Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

аз съм на 6 място в момента и имам 7 коли :P боунтито ми е 3 300 000 и са ме хващали само три пъти. тия куки са много смотани но по някога са прекалено много.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Мисля, че разбра проблема какъв е на тези, които като пуснеш стои само картинката или неще да се зареди.

Имате ли инсталирана демо версията?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък от четири- пет дена забелязвам, че си стартирам играта от иконката без преди това да пусна онази "сложната програмка с единия бутон" все едно, че има сложен крак, а няма естествено. Първият път стана по инерция, но после десетина пъти в следващите дни нарочно я пусках директно от иконата и си тръгваше като пич :P . Междувременно съм играл и други игри.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък от четири- пет дена забелязвам, че си стартирам играта от иконката без преди това да пусна онази "сложната програмка с единия бутон" все едно, че има сложен крак, а няма естествено. Първият път стана по инерция, но после десетина пъти в следващите дни нарочно я пусках директно от иконата и си тръгваше като пич :P . Междувременно съм играл и други игри.

Има нещо такова ;)

Тва по-скоро е нещо кат бъг... кат стартираш екзето първи път ми дава грешка(не винаги), втория път тръгва и си въри без проблеми ;)

Link to comment
Share on other sites

Ее аз направих повече 7.355.000 ;)

Пък и плюс това си ползвал трайнера ;)

Както и аз :)

Щото повече от 4-5 милиона без да чийт или трейнър не може :)

Пък и гледам си унищожил всичките коли, които са те гонили...още 1 доказателство за трейнер ;)

Link to comment
Share on other sites

А каква му е опцията на този въпросен трейнър.Какво прави ала-бала.Гледам, че прави по лесно събирането на баунтито, ама нещо при настройки или ? Я разяснете...

Link to comment
Share on other sites

Предварително се извинявам ако този въпрос е бил задаван по-рано. Инсталирах играта и при опит да я стартирам се появява следната грешка: "This application has failed to start because D3DX9_26.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem." Преинсталирах я, но пак дава същата грешка. :(

Link to comment
Share on other sites

Предварително се извинявам ако този въпрос е бил задаван по-рано. Инсталирах играта и при опит да я стартирам се появява следната грешка: "This application has failed to start because D3DX9_26.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem." Преинсталирах я, но пак дава същата грешка. :(

Praish si Format X: instal WindowsXp Sp2(po vazmojnost da e neshto stabilno) sled tva instalvash driverii dx9 i prochia sled tva instalvash nfs i sled tva playvash........Ednin Format opravia vsichko:)Ot men go zapomni

Link to comment
Share on other sites

Предварително се извинявам ако този въпрос е бил задаван по-рано. Инсталирах играта и при опит да я стартирам се появява следната грешка: "This application has failed to start because D3DX9_26.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem." Преинсталирах я, но пак дава същата грешка. :(

 

Значи това е от DirectX-а ти.Има три опций.

 

1.Да махнеш сегащния ти и от някой от локалните сайтове да драпнеш DirectX 9c и може да се оправи.

2.Да махнеш този и да сложиш този, който ти е на играта.Някаде из папките е ще го намериш.

3.Да преинсталираш Windows-а.Да сложиш Windows XP Pro + Service Pack 2 (в пакета има хубав DirectX 9c). Като търсиш най-добрите драйвъри за Video Card-ата ти.

 

Айде успех... А иначе по въпроса ти има го някаде преди 4-5 страници.Ама няма нищо.Айде късмет, дано да стане работата....

Link to comment
Share on other sites

Yeah! Най-после минах 4-тия от Black List-а.Сега вече си цъкам състезанията преди 3-тия и ще помоля някой да ми прати shot с видовете състезания за Challenge-а.Да знам колко на брой са.Мерси пак.

Link to comment
Share on other sites

Аз сам на Разор...Тоя Булл ме изкефи 2 пати на спринта колите ни вьрвят на равно и накрая го яда :) мноо се изкефих ;)...На треинера си пише всичко..Аз 1 пат сам го ползвал до ся...Няма нужда от него!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз сам на Разор...Тоя Булл ме изкефи 2 пати на спринта колите ни вьрвят на равно и накрая го яда :) мноо се изкефих ;)...На треинера си пише всичко..Аз 1 пат сам го ползвал до ся...Няма нужда от него!!!

Brao na teb az sam na Jv obache neshto race events ne me kefat kak sa gi napraili za 3-tia pfff to tva niaa minavane maina iska mnogo nervi ...Siurno shtoto naposledak niaam svobodno vreme da sedna za 6-7chasa da e vrutna ..Ama ko da se prai.....imam koli koito ot tiax pochti sichko e na max :).;...

Inache sia igraia sas Corvete c6 i gi macham sichki...ama neshto pistite ne sam i po vkusa

Link to comment
Share on other sites

Пистите са яки..Ама тоя курвет не може да вьрви според мене!!!

 

И аз съм на твойто мнение.Той е малко "лутам се лутам мираж ли съм АЗ" Кофти носи тая кола, иначе е пъргава много...Аз с нея играя за тия дето със снимките за bounty-то.И държи скорост, но иначе за Sprint, Toolboth и тн. е яко в ДиВиЯ!

Link to comment
Share on other sites

:wacko: Мааалий кво нещо са тия SUV's(става въпрос за поседния challenge)мн тромави ама много тежки. Това камаро не ме накефи много - хем е бавно пък и малко изкуствено седи... ама най-мразя гадни джипове да ме блъскат централно - винаги от такова ме хващат :angry: ама това е игра все пак.

 

BTW- Много си мислих за реалистиката в играта и за това, че не може да се угоди на всеки. Демидж по колата - абсурд - та аз съм каруца още след първия удър с 330 км/ч в някоя кука или стена. Скорост - много е преувеличена ама кой иска да се влачи като трамвай по нанагорнище. Catch-up - сигурно не помните какъв беше кефа да караш с 20 сек. и повече пред другите - ми то няма тръпка в това. Speedbreaker - който не го иска да не го използва. Нитро - същото като при матрицата, а по въпроса за пълненето на нитрото - можеше и по-добре(при минаване близко до кола да пълни ама карай) ама хубаво е, че се пълни. За разлика от Ъндърграундите(мн сложна дума уе :wacko: ) тук няма задължителен 10 star рейтинг и това е хубаво за тези които искат да карат със стокови коли ама тунинг феновете са разочаровани или поне аз. Защо има само 4-5 бодикитс а не отделни части и защо не са повече? Тук следва един въпрос - Не може ли да се сложат два леяра с винили? Като цяло тунинга не е много изпипан - та лаборджинито няма хубав бодикит - отпред е лудник, ама отзад - стърчат някви железа под колата и това е мн дразнещо. Колкото и да ми се иска да има тунинг лабото, то накрая има само спойлерче, джанти и vynils! :(

 

P.S. препоръчвам на всеки който е с 256 рам и иска играта да му върви по-добре да си я увеличи. Резултат има и то голям, повярвайте ми. Вече не ми лоадва по 3 мин, а за 10 сек. и мога да увелича настройките на видеокартата(колкото и ограничени да са за моята МХ 440).

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам колко е наи-голямата скорост която сте развивали на тази игра и с коя кола

Edit: аз забравих да кажа със каква скорост сам карал наи много тя беше 340км\h и то някаде от периода 1минута сам карал толкова и после в един ръб 4е 4ак не виждах от размазаност :)

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми каже ли каква е разликата между Бляк вершън и другата.Аз сега иуграя на обикновенната и ако сложа бляк дали ще ми изченат сейфовете? :confused

Link to comment
Share on other sites

Ще даде ли някой добър човек линкче към тоя трейнър? :bgrin:

 

За това ли става въпрос? Аз не съм го пробвал ама сега ще го пусна да видя какво става :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...