Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

А аз със 378 км/ч с Porsche Carrera GT...

А най-новият ми рекорд за пасажа "от 0 до 100 км/ч" е точно една секунда и при това пак с Carrera-та! :punk

 

Тези лудорий съм ги правил с Поршето,ама за съжаление не си запазих некви уникални ъпгрейди!

Ако си бях запазил,не знам тогава кво щеше да става...... :wir

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

385 Km/h Gallardo , можеше и повече амм в стаята ми беше тъмно и се опитвах да набарам копчето принт скреен :> да моа да си го запечатам тоя момент после ме фана яд че можех и още :)

 

P.S. това за мен е най яката кола сичко е на макс и ме кефи максимално отвсякъде

 

358 km/n Порше Кайман S Не смятам да я махам тая кола. никоя друга не върви така

и аз преди мислех така бая състезания изкарах с каймана ,обаче взех на един Gallardo-то и се влюбих в него пробвай мн е лудо поне е 4x4 ,коли със задно изобщо не моат да ме впечатлят въртят гуми 3 часа на старт и носят гнусно по завои , за съжаление повечето коли в тази игра са такива със задно!

Link to comment
Share on other sites

385 Km/h Gallardo , можеше и повече амм в стаята ми беше тъмно и се опитвах да набарам копчето принт скреен :> да моа да си го запечатам тоя момент после ме фана яд че можех и още :)

 

P.S. това за мен е най яката кола сичко е на макс и ме кефи максимално отвсякъде

и аз преди мислех така бая състезания изкарах с каймана ,обаче взех на един Gallardo-то и се влюбих в него пробвай мн е лудо поне е 4x4 ,коли със задно изобщо не моат да ме впечатлят въртят гуми 3 часа на старт и носят гнусно по завои , за съжаление повечето коли в тази игра са такива със задно!

 

Играх и с Галярдо и с Мурсиалаго и Фотд GT40 и с Вайпър ама не ме изкефиха. Първите две не ми хареса как се държат по завоите. Не знам сигър щото свикнах на КАЙМАНА А другите не знам защо но не мога да докарам показателите им акто тези на Каймана

Link to comment
Share on other sites

385 Km/h Gallardo , можеше и повече амм в стаята ми беше тъмно и се опитвах да набарам копчето принт скреен :> да моа да си го запечатам тоя момент после ме фана яд че можех и още :)

 

P.S. това за мен е най яката кола сичко е на макс и ме кефи максимално отвсякъде

 

 

и аз преди мислех така бая състезания изкарах с каймана ,обаче взех на един Gallardo-то и се влюбих в него пробвай мн е лудо поне е 4x4 ,коли със задно изобщо не моат да ме впечатлят въртят гуми 3 часа на старт и носят гнусно по завои , за съжаление повечето коли в тази игра са такива със задно!

 

Освен това Каймана е гола вода при блокадите. Със над 250км/ч трудно отмества Понтиаците, за джиповете да не говорим, докато Gallardo-то се представя доста по-добре пък и има по-добър хендлинг на завоите благодарение на 4х4-то. Но определено не е най-добрата кола в играта, въпреки че все още играя с него...

Link to comment
Share on other sites

Максималната ми скорост е 357 км/ч с галардото и смятам, че е мн добра кола - а не знам вие как го карате тоя корвет защото има доста коне под капака(и то разгонени коне :bgrin: ) и само кат дам газ и задните гуми се въртят със скоростта на звука :bgrin: ама управлението и куца и то доста...

 

BTW Хора залавяйте се с номера... В nfsunlimited.net видях тези три снимки и се разбих:

http://www.nfsunlimited.net/showroom/images/entries/2046.jpg - ето как докарват BMW-тата

http://www.nfsunlimited.net/showroom/images/entries/669.jpg - тук пожар ли е имало или...

http://www.nfsunlimited.net/showroom/images/entries/668.jpg - heat level 5+

 

EDIT: ето ги мойте

11kp.th.jpg27xi.th.jpg37hj.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Сьгласен сьм за Галардото...Но лично мене ме кефят коли сьс задно ;) Иначе полувината игра бях с Галардото ..Другото ламбурджини не вьрви така!!!

Link to comment
Share on other sites

Хубаво се хвалите с колите, но някой пускал ли е играта в мултиплеър???? При мен не се получава, клиента вижда сървъра, но като трябва да се влезе може да чакаш до утре :)))

Махнал съм firewall-а и на двата компютъра, така че това не е проблем.

Ако някой знае как се оправя положението ще съм му много задължен.

Link to comment
Share on other sites

Превъртях играта ама ми пише,че съм на 85%?

Защо така!?

 

Може би защото не си изпълни всички Milestone races :?

Link to comment
Share on other sites

Превъртях играта ама ми пише,че съм на 85%?

Защо така!?

Ти минаваш пистите и като ти даде да се сьстезаваш с него почваш..Остават още по 2-4 писти при човека които си минал...Мини ги и ще ти се качат процентите!!!

Link to comment
Share on other sites

358 km/n Порше Кайман S Не смятам да я махам тая кола. никоя друга не върви така

na edno mnenie sam sas teb daje porche 911turbo e super chupena sravnenie sas cayman s....

Mnogo zdravo varviii..I na sichkoto otgore e stabilna

Link to comment
Share on other sites

Играта е пълна лудница :bgrin: ама накрая става леко тегава(сега съм 3 в Blacklist-a),а относно top speed еми с Carrera GT развих 389км/ч ама имам чувството че може и над 400 да ги закарам :)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво се хвалите с колите, но някой пускал ли е играта в мултиплеър???? При мен не се получава, клиента вижда сървъра, но като трябва да се влезе може да чакаш до утре :)))

Махнал съм firewall-а и на двата компютъра, така че това не е проблем.

Ако някой знае как се оправя положението ще съм му много задължен.

Pusnahme q samo v LAN...igrahme 3mca. Ako imash predvid za i-net igra...ne sam probval. Ina4e za LAN-a nishto nestandartno...vsi4ki bez firewalli, razbirate se kakvo shte se igrae (Sprint, circuit...) i posle servera startira igrata sled kato vsi4ki sa gotovi.

Link to comment
Share on other sites

Аз я врътнах играта.Иначе много зарибеничка.Много ме кефи Carera GT-то как ръмжи :D .Иначе от каде си правите километража в километри не в мили :confused

Link to comment
Share on other sites

Pusnahme q samo v LAN...igrahme 3mca. Ako imash predvid za i-net igra...ne sam probval. Ina4e za LAN-a nishto nestandartno...vsi4ki bez firewalli, razbirate se kakvo shte se igrae (Sprint, circuit...) i posle servera startira igrata sled kato vsi4ki sa gotovi.

I kak go narpavihte tva 4e nie ne uspqhme

Probvahme s hamachi vijdame si sarvarite no posle pri connect-a izpisa 4e e Lost i nemoje da se vlezne

nqkoi da obqsni malko po podrobno

Link to comment
Share on other sites

Ами използвахме служебните компове, които са на 100 мбита вързани...а не сме правили нищо по-различно от това, което описах по-горе.

1. Create

2. name

3. Create game

4. Izbirash na kakvo da se igrae i tam pisti i drugi istorii.

5. Iz4akva se da mine Count Downa, koito e v gorniq desen ugal i loadinga. Tova e :)

Have fun

Link to comment
Share on other sites

Ами използвахме служебните компове, които са на 100 мбита вързани...а не сме правили нищо по-различно от това, което описах по-горе.

1. Create

2. name

3. Create game

4. Izbirash na kakvo da se igrae i tam pisti i drugi istorii.

5. Iz4akva se da mine Count Downa, koito e v gorniq desen ugal i loadinga. Tova e :)

Have fun

Kакъв е този Count Down!?

Link to comment
Share on other sites

моя личен рекорд го поставих с Mclaren Mercedes 385km/h тая колица ме кефи наи мн супер спецление с пътя и уникално ускорение

Link to comment
Share on other sites

Kакъв е този Count Down!?

Ami cifri sa...vijdat se. Kogato ne pishete ili ne pravite neshto, koeto da vi postavq v edin vid "away", to tezi cifri otivat kam 0 (sekundi sa)...i sled kato stignat 0 otivate na ..::Loading::.. i sled tova po4va igrata.

Link to comment
Share on other sites

За това ли става въпрос? Аз не съм го пробвал ама сега ще го пусна да видя какво става :D

Ами мен ми казаха,че имало някъв който те изтрелвал с 1100 м/ч,не те хващали куките и не знма си кво още.Ако някой знае от къде може да се дръпне да казва защото искам да си отключа всички коли и да си играя куик рейсове и изобщо не ми се занимава с кариерата. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...