Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

А относно ако искаш да ти е цяла колата със сив хром,цъкаш Vynils и там отиваш на Unique....

Май беше номер 13,ама не съм сигурен....

 

Потърси! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
(не знам дали вече е коментирано, тъй като отдавна спрях да следя темата)

Последната "гонка" от challenge series е елементарна. Уж е 7 левъл, уж тежки джипове, бла, бла - минах я от първия път, даже гледах и мач по телевизията през това време. На вас как ви се стори?

 

Супер лесна ми се стори и на мене. Помотах ги малко куките, накрая както беха след мене ги прекарах през единия вход на стадиона, там направих баунтито, колкото ми трябва и си седях вътре докато отмине жегата и готово. Точно за има няма 3-4 минутки го минах. Ама тя цялата игра е елементарна общо взето.

Link to comment
Share on other sites

(не знам дали вече е коментирано, тъй като отдавна спрях да следя темата)

Последната "гонка" от challenge series е елементарна. Уж е 7 левъл, уж тежки джипове, бла, бла - минах я от първия път, даже гледах и мач по телевизията през това време. На вас как ви се стори?

ne e 4ak tolkova elementrana.Ina4e az barzo my fanah cakata:Tai kato bratqta policai sa dosta tapi4ki,az otidoh do dokovete zabih sa v edna yli4ka i iz4akai dokato mi se obadi onaq macka.Ina4e finalnoto klip4e(tam deto se razbira 4e e policaika)e mn zaribeno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

awe pi4ove svalih si igratA ot sita na evrocom samo 4e ne 4 CD a DVD oba4e ne mi tragva s glupaviq 4erep startira i po edno vreme me izhvarlq imi pi6e 4e ima nekav problem v speed.exe pomognete plsss

Link to comment
Share on other sites

awe pi4ove svalih si igratA ot sita na evrocom samo 4e ne 4 CD a DVD oba4e ne mi tragva s glupaviq 4erep startira i po edno vreme me izhvarlq imi pi6e 4e ima nekav problem v speed.exe pomognete plsss

Аз нямах никви проблеми с версията на 4 диска.Не знам майна за две три седмици ми писна тотално тая игра :(

Link to comment
Share on other sites

ако я запиша на DVD после ще мога ли да я инсталирам след време да кажем,че някъде четох че неможело да се записва и правела мизерий след това Иначе и аз я поиграх малко и я затрих

Link to comment
Share on other sites

ако я запиша на DVD после ще мога ли да я инсталирам след време да кажем,че някъде четох че неможело да се записва и правела мизерий след това Иначе и аз я поиграх малко и я затрих

 

Спокойно аз 3 пъти я трих и я инсталвах след т'ва. :laughing: Нямам проблеми.

Link to comment
Share on other sites

ако я запиша на DVD после ще мога ли да я инсталирам след време да кажем,че някъде четох че неможело да се записва и правела мизерий след това Иначе и аз я поиграх малко и я затрих

 

С версията на RELOADED няма да имаш проблеми при записване. Не бих рискувал с другата ако бях на твое място.

Link to comment
Share on other sites

Ето ТУК има работещ NOCD крак за DVD версията BLACK EDITION. При мен тръгна без проблем :)

Това е точно за DVD Black Edition версията нали?

И вече това е последния реализ нали ?

Няма повече да излизат :)

Щото ако е така вече да го качвам на DVD :)

Link to comment
Share on other sites

Аве хорца ей това не е Black Edition-а нали ?

Че гледам, че са качили Black Edition на 4CD-та и щото не погледнах и свалих DVD версията като си мислих, че и тя е Black Edition понеже бяха 1 под друга :bgrin:

А ще излиза ли и Black Edition на DVD :confused

Link to comment
Share on other sites

А това да видя случайно? http://gamez.com.tw:8083/gamez/Need.For.Sp....BLACK.EDITION/

Ми тая папка са я направили на 7ми :)

Аз го свалих на 6ти тайче тогава я нямаше и не съм я видял :wacko:

Иначе 10х, че ми я каза :)

Сега ще го пробвам....

Edit: Стана :) , NickelbacK - Само копираш файла INGAMEC.BUN в папката GLOBAL

Link to comment
Share on other sites

Ми тая папка са я направили на 7ми :)

Аз го свалих на 6ти тайче тогава я нямаше и не съм я видял :wacko:

Иначе 10х, че ми я каза :)

Сега ще го пробвам....

Edit: Стана :) , NickelbacK - Само копираш файла INGAMEC.BUN в папката GLOBAL

 

Абе копирам ама...има ли значение дали играта ми е 1.2 или 1.3 щото нищо не стаа :)

Link to comment
Share on other sites

Абе копирам ама...има ли значение дали играта ми е 1.2 или 1.3 щото нищо не стаа :)

Ми моята версия е 1.3...ако ти е 1.2 си свали пача и си я update-ни ;)

За всеки случай :)

Link to comment
Share on other sites

Ми моята версия е 1.3...ако ти е 1.2 си свали пача и си я update-ни ;)

За всеки случай :)

 

ммм с 1.3 съм.И си преинсталнах ся пак играта ама нищо не стааа :woot :laughing: Еб* му майката :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ммм с 1.3 съм.И си преинсталнах ся пак играта ама нищо не стааа :woot :laughing: Еб* му майката :laughing:

Еми карай не е голяма загубата :D Даже никва :(

Пак не може да се тунингова по избор BMW-то .... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Еми карай не е голяма загубата :D Даже никва :(

Пак не може да се тунингова по избор BMW-то .... :angry:

 

Днес едни съученик ми каза че то като копна файла и после без да ми пише че е BLACK EDITION той си е BLACK EDITION щото съм имал всичко на BLACK EDITION-а :)

Link to comment
Share on other sites

OPTIONS->Game Play->Car Damage

e zakvo e taq prokleta opciq kvo ptai !?

 

Нали знаеш че като се блъскаш ти се пукат стъклата и ти се жули боята.Ако изключиш т'ва Car Damage Няма да има такиа неща и може би и полицията няаа да ти се троши.Лично аз не съм я пробвал :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...