съм имал и ползвам тези ffdshow,AC3 filter и WME Encoder.

Link to comment
Share on other sites

Тази игра е супер зле(тва лично мнение от фен на NFS 3 Hot Pursuit & NFS 4 HS). Няма никакви качества с които да ме заинтригува, затова седя само 1 ден на компа ми. И това щяло да ми бъде "по-доброто продължение" на NFS 4 HS със примеси на U2...басси BULSHITA. Скапан клонинг на Underground серията.

П.п. Та дори и Underground-дите го минават.

Peace \/

Link to comment
Share on other sites

Няма да обсъждам повече защо K-Lite е един от най глупавите кодек пакове и всеки път когато има проблем на някое PC , K-Lite е инсталиран. Проблема, че не знаете други кодек пакети си е лично ваш, но K-lite далеч не е единствения или пък най-добрия. Дори и предшественика му Nimo е много по-добър. K-lite даже слага и стари версии на кодеци, а някой от тия кодеци са напълно излишни.

 

Едит: К-lite Codec Pack не е програмка. аз лично съм нямал проблеми, но K-lite просто не ми върши нужната работа. затова не го слагам, а и по-добре.

 

 

Кога ли пък ще излезне умен кодек пак, всичките са тотален шит :)

Link to comment
Share on other sites

Превъртях е играта ама тая последната гонка е някъв кошмар.Се едно те следят тея ченгета с ДЖИ ПИ ЕС във секи един момент знаят къде си.Но успях да се справя с тях :) Иначе играта наистина не е толкова добра колкото се очакваше.

Link to comment
Share on other sites

Иначе играта наистина не е толкова добра колкото се очакваше.

 

Кво не е добра...играта е БОЗА! Пълна, тотална, безпрецедентна, уан-енд-онли ТЪПОТИЯ! Ей сега излизам от един драг...1 час майна! :angry1 Едвам го минах... Кво да ви кажа... Сега не ми се занимава ама утре си отива от харда ми! Баси НФС-то...Нищо от предишните заглавия от поредицата не е останало - тотален шит и гавра с нервите на хората...

 

Тия Milestones са толкова глупави, че не знам от де да ги почна и да почвам ли изобщо! До Heat Level 3 АЗ ГОНЯ ЧЕНГЕТАТА щото в 90 процента от случаите палят реактивните двигатели и се изстрелват в обратната на теб посока. Ми извинявай, ама с на брат ми Карера Г Т-то аз карам с 385-390 км/ч, а оня с първи левел кола ми дърпа с 2 пъти по-висока скорост...! А после пък от Heat Level 4 нагоре стават невъзможни - никъв баланс...

 

Я кажете някъв хубав рейсър, че ми писна да се занимавам с педалски "рейсърчета" :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен ако смесят геймплея на НФС ъндърграунд 2 + Колите и графиката на моуст уонтед + куките + една камера вътре в колата и ша стане супер яка игра :D

Link to comment
Share on other sites

Moje li po nqkykyv na4in da si prehvyrlq 4astite ot kolata mi sega s koqto sym na novata koqto si kupih i da prodam sega6nata mi ili ne stava? ako stava kajete kak to4no tnx

Всичко което си купиш за една кола си остава за нея...Не може да се сложи на следващата купена..Е от магазина ще си го сложиш :)

Link to comment
Share on other sites

Кво не е добра...играта е БОЗА! Пълна, тотална, безпрецедентна, уан-енд-онли ТЪПОТИЯ! Ей сега излизам от един драг...1 час майна! :angry1 Едвам го минах... Кво да ви кажа... Сега не ми се занимава ама утре си отива от харда ми! Баси НФС-то...Нищо от предишните заглавия от поредицата не е останало - тотален шит и гавра с нервите на хората...

 

Тия Milestones са толкова глупави, че не знам от де да ги почна и да почвам ли изобщо! До Heat Level 3 АЗ ГОНЯ ЧЕНГЕТАТА щото в 90 процента от случаите палят реактивните двигатели и се изстрелват в обратната на теб посока. Ми извинявай, ама с на брат ми Карера Г Т-то аз карам с 385-390 км/ч, а оня с първи левел кола ми дърпа с 2 пъти по-висока скорост...! А после пък от Heat Level 4 нагоре стават невъзможни - никъв баланс...

 

Я кажете някъв хубав рейсър, че ми писна да се занимавам с педалски "рейсърчета" :)

Ааа, значи играта е виновна, че не можеш да играеш... Ясно.

Link to comment
Share on other sites

Ааа, значи играта е виновна, че не можеш да играеш... Ясно.

 

Аз ли съм виновен, че полицаите реално бягат от мен на ниските левели и дори да искам да ме гонят, те не го правят? Или съм виновен че при всеки Драг автомобилите от трафика са винаги на абсолютно едни и същи места и в по-късен етап от играта трябва буквално да ги наизустиш, за да ги минеш? Или съм виновен за начина, по-който е построен самият геймплей на играта?

 

Или пък може би съм виновен, че ти гледаш да си кажеш мнението, за да се направиш на интересен. Ако не ти харесва какво съм писал - отминаваш и толкоз, не е нужно да се обаждаш за всяко дребно нещо, което не ти се нрави. Ама нали си zlobniq, тоя път ти прощавам :D Айде пийс!

Link to comment
Share on other sites

Аз ли съм виновен, че полицаите реално бягат от мен на ниските левели и дори да искам да ме гонят, те не го правят? Или съм виновен че при всеки Драг автомобилите от трафика са винаги на абсолютно едни и същи места и в по-късен етап от играта трябва буквално да ги наизустиш, за да ги минеш? Или съм виновен за начина, по-който е построен самият геймплей на играта?

 

Да абсолютно си прав че колите се се на едно и също място и трябва да ги наизустиш къде са и точно по тази причина мразя драговете.И точно по тази причина гледах да ги подминавам ако може.Хубаво поне че в тази част са малко което ме радва много.

 

Ченгетата наистина някой път са много зле.Точно когато те трябва да ме гонят за Маилстонс те ми избягват и буквално наистина аз си ги гоня.Когато пък нетрябва ме сгащват .

 

Също така аз съм вложил сумати пари за Тунинг на дадена кола и ще е продам и то на половин цена от пазарната.Е това вече е една огромна глупост което ме дразни хипер много.

 

Също така Макларъна(демек Мерцедеса) е хипер гадна кола.Неможе да земе един завой.Хич не ми харесва.

Ако се сетя нещои друго ще допълня в последствие :)

Link to comment
Share on other sites

Е, частите от тунинга (с изключение на боята разбира се :D ) могат да се продават - като отидеш в магазина и като дадеш всичко на "stock" ти дава някакви пари, ама не забелязах каква част са от реалната цена.

 

А колата дали може или не може да завива може до известна степен да се регулира от "Performance Tuning" или каквото беше там от екрана който излиза като цъкнеш Esc. И в зависимост от това какви части имаш пък (спойлер, турбо, нитро примерно) се отключват и различните показатели, които могат да се регулират. Ама не трябва да се прекалява много, че по някой път става по-зле и от преди :)

Link to comment
Share on other sites

Кво не е добра...играта е БОЗА! Пълна, тотална, безпрецедентна, уан-енд-онли ТЪПОТИЯ! Ей сега излизам от един драг...1 час майна! :angry1 Едвам го минах... Кво да ви кажа... Сега не ми се занимава ама утре си отива от харда ми! Баси НФС-то...Нищо от предишните заглавия от поредицата не е останало - тотален шит и гавра с нервите на хората...

 

Тия Milestones са толкова глупави, че не знам от де да ги почна и да почвам ли изобщо! До Heat Level 3 АЗ ГОНЯ ЧЕНГЕТАТА щото в 90 процента от случаите палят реактивните двигатели и се изстрелват в обратната на теб посока. Ми извинявай, ама с на брат ми Карера Г Т-то аз карам с 385-390 км/ч, а оня с първи левел кола ми дърпа с 2 пъти по-висока скорост...! А после пък от Heat Level 4 нагоре стават невъзможни - никъв баланс...

 

Я кажете някъв хубав рейсър, че ми писна да се занимавам с педалски "рейсърчета" :)

 

Хахахах по полека с нервите :lol: За тази цел има хак пич. :) И аз по-принцип като не моа да мина някоя писта се изчервявам от яд и копчетата на клавиатурата "омекват" Но сега...с хак нямам толкова големи проблеми :) BTW драговете са едни от най-лесните и по-принцип тях ги минавам първи.

Късмет :D

Link to comment
Share on other sites

абе хора я кажете някав CD-Key дет да мога да си играя online щото нещто с тия измислени неще :woot

Кой ли ще е този идиот дето ще си даде cd-keya на теб ;)

Link to comment
Share on other sites

абе хора я кажете някав CD-Key дет да мога да си играя online щото нещто с тия измислени неще :woot

 

Ами като си купиш оригинална игра ще си играеш онлайн колкото искаш :D С неоргиналните може да играеш само в мрежа(демек в режим ЛАН Парти).Харесва ти нехаресва тва е дереджето :)

Link to comment
Share on other sites

Хахахах по полека с нервите :lol: За тази цел има хак пич. :) И аз по-принцип като не моа да мина някоя писта се изчервявам от яд и копчетата на клавиатурата "омекват" Но сега...с хак нямам толкова големи проблеми :) BTW драговете са едни от най-лесните и по-принцип тях ги минавам първи.

Късмет :D

kakav e tozi hack i kak raboti

Link to comment
Share on other sites

И в ЛАН неможах да я подкарам :cry

 

Аз нямах абсолютно никакъв проблем.На ЛП4 играх бая време в мрежа единствения проблем беше че тогава не бях превъртял играта и играх с много кофти коли.Иначе никви грижи нямах :)

Link to comment
Share on other sites

До сега не съм пробвал ЛАН ама имам голямо желание - превъртях кариерата и да ви кажа много ме накефи професията на МИА - готин замисъл на цялата историйка има и мн. ми хареса - с изключение че не мога да си правя БМВ ама карай - то това е точно копие на състезателните GTR :)

Та, който е навит нека ми пише на пм или по Skype"riskov2999" да цъкаме лан.

 

Относно играта - открих един бъг- тоест паднах извън картата :) - http://www.nfsunlimited.net/showroom/garage/1024

 

P.S. може ли някой да ми каже за ония хак за нитрото - където е безкрайно - така и така я превъртях игарата- поне да полетя :)

 

(не знам дали вече е коментирано, тъй като отдавна спрях да следя темата)

Последната "гонка" от challenge series е елементарна. Уж е 7 левъл, уж тежки джипове, бла, бла - минах я от първия път, даже гледах и мач по телевизията през това време. На вас как ви се стори?

Мн лесна наистина - 5 мин обикаляш и после яко летиш - ама аз я минах от втория път, щото ми звъннаха по skype тогава и всичко лагна ама карай :)

 

EDIT: СЕГА Е 7:10 - чакам 30 мин някой да дойде ЛАН - рисков е хоста ! Айде че мн ми се играе!!!

Link to comment
Share on other sites

(не знам дали вече е коментирано, тъй като отдавна спрях да следя темата)

Последната "гонка" от challenge series е елементарна. Уж е 7 левъл, уж тежки джипове, бла, бла - минах я от първия път, даже гледах и мач по телевизията през това време. На вас как ви се стори?

Link to comment
Share on other sites

Гледам,че много хора са си направи ли колите хромирани,но аз не мога да го намеря този цвят(така да се изразя),иначе съм до 80%,до 100% ли трябва да стигна,за да ми го отвори.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...